Najdi forum

Pozdravljeni povejte mi glede psihoterapije toliko sm jih ze preklicala se dobila z njimi p naletela pou na sarlatane, groznja izkusnja zato kr so samo odpiral in odpiral spomine sem izgubila menstruacijo no nisem bila edina 🤦‍♀️ nas je bilo kar nekaj ki so nam unicili zivljenje zaradi tega sem tudi zaprla podjetje ker nism bla zmozna vec, malo mi je zal a pac tako je. Po dveh mesecih terapij ki jih je izvajala oseba ki sploh ni usposobljena ceprav so drugi govoril kako usposobljena je. Sem sla na psihiatrijo dobila tablete s katerimi smo zaprli spomine da lahko normalno zivim takrat ja so takoj rekli d imam depresijo ceprav sploh niso psihiatri vedeli nic ker se niso niti pogovarjal, ali pa so samo gledal ko budale kot d govoris steni, v enem mesecu sem zamenjala ne vem koliko psihiatrov no in nasla res tapravga in po pogovoru z njim je reku da naj nadaljujem pri psihoterapevtu in da ne potrebujem vec tablet ki v resnici samo zavirajo pomagajo pa nic ne.

Kje najdit v okolici celja, ljubljane, sevnice, maribora res psihoterapevta ki je usposobljen ker do sedaj sem poklicala ze kar nekaj in vsi pravijo da niso usposobljeni, da oni brez psihiatra in zdravil ne znajo ja pa fak.
Res obupujem kr vsi so kao solani a k jim poves kaj sami sodijo o tvojih diagnozah, naj povem ja imam zelo visok glas in ko mi gre kaj na zivce pac zveni d se derem

Prosim za kakega psihoterapevta katerega se nisem kontaktirala v kar p zelo dvomim d se kdo obstaja hvala

Lahko rečeš psihiatru naj te napoti na oddelek za klinično psihologijo, in mogočeti uspe na napotnico dobit psihoterapevta. Srečno.

New Report

Close