Najdi forum

S tabo ni nič narobe. Si pač takšen, kot si, zelo v redu. Jaz, kot mama sem po šoli vedno delala red. Če sem opazila nasilneža, sem dvoboj ustavila in bila zelo huda.Tudi pretepač se je moral opravičiti žrtvi. Svoje otroke sem vedno branila, včasih je bilo kot v gangsterskih filmih. Prav tako tuje. Tisti, ki mirno gleda nasilje, je soudeleženec.Najmanj, kar lahko kdo naredi je, da pokliče 113.Slovenci smo preveč apatični in ne znamo zaščititi niti sebe, niti svojih niti tujih otrok. Sama se ničesar ne bojim, sem odločna, kadar kaj takega vidim in diplomatska, da ne ostanem brez glave.

Obstajajo razni tečaji, izbereš si tistega, ki te veseli in isto veseli tudi tvojo sorodno dušo. Potem je do slaščičarne le korak.Lahko predlagaš celi skupini ali le trem in začneš s prijateljstvom, potem pa potrpežljivo, po majhnih korakcih naprej.

Tvoje prednosti: prava starost, pismenost, omika in č.inteligenca in upam, da si čist in urejen, Zara moderen-približno (srajčka+jeans),dišeč.
Od tu naprej pa je le še vprašanje časa. Lepo pomlad ti želim!

Naša telesa so le trenutna oblekca za našo dušo. Tvoj oče je še vedno zelo živ, njegov duh je ostal, medtem ko nam telesa včasih odpovedo.

Počasi si bosta z mamo na osnovi spoštovanja uredila odnos. Najverjetneje pa bolj takrat, ko boš postal oče. Do takrat te pa čaka najlepši čas tvojega življenja. Možnost izibraževanja in druženja z bistrimi sovrstniki je dota za vse življenje. Priključi se kakšni skupini punc, predlagaj po predavanju pijačko in sproščeno klepetaj o aktualni temi, izpitih, športu…Potem boš enkrat začutil sorodno energijo, ko se bosta s prijateljico ujela še v več pogledih. Nihče nima ljubezni a la carte, vedno je do tja nepredvidljiva pot. Si le eden mnogih, ki pa jo lahko išče nasmejan in odprtega srca ali pa zamorjen, kot da mu je cel svet kriv, da je še ni našel.

Mamo pa pusti, bodi čimbolj samostojen, ona pa bo poštimala sebe in bo vse OK. Srečno in pogumno z nasmehom naprej!

Že četrtič pišem svoj odziv, mi ga kar ni hotelo sprejet, jaz pa očitno vztrajam ker želim povedat svoje mnenje.

Dvomim, da bi te lahko nekdo, ki bi te imel iskreno rad, lahko rešil vseh tegob. Dvomim, čeprav je možno. In čeprav je biti ljubljen nekaj res krasnega, učenje v dvoje pa tudi zanimiv izziv.

Ampak, ker(zaenkrat) te možnosti nimaš, se moraš zanesti sam nase. In SVOJE življenje graditi na SEBI. Če boš ti prvi, ki se boš imel iskreno rad, bo že dosti. Vse ostalo bo prišlo…ali pa tud ne…saj veš da ima Življenja z nami največkrat drugačne načrte kot mi z njim(moja misel)

Velikokrat se osredotočamo na tisto česar nimamo namesto na tisto, kar imamo. Poskusi naredit ta preskok…ne fokusiraj se na kar nimaš in kar se ti je zgodilo…ampak na kar imaš in kar se DOGAJA.

Pa srečno in če boš na volji, nam kaj napiši o svojih “premikih.”

Srečno.

Vidim da ljudje radi pomagate:)Res hvala Vam,sedaj se že nekak popravlja.Res je da to ni danes na jutri toda te vaše besede res niso odveč in jim je zelo lepo prisluhniti:)Res sem hvaležen:)
Sedaj se poskušam osredotočiti na prihodnost,toda kaj ko je težko pozabiti dve osebi,ki sem ju imel rad.V bistvu je ata res za vedno odšel,punca pa ni in jo še lahko dobim nazaj,kljub njeni prepričanosti,da bova ostala le prijatelja.Je tako,če se imata dva rada,ne moreta kar pozabiti vsega in tudi ne moreta biti prijatelja?Je čas tisti vzrok,da se ljudje zopet skupaj najdejo?
Sedaj se veliko časa samo sprašujem,kaj sem naredil,da mi padajo tako težke ovire na pot?Tolažim se,da nisem edini,a tudi to ni nikakršna tolažba.
Sam sem resen človek in tudi ne prenesem ponižanja pred drugimi in se tudi sam ne delam norca iz drugih.Zato tudi posledice so takšne kot so sedaj…Preveč se sekiram za vsako stvar.Tudi najmanjšo:(Sedaj sem spoznal,da mi to ni potrebno in da moram to samo spregledat,saj drugi ljudje to tudi hitro pozabijo.
Priznam pa da se dolgo časa sedaj nisem mogel sprijazniti z resnico:(Kar nekak nisem pustil sebi in tudi drugim ne k sebi,v svojo notranjost,zato pa tudi obup moje punce in konec.Enostavno je rekla,ne znam ti več pomagati in sem tudi jaz na svojo pobudo rekel greva narazen…popolnoma nehote,toda dejansko je blo storjeno in mi je bilo takoj potem žal.Ljudje se spreminjamo žal in tudi nekatere spremembe so dobrodošle.Te moje spremembe so res zelo krute in niti malo ne pozitivne:(
LP
P.S:Pravijo da če nosiš srebro in zlato skupaj,baje to prinaša nesrečo?Sam v to ne verjamem,ker nisem niti malo vraževeren,toda zdi se mi,da to čedalje bolj drži:(Prav bojim se,da to drži.To sicer zveni nekak pesimistično,kar pa ni res:)

Draga babi,

topel objem in spoštovanje 🙂

Vse dobro 🙂

New Report

Close