Najdi forum

rak

Čestitke za 5 svečko in se na mnoga leta 🙂

No, pa je še eno leto mimo in kot je že zdaj to moja tradicija, se vam javljam…
Čez 6 dni bo natanko 6 let po operaciji…glede na takratno diagnozo, se počutim super!!!
Mislim, da bo počasi čas, da zamenjam moje uporabniško ime, zdaj sem pa že 43, hi hi :).
Vsem želim veliko potrpljenja in moči za borbe, ki nas čakajo v življenju.

Lep deževen dan

Čestitke, tako kot lansko leto…pa še isto stari 🙂

Tudi tebi želim še veliko srečnih let :).
Lep dan vsem

draga mlada žena, mamica….nekako obe korakava istočasno po tej poti….zato se vedno, ko piham svečko od ozdravitve, ko z največjim veseljem prištejem še eno leto….vedno spomnim ene mlade žene, mamice, istega letnika kot jaz….in ti v mislih pošljem veliko poguma, veselja v letu, ki je pred nama, pred nami vsemi….srečno še naprej 🙂

Dober dan.
Imam problem in sicer pred nekaj dnevi smo izvedeli da ima mami raka ki je že napredoval.odklanja zdravljenje samo nočem je še izgubiti.cele dneve sedim v sobi in jokam.kaj naj naredim?

Sedaj, ko te mama najbolj rabi ti jokaš tam v sobi….oprost ampak trošiš svojo energijo in mamino, ker ona to tudi čuti. Mama se je pač tako odločila in je ne moreš prisiliti v zdravljenje, če ona ni pripravljena …lahko jo pa podpiraš, poslušaš, si ob njej, ji daješ energijo, jo nasmejiš. Bodi ti močna za njo!

Objem.

Hvala jazBP, tudi tebi želim še veliko sreče naprej :).

Evo,
kot vsako leto, se tudi tokrat javljam…7 let od diagnoze…
Za enkrat trkam…
Otroci rastejo in skupaj z možem uživamo 🙂

Vse dobro vsem
lp

Bravo, bravo! Čudovita novica! Naj vam bo lepo in ostanite zdravi! 🙂

Tako kot vsako leto čestitka za obletnico 🙂
Jaz pa 3 leta od zaključka zdravljenja..wohooooo čin čin

čestitke vsem 🙂


mici2014, bo kmalu čas da se srečava

Vsem sotrpinom želim srečno 2018

Srecno tudi vam. Lepo je videti posodabljanje teme iz leta v leto 🙂

Pozdravljeni,

tako kot vsako leto se javljam in kako hitro je minilo 🙂 – 8 let je že…

Veliko sreče in zdravja vsem.

Lep dan še naprej

Lepo, da si se javila in da si dobro. Pri meni je minilo skoraj pet let. Drži se. Se čez leto tipkava. Lahko tudi prej.Pozdrav vsem.

“Tečkica” čestitke tudi tebi…
🙂

Ne morem verjeti, kako hitro se obrne leto, že 9 let je minilo od operacije in kot po navadi, se vam javljam. Otroci rastejo, sama pa nisem več pretirano mlada ha ha ha… Za enkrat je vse ok in naj tako ostane :). Vsem želim vse dobro!

Srečno. Naj tako tudi ostane.

New Report

Close