Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Pokojninsko zavarovanje rad bi se zavorval za 25€ na mesec

rad bi se zavorval za 25€ na mesec

Mi lahko ponudite kakšno nezgodno in življensko zavarovanje za omenjeni znesek.

Zavarovalnice prilagodijo zavarovalno vsoto (znesek, ki ga jamči zavarovalnica) glede na vaš način življenja:
– Če ste veliko na cesti, vam zavarovalnica predlaga višjo zavarovalno vsoto v primeru smrti zaradi prometne nesreče.
– Če opravljate delo, pri katerem ste izpostavljeni nezgodi ali invalidnosti, zavarovalnice predlagajo višjo zavarovalno vsoto v primeru nezgodne smrti, trajne ali 100% invalidnosti itd.

Spodnji izračun je za moškega starega 30 let, ki sklepa zavarovanje za dobo 20 let.

Pri mesečni premiji 24,87 EUR, znašajo izplačila:
1. Zavarovalna vsota (ZV) za primer smrti iz Življenjskega zavarovanja 110.000 EUR (zavarovalna vsota je enaka celotno trajanja zavarovanja).
2. ZV iz dodatnega nezgodnega zavarovanja pa 40.000 EUR.

Obrazložitev: V primeru naravne smrti (kot posledica bolezni) družina prejme 110.000 EUR, v primeru nezgodne smrti pa 150.000 EUR (saj se seštejeta obe ZV).

3. V primeru 100% trajne invalidnosti zavarovalnica izplača 60.000 EUR.
4. Če pa je % invalidnosti nižji, je ta znesek 40.000 EUR.

Obrazložitev: Posledica nezgode ni vedno le smrt. Oseba lahko zaradi nezgode postane invalid in posledično nesposobna za opravljanje svojega dela (družina ostane brez rednega mesečnega dohodka te osebe). V primeru invalidnosti zaradi nezgode je odvisno kakšen odstotek invalidnosti vam zdravnik cenzor pripiše.

K zavarovanju lahko priključite tudi izplačilo za dneve v bolnišnici in dnevno nadomestilo – ta izplačila svetujemo predvsem osebam, ki so samostojni podjetniki, saj njihova delovna odsotnost neposredno vpliva na njihov prihodek.

Za več informacij vam lahko ponudimo našega svetovalca, ki vam neobvezujoče in zgolj informativno predstavi izračune, vi pa se odločite, ali je naša ponudba za vas primerna. Svetovalca lahko naročite preko spletne strani tukaj[/url] ali pa pokličete na 080 3030.

Lp,
Sanja

********************************** Sanja Čekić Adriatic Slovenica d.d. http://www.adriatic-slovenica.si https://www.facebook.com/Adriatic.Slovenica

Pozdravljeni

Na Slovenskem trgu lahko danes za 25 eur dobite že marsi kaj.
Bolj se mi zdi pomembno, da se vprašate kaj natančno potrebujete in se potem odločite za tip zavarovanja in zavarovalnico.
Najlažje boste prišli do ponudbe in pregleda le te, da se nekje naročite na svetovalca, ki vam bo podal odgovore na vsa vaša vprašanja.

Lep pozdrav

Zastopnik

Rad bi samo zavarovanje za primer smrti ali invalidnosti. Varnost za otroke. Žena mi je umrla, otroke imam tri stare13, 10 in 8 let, če bi umrl še jaz, da bi imeli kakšno možnost preživetja. Nimam finančnih težav, gre samo za vsaj delno finančno varnost v primeru moje invalidnosti ali smrti. Žlahte pa žal nimam veliko, ki bi poskrbeli za moje otroke. Star pa sem 38 let.

