Najdi forum

Veš kaj, če želiš življenje brez drame, boš morala ti vzeti sebe v svoje roke. Kako ti veš, da te ima on rad?? Torej, bi moj mož moral vsaki toliko časa pobegniti?? Ne me basat. Ko ima nekdo nekoga rad si želi biti z njim vsak hip. Nehaj se slepiti, da ga je strah, to je zgolj tvoja tolažba. Ne se hecati kaj si prebrala… Pa kaj ti ni jasno? Začni živeti življenje in ne čakati kot cucek na povodcu ali bo princ prišel in spet pobegnil. Moj moto življenja je jasen :”Kdor si želi moje bližine bo naredil vse, da bo z menoj”. Amen in pika. Tu ni nobenih če-jev. Ali je ali ne. Samo prosim ne se slepiti, ker ti bo še enkrat žal.

Odlicno je, ce clovek pove kar si misli, vendar je seveda to odvisno od situacije. Vsakic ne mores oz ni dobro vsega povedati kar si mislis, ampak v tej situaciji bi bilo dobro da poves kar ti lezi na dusi… Ce bo zelel imeti kaj s tabo ti bo povedal oz ti bi ze zdavnaj povedal… Recimo ce tako pogledas. Osebe, ki ti je vsec, res noces pustiti da dobi kogar drugega zato ji zacnes pisati oz ji takoj napises, ves zelo si mi simpaticna, kaj bi sla kdaj na pijaco… Pri tem stavku ves, da si osebi vsec, in ves da misli resno, ter tega kar pocne oseba v tvojem primeru pomoje nebi naredil… Sedaj pa se pogled osebe ki nima resnih namenov. Se vidita na kaki zabavi, malo pleseta, popijeta, vednar v roku enega tedna ni nobenega sporocila… Ker ti ostane v spominu, mu napises kratko sporocilo, in ga povabis na pijaco. Ti bo napisal direktno, da mu do tega ni? Ne, ampak bo napisal, ali nekaj cisto drugega, ali na vprasanje sploh ne bo odgovoril, ker “ni opazil, kar si napisala”, ali pa te bo nekaj vprasal in s tem za nekaj casa preusmeril ppgovor. Tako nebos dobila ne pijace, ne druzenja, pogovor pa bo tudi “zamrl” za nekaj casa, dokler spet ti nebos zacela s pisanjem.
To so recimo situacije po katerih ze takoj na zacetku ves, ce ima oseba resne namene s tabo ali ne… Ampak pomembno je, da ves kaj je za tebe dobro, ker si ti najbolj pomembna tukaj, ne on… Premisli, in se odloci, ter za svojimi odlocitvami trdno stoj… Ne spreminjaj jih ker se bo spet pojavil, ali kaj takega napisal, ker to so igrice. Clovek z resnim namenom se jih nebo igral, ker mu bodo pomembna tvoja čustva in to, kako se ti pocutis.
Lepo se imej, in upam, da se bos pravilno odlocila. Odlocitev je samo tvoja… Drugi ti lahko svetujemo, vendar mores ti sama spoznat, kar je najboljse zate. Drzim pesti na najbolje, in upam, da izberes pravo pot.

Lp

Če je toliko star ima pa nekje družino a se ti ne zdi ?

Ze velikokrat dozivela na lastni kozi, ravno sedaj sem tudi na istem..moski te neumorno osvaja in ko se zaljubis izgine in se potem zopet pojavi cez nekaj mesecev, ko ga stezka prebolim. Potem jih nocem nazaj, nocem nazaj v to boleco zgodbo..to so custveni invalidi, nezmozmi izrazanja custev. Ravno v tem trenutku se borim s tem, noro ljubim moskega, ki je izginil in ne vem kako ga naj pozabim. Poskusi ne pogrevati starih juh, redko katerim se to obnese. Bodi mocna, drzim pesti zate in tudi zase.

