Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Dermatologija prsne bradavice

prsne bradavice

Lep pozdrav!

Na kolobarju pod levo bradavico sem pred dvema dnevoma opazila nenavaden ‘hribcek’, ki izgleda kot nekaksna cudna rana, le da iz nje ne prihaja kri, ampak se na njej nabira izcedek, ki na modrcku pusti belo sled.

Se nikoli prej nisem zasledila podobnega problema in postajam zaskrbljena. (Stara sem 19 let.)

Prosim vas za cimprejsni odgovor in se vam ze vnaprej zahvaljujem za vas nasvet.

Spoštovani,

ali je možno , da v globini zatipate bulico ?
Možno je , da gre le za ekcematoidni dermatitis, vendar , če opisujete ranico iz katere se cedi , Vam vseeno svetujem , da se oglasite na pregled pri dermatologu.

Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

Ne, v globini ne začutim nobene bulice. Cez noc se je izcedek ocitno posuil, kajti nisem nosila modrcka. Trenutno ni nobenih sledi.

Kaj pomeni ‘ekcematoidni dermatitis’ in kako se zdravi? Slisi se kot nekaj, kar je povezano s suho kozo in ekcemi, ki so se pri meni ze pojavljali (imam namrec kar problematicno kozo).

Ali gre gre za kaj bolj nevarnega?

Hvala za odgovor, lep dan zelim se naprej.

Spoštovani, nič konkretnega Vam ne moram napisati.
Poskusite mazati z Bepanthen plus mazilom do 10 dni, če se stanje ne izboljša, se naročite na pregled pri dermatologu.

Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

Ali lahko namesto Bepanthena uporabljam mazilo, ki ga uporabljam ze za nego suhe koze na rokah (zmes belobaze in olivnega olja)?

Najlepsa hvala za pomoc.

Spoštovani,

lahko.
Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

New Report

Close