Najdi forum

heej!
Vem da boste usi pisal kok sm se hitr poljubljala pa tko ampak bom se useen napisala k mogoce bom pa komu pomagala.
Jz sm prvi poljub dozivela u solski avli na kavcih. On mi je govoru da sm njegov srcek pa take lepe stvari in pol sva se spogledala in me je poljubu… Blo je fuul lepo. Stara sm bla pa 13. Tud j z sm prej zlo pa intrenetu iskala kako prvi poljub zgleda pa tko ampak to je brezveze k se poljub zgodi sam od sebe.

Mne ful zanima kk to zgleda s fantom hodma 2 dni tak da vm da se ne smem s tem obremenjevat sam on je že dožveu pru poljub in tut pogovarjala sma se kk bi to zgledal pr nama …in da si oba tega želiva,,,,ampak strah me je da si on mogoče tega ne želi….plis help me ,,,,sm tk ka nj nardim?

primi ga za tiča, pa mu reci, kaj boš zdaj baraba, fukajj me, jaz sem tvoja prasica mala

pa bo šlo 🙂

lp, deff

Moj prvi, pri 17 letih, ful mi je blo nerodno, pa nelagodno in med usem tem sem bla skos živčna č bom znala pa to in sem se še s tem obremenjevala…ko pomislim nazaj lahko sam omenim da sm bla tok presenečena k mi je dau kr francoza, jst pa niti navadnga nism bla navajena..sm bla najprej kr mal v šoku, pa nevem men se je zdel kr nerodno use skupj…:D ampak ne obžalujem, za naprej mam pa kr strah ker se mi še vedno zdi da bolš da se sploh ne zapletam kot pa da si nardim sramoto pred fantom 🙁
Lp.

Ja jest ga se nism dožvela sam zdej k tko pišete kako je blo to dobr pa bi ga tud jest rada dožvela ja sm pa tud šele 13let stara tko da bom gotov mogla se mal pocakat .

Ziujo punce:)
Jst pa mam en problem in rea nevem kaj naj:/
In sicer z nekim fantom ki mi je zeloo usec sem na zabavi od moje prijateljice poljubila.
in sicer poljubljala sva se:) blo je fulll lepo ane. In sicer bla sm malo pijana vendar sem se zavedala kaj delam,on je pa seveda bil trrzen in je zelo skrbeu zame takrat ko mibje bilo slabo. Zelo pazljiv je bil do mene in mi pomagal ter nato odsel zmano v sobo ker mi je bilo slabo:)
Tam sva se nekaj objemala ter sem ga jaz poljubila. Bilo mu je malce nerodno ker sem opazila in me je vprasal ce se zavedam kaj delam in da ce sem pijana da raje to nedrlam da nebi kaj nato obzalovala.
potem sva se vsedla ter malo pogovarjala o vsem in on mi je povedal da si trenutno nezeli punce.
ko sva se nato vlegla sem jaz lezala na njem ter nato sva se zacela poljubljati. Bilo je bozansko in nepozabljivo. Res lepo pocutila sem se kot kraljica v njegovem objemu. Ampak pol k sva pa odsla iz sobe pa se je obnasal kakor da se ni nic zgodilo kar me je malo zabolelo. Naslednji dan v soli mi tudi ziujo ni rekel kakor da mu je vseno ali pa mi je zameril ceprau mi je rekel med poljubljanjem da nic nedela na silo ali pa kaj takega. Zdaj nevem kaj naj naredim ker mi je fant res vsec ampak je zelo cudna situacija. Kako bi ga uspela dobiti ali imam sploh kaksne sanse.
sem zelo obupana pomagajte prosim:(

Moj prvi poljub sem dobil pred 22 leti .
Vendar sem se zaljubil v dekle ki sva se imela zelo rada.

Z mojo lubico sva se prvič poljubila na morju 2010 v KRALJEVICI .
Vendar je bil zelo nezen poljub .
Takrat sva se zagledala na prvi dotik .
Čez leta sva postala par lubček in lubica .
Sedaj sva skoraj že eno leto skupaj .

Hej stara sem sedemnajst let nisem se dozivela prvega poljuba ker me je strah kako se pravilno poljubljat … A ma katera kaksen nasvet ?

Stara nisem niti 11 let. Hodim s fantom… lep, ne ravno priden, zabaven in tak mi je všeč. V ponedeljek se spet vidiva. Seveda imava tudi skrivne kotičke, kjer se dobiva. Prijateljica je včeraj doživela prvega in tudi jaz bi poskusila! Upam, da bom v ponedeljek. Upam da bo francoski… nasveti?

Prvi poljub je bil fajn ampak mi je bilo malo smešno ker se bila stara le 10 let

Mi lahko kdo pomaga? Zaljublena sem v eno osebo in on to ve ker se mu povedala… Menima se približno 2x na teden. Ocenil me je 8 (1-10). Ful rada bi bila z njim skup a nevem kaj naj naredim. Pomagajte mi prosim!

Ljuba duša, povprašaš ga ne, če bi bil s tabo?

Pa so vsi dvomi rešeni.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Prvi ljubček je bil kr neki… pa drugi tut. pa tretji. in četrti. vsak je bil z drugo.

Prvi poljub (z jezikom) pa neverjetn, sam ker se je zgodil v avtu in je trajal 4 sekunde… no drugi je bil še boljši, ko sem jo prvo objel in čutil njeno bitje srca.

en špegu pa se zalište, s špeglom
tko se naučiš
al pa poskuste na svoji roki
pač mal jezik vrtiš počas

Nekaj najlepšega, če čutiš do te osebe !

AM.. Jaz sem se prvic poljubila v zacetku osmega razreda s mojim fantom… Bilo je bozansko in tako super.. Sploh tiato z jezikom

moj problem je da bi se rada poljubila z njim ampak ne vem kdaj in kako help meee

kaj pa če se še nisi poljubil zdaj pa snemaš film in se moraš s fantom v katerega je tvoja najboljša prijateljica zaljubljena 2 leti. nevem kaj je bl grozn. kako naj ga kušnm pred njo

Hej! Stara sem 11(vem morda se vam zdi prezgodaj za te reci, ampak samo za nasvet bi prosila) let in nek fant me je uprasal ce bi hodila rekla sem ne! Potem je imel drugo punco in medtem se nic nisva videla! Potem me je spet uprasal ce bi hodila ampak tokrat sem rekla ja ker sem se res zatrapal vanj! Sedaj kao hodiva ampak men se vse skupaj zdi butasto! Jest sem si zelela 1. fanta pri 13. ne pa pri faking 11.!!!!!! Sploh mi je pa usec en drug! No ta ki ga imam sedaj se je s prejsno punco ki je enako atar kot jaz lubckal! In kmalu se bova dobila in kaj ce…..se bo hotrl pojubljat?!?!?!? Kaj naj naredim…? Aja pa se to je soigralec mojega brata in ce ga bom pustila se bo to razvedlo po garderobi in se bodo vsi zafrkavali iz mene in mojega btata…

Hvala vsem srcnim osebam, ki me ne boate napadle s komentariji: premlada si se, bla bla bal! Dejte mi samo koristen nasvet! Lep pozdravcek!

New Report

Close