Najdi forum

Radio Salomon

Zdi se mi, odkar ni več DJ Time, da je radio Salomon kar malo brezvezen postal. Ni več pravega veselja, pravega življenja, saj ne pravim, da se zdajšnja ekipa ne trudi, ampak ni več tako dober kot takrat. Včasih sem imel prižgan vedno samo radio Salomon in bil je že čudež, da sem prižgal kakšno drugo postajo, sedaj vklapljam druge postaje vedno bolj pogosto, k sreči pa imam velik arhiv mp3 na disku, ki sedaj zelo prav pride.
Kaj mislite vi o radiju Salomon in če kaj pogrešate DJ Time. Zame je bila to najboljša oddaja …

Jst sm včasih ful poslušala salomona…predvsem dj time, glasbene želje, pa ob nedeljah turbo mirota :)) Ampak odkar imam pekač in celo “tono” cedejev radia niti ne poslušam več, poleg tega mi gre pa na živce da so po vsakih dveh komadih deset minutne reklame…te čist mine…

Klinc gleda, jaz mam najrajš glasbene želje :)))))))

Brez veze tolk je radijskih postaj, pa kompliciraš.
Sej imaš veseljaka….

Lp

Joži, Joži, Joži

trenutno je kup ful dobrih radio postaj, ki vrtijo vse živo.

Radio Antena
Radio Sport
Radio Gama MM
Radio Slovenia International – ful dobr, po 20.00 majo samo musko
zihr sm še kej pozabu

Radio Salomon ni d’best in town pa to. A mi lahko prosim poveš, a ma Salomon en večer samo House musko?

Salomon vrti ob sredah house. Drugače bo pa sedaj na Anteni DJ Time vsak delovnik od 15.00 do 18.00.

Maaaaaater pa Češply ni več :((((((((((

ROOOKO V OGENJ DAAAAJ ZA DJ TIIIIIIIIMEEEEEE!!

Kad ja beše u vojsci, tada nam uvjek puštali ovaj DJ TIME. Bilo baš dobro. A kad smo skliznuli van sa vojarne u DC-3 Dakotu na božićni Party, tada je bilo svetsko!!! A to je bilo tako daaavno – 1995 godine…

Pazte pazte… prihajajo spremembe. Nove oddaje! Moram rečt da so zasnovane odlično. :)) Počakte še malo.

:-))))))

Ja, tisti Božični je bil res najboljši. Najprej nismo mogel notri, pol proti jutru pa ne ven :-)))))) Cel žur

Božični Dee Jay Time….aaaaaahhhh jaaaaa… *Blondy pade v nostalgijo* :))

Tak je blo, mater!!!!! :)))
Se spomniš, ko je Umek začel v Dakoti. Takrat je bilo tud peklensko!!

True, true :-)))
Se spomnem, ko sem prvič uletu tja. Usta so šla takoj do ušes in roke v zrak. Ja pa vsepovsod so piščalke tulile… pa vsi smo se kar nekaj objemal…arghh, nikoli več ne bo tako, kot je bilo :-)))))

Točno tak! Takrat še ni bilo skomercializirano – folk je samo gledal, kaj ta tip vrti. Maaaaater, cajti cajti, pol se je pa začelo v Gavioliju pa potem v Krpanu….ohoohh

*Becoming nostalgic*

Eh zdej je že vse komercializirano…sam Umekuseen še vedno hudo sezuva :)))

JAO JAO PRFUKNEN FOLK!

Jaz osebno poslusam ali Radio Veseljak, ali pa Hit (ker na hitu vrtijo stare dobre koamde (iz 70, 60…)takrat ko so muziko delal ljudje, ne stroji! veseljaka pa zato ker mi ucas tudi pase kaj slovenskega, narodnega, ne pa samo eno naziganje! sploh je pa radio Salamon samo za Cefurje!! In za osebke ki imajo malo okvarjeno psiho!!!!

Slovenska narodna….fuj! :((( Ena redkih zvrsti muske ki jih ne morem slišat…

Ti si fuj!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close