Najdi forum

Psihopat na svobodi

Pozdravljeni!

Sosed od naših sorodnikov je pravi psihopat; ko pride kdo na obisk, ga ne spusti mimo po cesti,grozi, da bo kaj naredil in skoraj tudi naredi, se dere,dela vse mogoče zdrahe…Povsod se ga vsi bojijo ( policaji, župan,) Zanima me, ali res mora koga pokončat, da se bo končno država zganila in ga poslala, kamor spada??? Ali pravna in socialna država, kjer naj bi se vsak počutil varno, lahko to dopusti?

Me zanima….lep dan,Urs

Ursula živjo,

Sosed tvojih sorodnikov očitno rabi pomoč. Pri tako kočljivih stvareh je pomembno, da ste vpleteni enotni in da greste lepo po vrsti, se pravi po postopku. Napišite svoje pripombe, priporočeno jih naslovite na pristojni naslov, vkolikor od tam ni odgovora, jih ponovno naslovite, a tokrat na “višjo inštanco” s pripombo, da niste dobili odgovora itd. Vse imejte arhivirano in pošta naj bo vedno priporočeno poslana, nikar naj se vsakič kdo osebno ne hodi pritoževati, ker to nima potem nobene teže niti ni dokaza o vaši intervenciji. Poskušajte tudi poiskati sorodnike od soseda ter jim posredovati svoja opažanja. Delujte enotno, da se ne bo potrebno posamezniku izpostavljati.

Upam, da sem ti bila v pomoč.

lp Maja

New Report

Close