Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Prvi pregled je mimo

Prvi pregled je mimo

Ej, veš, da sploh nisem razmišljala o sredah ;)) Zdaj si mi pa dala misliti :)))

Kako si ti? Kako se počutiš? Kdaj imaš pregled?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Drage punce, hvala čisto vsem za vaše lepe želje in dobre misli. Ob vašem pisanju mi v srce vedno posije sonce :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Superca! Veselim se zate.

LP Andreja

Tudi jaz tako mislim. Sedaj enostavno mora biti vse v redu in da bova na koncu jokali od sreče, ne od bolečine.

Bravo bravo….joj kolk sem vesela zate :))))

pobozaj busija 🙂

Tudi midva stiskava pestke za vaju in vama želiva, da bo vse v redu do konca.

Tudi jaz sem imela danes UZ v 22 tednu. Sem ko začarana strmela v ekran, vsaj tako je rekla G. Ampak če se je pa čisto vse videlo: majhni prstki-tiste drobne koščice, pa ustka je odpiral, ko kakšna ribica, pa še in še… To je res čudež. G je videla tudi spol, jaz pa ne želim zvedeti do konca.

Pobožajmo trebuščke,
Janka 21t4d

Zdravo Špelin@!
Zelo sem vesela, da je vse Ok.Tako tudi mora biti ,za dežjem posije sonce.
LP seveda sončen!!HAHA

:-)))))))))))))

saj sem ti že rekla, da nosiš bodočega košarkaša, ne pa da so se ti ciklusi zmešali :-)))))))))))))))))

Juhuhu, sem vesela zate!!!!!!!

Čestitke!!! Zdaj pa uživaj!

DragaŠpelin@!
Iskreno sem vesela zate-tako si mi prirasla k srcu, pa te sploh ne poznam, čeprav morda vsak dan hodiva ena mimo druge-jaz z velikim trebuščkom (katero velikost bi tudi lahko primerjali, če usoda ne bi hotela drugače)in z malim skoraj triletnim “tigrom”..
Svet je majhen, pa se v njem dogaja toliko lepih stvari.
Vso srečo -vsak dan znova!!!

Kaj naj rečem – super, da je srček “zalaufal”!
Bodi(ta) zdrava…

pozdravček, Enja

Draga Spelin@- kako zelo sem srecna zate in za malo bitjece- CESTITKE IN S POZITIVNIMI MISLIMI NAPREJ!!!;-)))))))))))!!!!!!!!!!LEP POZDRAV!

Draga špelin@, super je tale tvoja novica!!!!!!! Srečno!

New Report

Close