Najdi forum

Živjo!

Imam sedemnajst let in že dva meseca hodim s punco. Nobeden od naju še ni imel spolnih odnosov. Zanima me, kako to gre- prvič mislim. Najbrž ne tako gladko kot je videti. Kar mal sem nervozen, če pomislim na to. Najbrž je ženskam laže, kaj pa vem, najbrž je moški tisti, ki mora začeti in speljati zadevo. Kaj pa če jo razočaram, če ji ne bo všeč??

Ali

pobrskaj malo po tem forumu,o tem smo že dosti govorili….

Predvsem ne smeš biti obremenjen s tem, da se mora ta stvar zgoditi na dan X, ko sta se dogovorila. Lahko se zgodi tudi kak dan kasneje, hočem reči, da ne smeš imeti v glavi, aha danes pa moram za vsako ceno, le kaj si bo mislila, če bom neroden itd…

Ljubkujta se in zelo važno je:
– da to počneta nekje, kjer vaju nihče ne more zalotiti in imata celo noč časa
– da jo čimbolj razdražiš in sprostiš. Saj veš erogene cone, pa ščegetavček, vendar skušaj to početi z občutkom, ne bodi grob…, največja napaka moških je, da navalijo z grobo silo direktno na občutljiv ščegetavček…
– ZELO važna je pri tej stvari vlažnost. Če je punca vzdražena, potem bo verjetno postala po določenem času precej vlažna, kar je nujen predpogoj, da se kaj zgodi (v nasprotnem primeru jo bo bolelo, pa tudi tebe). Ljudje smo seveda različni, ene so take, da takoj postanejo izredno vlažne, druga pa ne, svoje pa doda tudi psiha in pa seveda moška nestrpnost…. Priskrbi si kakšen lubrikant ali pa zelo vlažen kondom.
– bodi ZELO nežen. Če ti slučajno ne bo dobro otrdel (tudi to se lahko zgodi zaradi treme), potem nikar ne poiskušaj z napol trdim, rajši si ga malo podrkaj, ali pa počakaj kako uro, ko ti bo, ko se boš sprostil kar sam zopet stopil…
– večino punc to vsaj malo boli in verjetno se temu ne moreš izogniti tudi če si še tako nežen. Z drugimi besedami, če si poskrbel za vlažnost in če si že prodrl vsaj kak centimeter in z nežnostjo pač ne gre več, potem se pač moraš odločiti za odločilen sunek pa pika. Bolje eden, pa da jo malo boli, kot pa da boš cel mesec napredoval po milimetrih…

p.s. Mogoče ne bi bilo slabo, da se preden začneta zares tudi oralno dobro spoznata (če se še nista…;))))

p.s.2. In poročaj nam o napredovanju!

Jst bi sam neki vprasala…pa punca o tem ze sploh kej ve?…mislim, je ona prpravlena?

LP, Tiny

Zmeraj sem govorila da ne bom nobenemu dala svoje nedolžnosti če ne bom z njem vsaj pol leta ! In tako sem tudi sedaj govorila in niti najmanj nisva pričakovala da se bo kaj zgodilo in se je !!!! Enkrat je prespal pri meni,ko sva bila sama in zgodilo se je 🙂 Niso bili ravno ne vem kakšni užitki…sej veš prvič .. pa tud po mojem če ne boš ne vem kakšen profesionalc v postli te punca ne bo kritizirala glede na to ,da bo tudi zanjo prvič in najbrž tudi sama ni profesionalka ! a si kdaj pomislu da se tudi punce sekirajo glede tega ali so dobre ali ne in kaj morajo početi itd ! 🙂 No mislim da bo čas za vaju takrat ko se bosta že dobro poznala in ugotovila da se imata rada .. pa dobro je če se o spolnosti veliko pogovarjata 🙂

Z ženskega vidika, kar je prvič še bolj pomembno;
ne hiti!
To je bistven recept. Bodi nežen in počasen, da si bo tvoja punca zaželela, da prodreš vanjo. Zato, bi bilo fajn, da nisi ravno preveč željan seksa..torej..poskrbi najprej zase dan prej…

Odločilen sunek ob prvem poskusu, je lahko za žensko vse kaj drugega kot seks!

Ali!

Teh mesecev se boš spominjal vse življenje in zato ne hiti. Sploh ni pomembno, kaj bodo drugi rekli, kako to počno drugi, vidva se imata rada in to je važno.
Za oba je pomembno, da si oba želita, še prej pa se z ljubkovanjem dodobra spoznajta. Odkrito: kaj vama je všeč, česa ne želita, sta poskrbela za zaščito, se oba dovolj navlažita (drugače nabavita kremo ali vazelin). Katere so vajine erogene cone, imata dovolj časa in primeren prostor za vajino intimo, sta sproščena in uživata v družbi drug drugega? Vse to pa še kup stvari je v knjigah.

Za vaju pa velja: odkrit pogovor, razumevanje in nežen prvi odnos. Srečno!

tudi Ali

Včasih enostavno ni druge variante.
Oziroma je, da se dva matrata in poiskušata mesece, medtem razmišljata kaj je narobe itd.., na koncu jih pa zopet odreši samo … odločilen sunek.

Zanima me kako zgleda ko se možakarja in ženski skupaj napijejo ter ne vedo kaj delajo , govorijo in kako se zgovarjajo .
Vendar če gre možki na naslednjo ženo ter se poljubljata .
Kako z gleda postopek če bi skupaj prespali in se bi v pojstelji začeli poljubljati po telesu .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close