Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija prva menstruacija najstnic

prva menstruacija najstnic

Ni mogoče napovedati, kdaj boš dobila menstruacijo, ko bo, pač bo. Predlagam uporabo vložkov, pogovori se z mamo. Za spolne odnose si absolutno premlada.

Matjaž

Pozdravljeni stara sem 12 let beli tok imam že malo več kot 2 leti na začetku je bil bolj bel zdaj pa je rumen v spodnjem delu trebuha me boli vse bolj pogosto bolečina je kdaj dolga kdaj pa zelo ostra in kratka  tudi glava mee boli skoraj vsak dan in dovolj pijem.Vse moje sošolke že imajo menstruacijo.Vsakič se mi zdi kat da mi teče menstruacija ampak je to samo beli tok.Po intimnih delih so moje dlake zelo temne imn goste tudi na prsih so se kolobarji so se mi že povečali in spo na dotik boleči.Ali so to znaki da bo menstruacija kmalu nastopila.

Hvala za vaš odgovor.

Zdravo,

Jaz sem stara 11 let in en mesec  . Zelo sem že razvita .Dlake mi že rastejo od tredtjiga razreda in prsi imam že tudi razvite beli tok imam pa že dobri dve leti kdaj bi bilo normalno da dobim menstruacijo . Kaj je z mano vse vredu jaz mislim da bi že menstruacijo morala dobiti a nevem prosim povejte mi kaj je z mano vse vredu in kdaj približno bi morala dobiti menstruacijo glede na to da sem zelo razvita .

Prosim za hitri odgovor.

Včeraj sem na spodnjih hlačkah opazila opečnato-rjave madeže. Nato so se pojavile tudi svetlo-rdeče lise. Potem sem imela čez dan samo rjav izcedek. Popoldne sem opazila, da so se spet pojavile rdeče lise. Zdaj ni zopet nič. Ali je to začetek prve menstruacije?

Prosim  za hitri odgovor

A bi kera rada mela polizano naj se javi

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem dopolnila 12 let. Zanima me kdaj lahko pričakujem svojo prvo menstruacijo saj sem po telesu poraščena ,beli tok imam 1 leto in včasih imam hude bolečine v spodnjem delu trebuha.

Lep pozdrav.😊

 

Danes sem upazila rjavkasto-rdeč madež na mojih hlačkah beli tok imam en mesec stara sem 12 prsi mi še ne rastejo dlake pa čisto malo in me zanima če je to menszruacija

Živjo!!!!!

Stara sem 11 let in 10 mesecev in me nekaj zanima… Prsi mi rastejo že 2 leti poraščena sem že in beli tok mam tudi že ebo leto in je že kr močan. Kdaj bom pol dobla menstro?? A ko bom čutla?

A bi kera probala seksat lahk si pisemo na snepu

New Report

Close