Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje Psiha še dela.

Psiha še dela.

Pozdravljeni vsi, ki prebirate ta forum. Zanima med, koliko časa po prenehanju kajenja še nahaja psiha? Moja pot odvajanja je pestra in polna padcev, pa tudi vzponov. Pa da jo malo opišem. Kadila sem čez 30 let, jeseni pa sem se odločila za prenehanje. Prebrala sem knjigo Allena carra , ki sem jo imela doma že kakih 20 let. Pomagala sem si z nicorette žvečilnimi. Zdržala sem nekaj dni, potem pa sem klonila glasu, ki mi je nekje iz ozadja šepetal,da si kupim samo še eno škatlico. Ker sem imela grozno slabo vest sem se zvečer nakadila do slabosti, ostale cigarete pa sem vrgla v peč. Za sveto sem si zabičala, da so bile to zadnje. Nekaj dni sem zdržala, potem pa se je zgodba ponovila. Ker nisem hotela odnehati na svoji mukotrpno poti do čistosti, sem ubrala drugo taktiko. Nekaj časa sem kadila kot prej po eno škatlico na dan. Za božič sem bila prvi dan brez cigarete. Pila sem čaj sivke in rožmarina. V lekarni sem si kupila korenino kolmeža, ki sem jo žvečila, ko sem imela krizo. Tako sem čista preživela 5 tednov. Zadnjih nekaj dni pa me je hudičev glas premamil, da sem ponovno naredila neumnost in ponovno kupila čike. Po prvem sem se počutila skrajno bedno tako fizično, še bolj pa psihično. Nekaj sem jih prižgala in takoj vrgla v peč. Pokadila sem približno dva, ostali so končali v peči. Seveda mi je strašno žal, da sem se jaz trapa ujela že spet na hudičevo foro. Nikoli več nočem kaditi. Vse vedenje o tobaku ne pomaga, da bi se rešil te peklenske želi. Imela sem tudi svoj domači bio tobak, pa mi ni dišal, pa tudi sodelavcem ne. Sedaj vem, da zato ker ga ni obdelal veletobak. Zanima me, koliko časa me bo še psiha tako matrala, sedaj sem 5 dni čista, upam, da bo tako za vedno. Prebiranje foruma mi je v veliko pomoč. Hvala vam in lep pozdrav.

New Report

Close