Najdi forum

Prvi popravni izpit

Takole. Naš “umetnik” (1 letnik gimnazije) ima popravni izpit iz matematike. Ostale ocene so še kar (večina 3, 4, pa ena 2), matematika pa ni šla, kljub inštrukcijam, solzam, jezi, slabi volji, motivaciji pa še motivaciji in še motivaciji. Moram povedati, da smo delali matematiko največ, lahko rečem, da mogoče celo več kot vseh ostalih predmetov skupaj. Pa ni šlo. Žal. Največ popravcev pri nas je iz matematike (9), ampak o čudnem učitelju matematike na tem mestu ne bi, da se ne bi spet sprožil plaz. Kakorkoli, poskusili bomo že na prvem roku, me je pa kar malo strah, kaj bo še v naslednjih letih. Hudo mi je, ker se mi malček dozdeva, da je fant svojo averzijo do matematike podedoval kar od mame (čistokrvne družboslovke) in da na žalost nima nič očetovih (naravoslovnih) genov (mišljeno pol za hec, pol zares).

Mame s popravci, drž’mo se. 🙂

Držim pesti.

Tudi mi smo imeli lansko leto popravca iz ang. in ga v prvem roku brez kakršnih koli problemov naredili. Tako, da se mi je zdelo, kot da se prof. čez leto kar odloči kdo ga bo imel in kdo ne. Prav tako smo imeli inštrukcije in vse živo, pa v rednem roku ni izšlo. Popravc je bil pa uspešen.

Brez panike, naj bo otrok kar se da ne obremenjen.

lp

Še en revež, ki mu bo matematika grenila tista lepa leta, ko bi moral uživati mladost.

Ne veš, kako razumem tebe in tvojega sina, kajti pri nas smo prestajali enako kalvarijo. Držim pesti, da bi se pri vas obrnilo na bolje in da je to le začetna kriza.

Jest sm 2.letnik gim. in sm nardila brez popravcev, ampak komaj, ker je bla mata kr zatežena, velik bl kot v 1. letniku,

Hojla Špelca,

čestitam ti za uspešno opravljen letnik. Mi smo popravca naredili, ampak ti moram povedati, da je bila tudi tale mat zelo zatežena (včasih je šla že sama sebi na živce), pa kljub temu ni šlo brez popravca. Dobro da vem za drugo leto, bom prestavila v četrto, he, he.

Špela, uživaj zaslužene počitnice in lepo se imej.

kar težko verjamem, da se profesor že vnaprej odoloči, kdo bo imel popravca in kdo ne … itak je to vedno odvisno od tega, kolk kot učenec pokažeš znanja pri testih …

vsaj jaz nisem imel nobenega takega profesorja, ki bi se kar vnaprej odločil … če enostavno nisi znal predmeta, si bil nagrajen s popravnim izpitom ob koncu leta …

pa tudi popravnim izpitom se da lepo izogniti, če čez šolsko leto dosti delaš, in skrbiš za to, da imaš vse teste (kontrolne naloge) pozitivne, saj je to najbolj važno …

upam da mu je popravni izpit uspel

New Report

Close