Barbara, na žalost tudi nekarere ženske niso nič boljše. Kurijo potem pa izginejo ko dovolj zakurijo. A čez nekaj časa se vrnejo…

Želela si da preberemo članek, evo prebrala sem ga. Jaz ne vem nič več kot prej, ker sem se o tem že poučila. Sem se morala, ker mi je bilo za umret hudo, ko tista najina ‘posebna’ ljubezen ni pa ni hotela zrasti v neko resno zvezo. Ja mimogrede, z ribakom je bilo to…

Tebi je pa morda članek koristen. Saj dobro in jedernato oriše to kar so drugi tukaj imenovali ‘čustveni invalid ‘. Ti si se pa nekje naučila, da je to ljubezen in to tista ‘nekaj več’, posebna, višja, kot pri sorodni duši… – to naj bi ti dobila od čustveno nedostopnega partnerja. Kdo je bil takšen, že prej v tvojem življenju?

Ampak, članek ti je koristen samo če iz njega tudi razbereš, da takih ljudi nobeden ne more rešiti, nobeden partner in nobena ‘ljubezen ‘. Če sami kdaj ugotovijo, da imajo probleme in se odločijo jih poskušat rešit, takrat je za njih upanje. Ampak to je en orjaški ‘če’. Sploh, če so nagnjeni v narcisistično smer, potem vbistvu ni upanja. Tudi če niso je veliko vprašanje, ali bodo kdaj poiskali pomoč.

Bolj pomembno je : zakaj si ti tako ‘usodno’ padla v ta odnos in zakaj verjameš v to, da vaju veže ljubezen. In si celo domišljaš, da veš kaj on čuti! Eni pred mano so ti že pisali, da so to hormoni itede, kar se strinjam. Zraven pa je očitno še več, napr. tvoje iluzije, pričakovanja, naivnost..

Če on spada med tiste v članku opisane, to zate samo pomeni : Prekini. In si poišči pomoč, da te taki ‘primerki’ ne bodo več mogli osvojiti in zaslepiti, da ne boš več mislila, da te lahko drugi osreči in da ti lahko druge spreminjaš. Prav zato so ti tiukaj drugi tudi tako napisali. Ne zato da bi te sodili, ampak ker vsak lahko spreminja samo sebe in se tako reši iz težav in neuspešnih bolečih odnosov. Ker ti tu sprašuješ, torej zate je ‘upanje’, da se rešiš. Za njega ga ( še) ni, on ne sprašuje, ker on ‘že ve ‘.

Ko ‘ozdraviš’, ko uštimaš svoje težave, takrat marsikaj spoznaš, napr. da takih ‘usodnih’ ljubezni ni ( razen v filmih in knjigah) in kaj je sploh v resnici ljubezen. Potem ti tudi ni več treba razmišljati ali bi poslušala pamet ali srce, ker namreč oba mislita, oz. čutita enako. ker se ‘ozdravljeno srce’ ne bo več tako zmotilo, kot se je napr. pri tem ribaku.

Pismo. A veš da sem najprej mislila, da sem jaz to pisala. Šla prav preverit v telefon, če sem kdaj odgovarjala pod tem nick-om.

Identično. Vse. Isto bikica, ki sovraži nedorečene stvari, sploh od osebe, za katero bi dala vse.

Mater me je zjeb…
Sicer sem se že pobrala, ampak dnevno sem z mislimi še vedno pri njem.

Zate avtorica pa…to je samo v tvoji glavi. Ljubezen in privlačnost pa to.
Vse zgodbice, ki si jih zmišljuješ, da nahraniš svoje lačno srce, so nerealne in ja. Če bi do tebe imel kakšna čustva, ne bi izginil. Če bi te imel samo malo rad, bi ostal v stiku. On samo ve, da si zaljubljena in naivna…take moški obožujejo.

Da te ima tako rad, da beži pred ljubeznijo…turške nadaljevanke na pohodu.

