Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina PSI-pasma,ki nima vonja

PSI-pasma,ki nima vonja

Samojed je ena izmed takšnih pasem, ki naj ne bi smrdela. Tudi sama ga imam in nimamo tovrstnih težav.

kk je pa kej z jack russel terijeri???

Motiš se ali pa ti lažeš.
Če pa govoriš na osnovi svoje pudle, potem ti pa lahko rečem, da imaš očitno premajhen vzorec za tako trditev.

Pudelj definitivno nima vonja! Očitno nisi imela zdrave psice. Sama imam pudle vseh velikosti vse življenje, od toyev do velikih in niti eden nima / imel vonja, niti moker niti suh!

Če pudla neguješ kot je treba, niti pod razno ne smrdi. Nasprotno celo, če ga nekaj časa zanemarjaš, še vedno ne oddaja vonja. Treba pa ga je 1x na mesec kopat, razčesat vsak dan in sfenat oz. posušit vedno, kadar je moker do suhega, da se dlaka ne sfeclja. Če ga tako vzdržuješ, se ne nabira svinjarija v dlaki, pes ima zdravo kožo in njegovi dlaki se na daleč vidi, da je negovana. Očitno nisi svoje psice dovolj negovala. Zdrav in negovan pudelj definitivno nima vonja!
Očitno nisi vedno vzorno skrbela za svojo štirinogo ekipo, zato bi na tvojem mestu o vonjih raje pustila, da razpredajo drugi, kaj praviš?

V smrduharstvu glasujem za novofundlance, sploh mokre, potem so pa že NO. Smrdijo pa tudi drugi psi, ki ne vidijo vode in krtače pa bi jo morali – tudi, če so kratkodlaki.

Yo+, verniki se pa zbirajo drugje, po moje, da bi morala mal naokol pogledat. Tlele pa nisemo samo naivneži, na tvojo žalost in verjetno … jezo 😛

pasma ki nima vonja je papilon, koder v koliko več ima vonj, sicer ne tako močnega, ampak ga ima.

Pudlji vsekakor nimajo vonja (ga imam doma)…sicer pa ima malo vonja ko je moker in zaradi neprijetnega vonja po kopanju ga nebi zamenjala za nobenega drugega psa…dlaka mu pa ne izpada razen puh ko je če mladiček

Naš pekinezer pa ima kar močan vonj. Ali je z vsemi pekinezerji tako????

Vsaka žival, ima svoj vonj. Mogoče imajo nekateri manj izrazitega. Mi ni pa nič fanj srečat kake s deodorantom prepojene psičke. Če je kuža negovan je lep, ima manj izrazit vonj… Pa še odvisno je ali je to hišni pes ali je pes na dvorišču ali pesjaku. Poznam pa kar nekaj lastnikov, ki pravijo, da se njihov pes takoj po kopanju povalja v kaki luži, blatu…

mi imamo dolgodlakega pritlikavega jazbečarja in tudi moker ne smrdi, v letu in pol je bil skopan dvakrat, pa je vsak dan zunaj v vsakem vremenu. Imajo pa njegove tačke tak, zame ker je moj seveda ne neprijeten, hecen vonj, kot da se poti vanje, včasih mu jih prav voham, ker mi je smešno, da take male nogice oddajajo tak vonj.
Kot pri dojenčku nogice, ko tudi mami ne smrdijo, vsem drugim pa je vonj njihovih nožic tak čuden, smešen

Najmanj ”smrdijo” hrti.

kar veliko pasem psov je, ki nimajo posebnega pasjega vonja. Mi imamo coton de tulearja. Že njena mamica ni imela nič, nič vonja, naša psička pa tudi ne. Ta pasma je že znana po tem, da jim ne odpada dlaka in NIMAJO vonja. veliko sreče pri izbiri!

Naša višavska terierka nima vonja. Mogoče minimalno, če jo glih dež dobi.

Ena izmed takih pasem ki nimajo vonja so tudi cotoni ( coton de tulear), pa tudi dlake ne puščajo.

Zdravo!

Iščem hišnega ljubljenčka, ki je majhen a ne smrdi. Če poznaš kakšnega mi povej.

Hvala.

Zdravo!

Iščem hišnega ljubljenčka, ki je majhen a ne smrdi. Če poznaš kakšnega mi povej.

Hvala.

Airedale terrier

New Report

Close