Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija pršice

pršice

Ima še kdo alergijo na pršice?

Ja, moj 6-letni sin. Če ti kaj lahko pomagam, vprašaj.

Imam jo jaz in moj 13-letni sin.Alergična sva še na veliko drugih stvari in oba sva astmatika.Sin ima na srečo blažjo obliko,jaz pa kar hudo obliko z pogostimi poslabšanji.Doma smo naredili vse možno proti pršici,vendar se ji čisto izogniti ne moreš.

Lep pozdrav

Tudi jaz imam alergijo na pršice pa še na marsikaj drugega. Ne smemo si dovoliti, da bi nam te presenete alergije, ki so seveda lahko zelo, zelo nadležne kvarile življenja. Torej z optimizmom naprej. Vsekakor pa je zelo pohvalno, da smo dobili nov forum, posvečen alergijam, ki jih je vedno več in so vse pogostejše. Lep dan še naprej, pa čimmanj alergijskih simptomov.

Ja, imam jo. Vendar se simptomi selijo: sedaj imam namesto astme nekake bule po rokah.

hvala za odgovore, zanima me ali uporabljate antibiotike ali kakšno drugo stvar in koliko vas ta stvar ovira pri normalnem življenju?

jaz sem nekaj časa goltala tablete, zdaj sem se odločila, da jih ne bom več
vse cunje v spalnici moram imet po omarah, potem kar nekako gre

aja pa posteljnino sem si komplet zamenjala – antialergijsko

Jaz jemlje letizen tablete in spreje redno.

kako kaj prenašaš te tablete, za kaj se uporablja sprej?

Tablete naj bi povzročale zaspanost,zato jo vzamem zvečer.Spreji so pa za astmo.Eden je proti vnetju v sapnicah,tistega se jemlje redno vsak dan.Drugi je pa bronhodilatator-širi bronhije.Uporabim ga pri napadu težkega dihanja.Hitro odleže.

in kakšno stopnjo alergije imaš, jaz imam en +, pa ti?

Jaz imam pa tri +++.

ali si imela že na začetku 3 pluse, ali se je postopno povečalo

Ja,že pri prvem testiranju sem imela tri križce.

ja

Dva od mojih otrok in jaz sama smo alergični na pršice.

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>

Tudi moja hči je bila (tok,tok) alergična na pršico in sicer kontaktno… ko smo bili kje na obisku in niso letali s krpo pred prihodom je revca takoj dobila rdeče in srbeče rokice, kar se je potem s prenosom iz roke pojavilo tudi na obrazu; alergijo smo zelo uspešno odpravili z bioresonančno metodo in smo zelo zadovoljni, saj težav ni več

lp, TT

Tudi mi smo uspešno ozdravili alergijo na pršice in še nekaj drugih alergij i Bioresonanco!

Tudi mi smo uspešno ozdravili alergijo na pršice in še nekaj drugih alergij z bioresonanco, ki smo jo izvajali v Izoli. Všeč mi je to, da terapevtka poskuša odkriti, kaj je vzrok preobčutljivosti. Mi smo sledili njenim navodilom in z uspehom premagali marsikatero nevšečnost v zvezi z alergijami.
Lp Mija

Mija, mi prosim poveš kaj več podatkov o bioresonanci v Izoli- cena, urnik, lokacija, tel. št., ime zdravnice…
Slišala sem, da bioresonanco izvajajo tudi v Portorožu. Veš morda kaj več o tem?
Sicer mi je Izola bližje kot Portorož, zato me zanima kaj več o tem.

Hvala in lep dan!

New Report

Close