Živjo

Čestitam za ramišljajne, ki je po mojem mnenju pravilno.
Glede na to, da imate 3 otroke, bi vam svetoval zavarovalne vsote za smrt v višini cca 100.000 eur in prav tako podobne vsote za invalidnost. Dodal bi vam še smrt v prometni neserči (vsi smo veliko v avtomobilu).Otroke imate zavarovane? Je pa res, da kar sem zapisal, stane nekoliko več kot 25 eur.
Dobo zavarovanja vam svetujem vsaj do 15-20 let. To je do starosti najmlajšega otroka 23-28 let.
Naj povdarim, da tak tip zavarovanja lahko prekinete kadar koli brez obveznosti.

Za vse info, veste kje me najdete.

Zastopnik

Pozdravljeni,

najprej moje sožalje.

Prilagamo vam izračun za osebo staro 38 let.
Doba zavarovanja 17 let (ob zaključku zavarovanja bo najmlajši otrok star 25 let)
Mesečna premija: 24,70 EUR

Zavarovalna vsota za primer smrti: 80.000 EUR
Trajna invalidnost: 35.000 EUR
100% trajna invalidnost: 52.500 EUR

Seveda se zavarovalne vsote lahko prilagajajo vašim željam.
Glede dodatnega kritja smrti zaradi prometne nesreče in zavarovanja otrok se strinjam z Zastopnikom.

Več o zavarovanju si lahko preberete tukaj[/url].

Lp,
Sanja

********************************** Sanja Čekić Adriatic Slovenica d.d. http://www.adriatic-slovenica.si https://www.facebook.com/Adriatic.Slovenica

Moje mnenje je, da če želite resnično poskrbeti za varnost otrok v primeru smrti in invalidnosti, ne odstopajte od zneska za smrt v višini 100.000,00€ in 100% invalidnosti 100.000,00€.

Premija se bo nahajala okoli 35,00€/mesec.

Raje se poslužujte krajše dobe zavarovanja, kot pa da zmanjšate kritja.

Živjo

Čestitam za ramišljajne, ki je po mojem mnenju pravilno.
Glede na to, da imate 3 otroke, bi vam svetoval zavarovalne vsote za smrt v višini cca 100.000 eur in prav tako podobne vsote za invalidnost. Dodal bi vam še smrt v prometni neserči (vsi smo veliko v avtomobilu).Otroke imate zavarovane? Je pa res, da kar sem zapisal, stane nekoliko več kot 25 eur.
Dobo zavarovanja vam svetujem vsaj do 15-20 let. To je do starosti najmlajšega otroka 23-28 let.
Naj povdarim, da tak tip zavarovanja lahko prekinete kadar koli brez obveznosti.

Za vse info, veste kje me najdete.

Zastopnik[/quote]

Zakaj pa je več kot 25 in koliko več? hvala

Živjo

Čestitam za ramišljajne, ki je po mojem mnenju pravilno.
Glede na to, da imate 3 otroke, bi vam svetoval zavarovalne vsote za smrt v višini cca 100.000 eur in prav tako podobne vsote za invalidnost. Dodal bi vam še smrt v prometni neserči (vsi smo veliko v avtomobilu).Otroke imate zavarovane? Je pa res, da kar sem zapisal, stane nekoliko več kot 25 eur.
Dobo zavarovanja vam svetujem vsaj do 15-20 let. To je do starosti najmlajšega otroka 23-28 let.
Naj povdarim, da tak tip zavarovanja lahko prekinete kadar koli brez obveznosti.

Za vse info, veste kje me najdete.

Zastopnik[/quote]

Zakaj pa je več kot 25 in koliko več? hvala[/quote]

Živjo

Zakaj je več kot 25 eur? Ker so cene zavarovalnic takšne kot so in če želite višja kritja jih je potrebno plačati.
Za:
– 100.00 eur v primeru smrti
– 100.000 eur v primeru trajne invalidnosti
– vsaj 150.000 eur v primeru 100% trajne invalidnosti

bi premija znašal okrog 40 eur.

Določene zavarovalnice ponujajo tudi smrt v prometni nesreči, ki je zelo poceni cca 4 eur za kritje v višini 50.000 eur.

Upam,da sem vam kaj pomagal.

Lep pozdrav
Zastopnik

New Report

Close