Najdi forum

Jaz sem pa stara 16 let.. moj prvi poljub se je zgodil pred 3 meseci .. Fant je od mene dve leti starejši .. Oba sva bila pijana a se oba vsega spomnima do podrobnosti .. 🙂 ..
Zdaj sem se v njega zaljubila a on ima punco :'(( drugače pa nisma bila z njim nikoli skupaj, smo pa ga večkrat šli pit skupi 🙂

Bejži stran od njega. 😉

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

seveda, da negrem vstran od njega 🙂 On mi pomeni vse . sam zdaj še čakam da ga punca pusti 🙂

No jaz sem doživela prvi poljub na okenski polici od knjižnice in bilo je…ogabno. Tip me je skoraj pojedel. Polizal skoraj cel obraz. Pa še kadil je jaz pa ne in kot, da bi lizala pepelnik. Drugače pa so mogoče trije izmed kar nekaj s katerimi sem se poljubljala, ki so res znali in je blo hot. Malo tipov se zna dobro poljubljat Včasih sem imela odprte oči in gledala naokoli ter čakala, da se že enkrat konča.


Pa na to tudi, da ga boš pustila ti, ko bo on isto delal z drugo?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Pa na to tudi, da ga boš pustila ti, ko bo on isto delal z drugo?[/quote]

Ah, pusti jo. Take punce si zaslužijo, da jih fant prevara. Kruto a resnično. 😉

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

em.. ups .. malo narobe sn napisala vse skupaj .. on takrat ni imel punce .. šele 1 mesec kasneje sta se spoznala in postala par ..

Če sta bila pijana, se ne moreta spomniti popolnoma vseh podrobnosti … sploh pa – če si pijan – to ni ravno nwm kakšen poljub, ker pač podivjajo hormoni … In če sta sse poljubila tok časa nazaj, perden je dobil punco ni razloga, da bi ga ona pustila… sploh pa je nekaj jasno – če je dobil punco 1 mesec po poljubu, ziher mu nisi ušeč 🙂

heh, če vam povem .. 3 mesece pa pol sma v zvezi 😀

Ohhh kok je lepo vse to brat!! komi čakam da dozovim svojga <3333


Stala si pa komaj tlinajst let?

a če si str 13 let pa nimaš šanse d bi biu zalublen.?sama sm stara 14 let mela sm že 2 fanta in z ubema sm se mela fino tko da newem kj je problem če si str 13.?moj prvi poljub je biu pa na stupnicah v auli šole blo je ful lepo pa nepozabno 🙂


Ni noben problem biti zaljubljen. Problem je, ko je nekdo nesrečno zaljubljen. Še večji problem so tisti, ki pri 20+ ali 25+ letih še niti prvega poljuba niso doživeli.
Pa da ne bo pomote, nisem jaz ena od teh oseb, o katerih pišem.

Živjo,


Odvisno od njih pač, a ne ? Dotično osebo lahko to moti zaradi notranjega vzgiba, čeprav je dosti zunanjih parametrov, ki vplivajo na to kdaj moraš doživeti prvi poljub, prvi seks, itn. (filmi, glasba, opravljivi sosedje, (ne)privoščjivi prijatelji-ce,…). Stvar gledišč oz. perspektive.

mene pa je malo strah ker ne vem kak naj to naredim… pa en žur se bliža in vrjetn se bom tm prvič polubla… stara sm pa 14 let :))))))))))

Hei!
Js sm stara 13 hmal bom 14 in sem že doživela prvi poljub lansko poletje. Vem, da je malo zgodaj vedar bilo je super. Bile so poletne počitnice in jaz sem bila na enem od tistih poletnih taborih. Fanta prej nisem poznala osebno, vendar na taboru sva se zbližala. Bil je starejši 3 leta. Zadnji dan tabora ko smo se poslavljali, sem doživela prvi poljub. Trajav je večno. S fantom sma kasneje tudi začela hoditi vedndar zveze na daljavo (videla sma se 1x na 2 tedna) se ponavadi ne obnesejo. Tudi z nama je bilo tako. Med počitnicami je bilo z njim supper, vendar ko se je začela šola se nisma več videvala in tako se je končala poletna romanca. Čeprav sem za njim že imela 2 fanta se še vedno spominjam njega in mojega prvega poljubs. <3

Živjo!
Mend pa zanima Akko naj se obnašam pri prvem poljubu.

Vsakega odgovora bi bila hvaležna

Žiujo, stara sm 13 bom 14 jaa in zdej me čaka prvi poljub hmmm kako ga izvesti nimam pojma fant je manši od mene je full uredu …… sam vedno ko ga vidim me je strah tega da bo prvi poljub in kako naj potem povej doma ojoj groza ja

če mate kakšne nasvete prosim mi povejte do torka ¨!

Žiujo, stara sm 13 bom 14 jaa in zdej me čaka prvi poljub hmmm kako ga izvesti nimam pojma fant je manši od mene je full uredu …… sam vedno ko ga vidim me je strah tega da bo prvi poljub in kako naj potem povej doma ojoj groza ja

če mate kakšne nasvete prosim mi povejte do torka hvalaa

ija folkci nwm kaj nej rečem moj prvi poljub se je dogodu letos pr 17 ih pa ne zato kr nebi bla nwm kaj ampak ker me je bilo strah kakršnemu faantu se približat ker nism znala. zdaj pa poslusam svojo tamalo k mi pr desetih letih sprasuje kak je blo prvič sexat in take in k gre vn s prjatlcami vidm kdaj k grem na skrivaj za njo k mami skrbi kaj delajo in vidm de pridej fanti zraven ona je v petem razredu fantje pa sp iz sedmega in jih izkoriscajo pod pouno. nwm kaj zdajšnim dekletom ni jasno moj prvi ki sm ga letos spoznala se ne sramuje de sm mu rekla da nimam pojma o poljubljanju oziroma o ničemer pa me ma še vedno ful rad in sm use dožvela z njim … biu je najlepše darilo za božička… zato pa punce ne se bat prvega poljuba bo prišu k bo pa s tistim k bo treba de pride ..ne mislat de če bote pa imele izkušnje pa nwm kolk tipou de vas bojo mel radi fanti zato kej bl sam uživejte mladost pa pustte cajt cajt

New Report

Close