Najdi forum

hi! ok naslov teme mal za pravokacijo…..hehe…ne morem si pomagat, sem nepoboljsljiv 🙂

torej….

Ali je ze kdo seksal v vodi….za mene je seks v vodi najboljsi seks, zanima pa me ce ima kdo kaksne slabe izkusnje, oziroma ce je kje kaksen strokovnjak ki bi povedal kaj o moznih posledicah pri seksu v vodi…se posebej v bazenu.

oziroma kja si mislite o tem?

Dva moja znanca sta se pred leti sprijela v vodi in nista mogla narazen, ker je nastal vmes vakum.Tako da so ju morali potegniti iz vode in lahko si misliš, kako je bilo obema nerodno. Najhujše pa je bilo to, ker je bil on z ljubico .

A je to sploh možno? Da se dva tko sprimeta???

hmmmmmmmmmmm
princ

Ja, je mozno, ampak kolikor vem, je precej neodvisno od vode. Nastane mocan krc vaginalnih misic, ki ga zenska ne more nadzorovati. Potem pac poklices resilca. Ce dosezes telefon.

no ja, tole se mi zdi skrajno sumljivo. Ce se je res zgodilo mislim da to nima veze z vodo. To se lahko zgodi tudi na suhem, sem ze videl…..res da pri psih, ampak ko smo jih z vodo polil sta sla cist lepo na razen, ampak vseeno.

Da bi mogel klicati zdravnika…..pocakas da uplahne pa je.

Tudi ce uplahne, ne pomaga. To nima veze s penisom, kot sem ze povedala, ampak krcem vaginalnih misic. Res pa je, da so to bolj anekdotni primeri in v praksi silno silno redki.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close