Najdi forum

Psihoterapevt v LJ, KR ?

Pozdravljeni,

na vas se obračam ker ne vem kam naj se obrnem. Zanima me kje se da v Ljubljani ali Kranju obiskati kakšnega psihoterapevta? Moja žena namreč potrebuje pomoč in jaz ji ne znam več pomagati. Ne more in ne more vzpostaviti pravilnega odnosa s svojimi starši, ki so z njo grdo ravnali ko je bila še otrok pa tudi sedaj se zadeve niso kaj prida spremenile. V njihovi družini je bil vedno pomembeno samo kaj bodo drugi mislili o njih. O njihovi družini bi lahko pisal še 10000 vrstic vendar mislim da ni potrebe. Moja žena pa je tako dober človek da kljub vsem stvarem še vedno skuša znova in znova vzpostaviti pristne odnose z njimi, vendar je vedno znova razočarana. To jo zelo obremenjujej in ne zna (ne more) preko tega. Po moje bi ji pogovor s kakšnim psihoterapevtom lahko precej pomagal te stvari preboleti na način, da je ne bodo bremenile celo življenje. Pred štirimi leti se je preselila k meni in je malo manj obremenjena s tem, vendar še vedno veliko preveč. Ali mi lahko poveste kam naj se obrne?

Hvala

Spoštovani!

V Ljubljani se obrnite na Klinični inštitut za psihologijo, kjer mislim, da so trije psihoterapevti. Telefon je 01 425 34 70.

V Kranju pa se obrnite na dr. Rojška, tel. 04 208 20 00

Lep pozdrav,
Tanja , Ozara

New Report

Close