Najdi forum

Menim, da so mi bile kršene pravice. Vse skupaj je bilo tako: Moj psihiater je povedal (izdal) tretji osebi, da se drogiram. Vse to je za sabo potegnilo posledice in sicer to, da so ljudje zvedeli skrivnost ter se naustrezno odzvali. Izgubil sem zaupanje, prijateljstvo ter kar je najpomembneje, izgubil sem del materijalnih sredstev (to je dejstvo).
Ali je imel psihiater to pravico? Kam naj se obrnem? Razmišljam o tožbi, seveda, če se ne bi dalo prej kako drugače poravnati izgube, katere sem bil deležen.
Aja, pa še to – psihiatru sem povedal za to, toda on zanika, prizna posredno krivdo, toda bila je neposredna.

Že vnaprej hvala za odgovor.

Spoštovani!

Predlagamo vam, da se obrnete na Zavod EVROS, kjer se ukvarjajo z zagovorništvom in pravnimi nasveti. Najdete jih lahko na Dalmatinovi ulica 7 v Ljubljani. Lahko jih tudi pokličete na telefon 01/434 97 71 ali pišite na njihov forum, ki se prav tako nahaja na spletnih straneh med.over.net.

Lepo vas pozdravljamo,
Tanja, Tina in Bogdan

Toda iz zavoda Evros (forum) se ne javijo oz. mi ne posredujejo odgovora. Kaj naj storim?

Hvala

Jst bi ga tožila na tvojem mestu. Pravica do zasebnosti je osnovna človekova pravica, pol tega pa obstajajo še razna načela (Hipokrat), po katerih naj zdravnik ne bi smel govoriti o svojih pacientih.

New Report

Close