Še 1x…ČE BI ČUTIL TO, KAR MISLIŠ, DA ČUTI, TE NE BI DAL NA IGNORE.

Tako je če ima nekdo več ljubic, med katerimi kroži. Daj zbudi se malo v realnost, na svetu nas je 8 milijard, čutila boš še več in drugače do marsikoga.

Odstrani takšne manipulatorje iz svojega življenja.

Jp, točno tako. Nisi na prvem mestu. Ima še sigurno eno ali dve, med katerimi kroži. Ribak, vsakič se ti sluzasto izmuzne iz rok.

Verjetno te tretira kot ljubico – nikamor v javnost skupaj, nikoli ne veš vnaprej kaj dosti, kdaj bosta skupaj, dostikrat ne veš, kje in s kom sploh je. Ker te ima na nek način rad, te noče prizadeti in odkrito povedati, da ima še eno (ali dve) zraven. Lahko da so njegova čustva čist proper, ampak NISI EDINA.

Tako da draga moja, kakorkoli je boleče, pretrgaj stike, ne glede na sladke besede spet.
Kot mi pravijo moji prijatelji – fantje, s katerimi se pogovarjamo o odnosih… Kadar so ‘potrebni’, so nadvse prijazenčkani.

Bo prišel tak, ki te bo postavil na prvo mesto. In tak bo pravi. Nič manj ne zahtevaj kot to, rada se imej in pika! Ne bodi nestrpna in ne obupaj.

Ta strah pred custvi kot trdis tuki se imenuje njegova zena…ti pa se sprenevedi se naprej

Zenska pa kaj je s tabo?? Si stara 15 let da verjames tem pravljicam?

Tipu je mar zate kot za lanski sneg, in ne, ne boji se, temvec pride k tebi, ko mu je dolgcas.

Samo nekaj si zapomni, tistemu, ki je nekaj do tebe, se ne bo nikoli bezal, umikal, ampak iskal vse mozne nacine, da bo s teboj.

To da gres do njegovih starsev bi bilo pa zelo ponizujoce in obupano.

Vzemi se v roke in se zacni imeti rada.

Vedo znova se čudim, kako lahko je nalagati ženske. Popolnoma enako zgodbo imam za seboj, ker nisem poslušala prijateljic in se prepričevala, da se umika, ker me ima preveč rad. Samo pozoren je bil do mene, ko sva bila skupaj in je bilo dovolj, da sem mu nasedla. Kljub temu da se me je, ko je njemu ustrezalo, izogibal, kljub temu, da sem v vmesnem času izvedela, da je popolnoma enako govoril še trem drugim ženskam (pred mano). Seveda sem si razložila, da je pri meni drugače. No ni, hahahaha. Klical me je vedno, ko se mu je zazdelo. In ko je govoril, je govoril večinoma in samo o sebi. K sreči me je dovolj hitro srečala pamet, da sem se mu prenehala javljati in je dojel. Za njim sem srečala moškega, ki mi je pokazal, da je največja neumnost, da se nekdo umika, ker te ima preveč rad. Ravno nasprotno. Če je nekomu “dovolj do tebe” se ne bo umaknil, verjemi. Je pa to zelo priročen izgovor, ker zgodbo o romantičnem odrekanju si itak ženske naredimo v glavi brez njihove pomoči. Upam, da boš čimprej dojela. Želim ti vse dobro!

Svetujem ti, da zanosiš in bksta naslednjič ostala sama z otrokom. Posebno energijo bi imela lahko tudi z elektricnim kablom – še boljso pa boš našla z nemom, ki ti bo vsak dan prinesel zajtrk v posteljo do konca življenja.

Ce je riba (tudi moja malenkost) in je drugic spokal, pozabi. Ni se odlocil za tebe. Riba se tezko odloci, ampak ko se, je to to. In on se ni. Zal. Move on.

New Report

Close