Najdi forum

Če ti ni všeč, ti ga kar pusti, pa počakaj na kaj boljšega, če pa se bo kdo norca delal, pa se ne obremenjuj, ampak samo odgovori, da z vsakim butlom, ki bi rad kaj, pa že ne boš.

Pa priporočam, da tudi kakšno s starši rečeš, ne vem kakšne imate odnose, ampak zagotovo ti bodo svetovali, da nikar ne hiti, saj je še vedno veliko časa, pa nikoli ne naredi nekaj, česar nočeš. To je prvo pravilo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Moj prvi poljub je bil pred osmimi leti 12:45 , 28.4.2015 in bilo je ogabno saj se moj fant ni znal poljubljat ,100 -krat sva se trčila z zobmi ,ful je bil “bossy” za piko na “i” pa naju je še en sošolec videl in izblebetal celi šoli !!! To je bilo s prvim fantom zdaj sem še vedno z drugim ! 🙂

Svoj prvi seks pa sem doživela pri 12- ih letih ,ker sem bla fuuuuuuuuuulllll potrebna zgodilo se je v šoli in bilo je perfektno zgodilo se je s tistim fantom,ki ga imam še zdaj 3- leta razlike ,on biti starejši !!! :-):-D;-)

mene pa zanima ka delas z jeziku med poljubu

Kaj menite o primerih, ko on pri 20+ letih še ni doživel prvega poljuba, pa ga ona prva poljubi. Ima v tem primeru prvi poljub vrednost? Ali to nakazuje na njegovo nesposobnost, pomanjkanje “jajc” ko je treba pri dekletih kaj storiti? Lahko rečemo da je revež imel srečo, da je našel tako ki ji ni problem iti v akcijo, ker v nasprotnem vprašanje če bi se sploh kdaj kakšni približal na manj kot pol metra?

Nič ni narobe z nekom, ki je bolj boječ ali zadržan in ni uspel zbrati toliko poguma. To ne pomeni absolutno nič. Morda kvečjemu to, da mu intimnost pomeni več in ima bolj globok odnos do tega kot nekdo, ki je pripravljen navaliti v vsakem trenutku (kar tudi ni narobe).
Ljudje smo pač različni in imamo različne načine in izkušnje.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Bil je z mojo četro punco. Bila sva si tako zelo všeč, da sva bila kar dvakrat par. Skratka. Dneva se zelo dobro spomnim. Dekleta sem sicer vedno poljubil samo na lice, ker se še niso želela obljubljati. Bil je petek. Takrat me je moja punca, ker je imela tako željo, pospremila do železniške postaje. Odločila sva se, da bo bil to tudi najin prvi zmenek. Vlak se je že bližal postaji. Bil je prvi vikend, kar se nisva videla. In takrat se je zgodilo. Jaz sem jo zelo močno objel in naenkrat sva se oba poljubila. Potem pa mi je še napisala SMS, da ji je bilo zelo všeč na najinem prvem zmenku. Takrat sva se odločila, ker sva bila oba iz iste srednje šole, sva se poljubljala vsak glavni odmor. Skupaj sva bila manj kot ën mesec.

Prvi poljub je lahko vesel sploh če se poljubita fant in dekle ki se ravno zagledata .
Vendar je lahko tudi usoden .
Če se pijani fant in pijana punca poljubita se potem namesto poljuba zaližeta z jezikom po ustnicah .

Objava čaka odobritev

New Report

Close