Najdi forum

oziroma klim al klin al kar kol si že!lp

Hay!
Tud jaz imam ta problem s velikimi. Zaradi tega sem imela ful kompleksov. Vedno sem nosila same ful široke majce. Sedaj se poskušam teh kompleksov znebiti.
Vse prijateljice,ki jih jaz poznam in imajo velika prsa imajo s tem same probleme
in bi si jih takoj dale zmanjšat (z mano vred). Prav nič ni prijetno ko si najstnica
in imajo vsi sošolci non stop pripombe… Sedaj ko sem v službi pa tudi ni nič bistveno bolje.
Ker se veliko ukvarjam s športom – imam pri tem same probleme.
Je pa tako- če imaš majhne imaš danes nešteto moderčkov, da zadevo popraviš, če pa imaš velike pa razen da imaš ful probleme sploh dobit kakšen moderček, ne moreš pa kaj veliko spremeniti.
Lep pozdrav!

Moj predlog: poskušajte v kakšni manjši trgovinici s spodnjim perilom navezati osebnejši kontakt s prodajalko, vem, da se da npr. v Lisci, Kometu,…. naročiti točno določene številke in košarice (tudi velike) modelov, ki jih izdelujejo (pogledaš po katalogu v trgovini),…, res se da, le malo dobre volje prodajalke je potrebne.
Sama imam sicer 85 B pa se ne bi branila tudi malo večjih, zato punce, ne se sekirat preveč, čeprav vas razumem.

ja, človek ni nikoli zadovoljen s tem , kar ima…toda treba je delat na tem-si dopovedovat, da smo sami sebi všeč, da smo lahko zadovoljni, da smo zdravi.telesno in duševno….sama imam zeeeelo male prsi-št.75-pa še ta košarica ni vedno polna (mi niha velikost glede na menstruacijo) in kar zavidam tistim, ki imajo tako malo večje oprsje…torej Milena-jaz bi menjala-ne verjamem pa-da bi bila ti po parih mesecih zadovoljna…Kar tako zmanjšati prsa se ne da-lahko pa jih z vadbo utrjuješ in vzdržuješ lepo obliko…bodi ponosna nanje-fantje bulijo-normalno, saj jim je všeč, dekleta pa ti jih zavidajo….

No, jaz sama ima tudi kar precej velike ( 80 C) in moram reči, da bi zelo rada imela manjše vsaj za eno številko. Včasih so v pravo breme, tudi pri spanju:))). To, da fantje buljijo, me niti ne moti. Jaz sama se pač počutim neudobno.
Z intenzivnim fitnesem se jih da zmanjšati, vsaj tako pravijo. Pa tudi s plastično operacijo. Pred njo moraš tudi shujšati določeno število kilogramov. Letos sem se skoraj odločila zanjo, saj bi denar nekako uspela skupaj spraskati. Kaj pa če se kaj zalomi?

Mimi!
Koliko pa stane takšna operacijo? Nekje sem slišala da približno 10.000 dem. Je to res?

Živjo,

najraje imam od Triumpha, BeeDees, št. 80 C. Je pa brez kosti in brez šiva po sredini košarice. Dobro se prilega, gladek material, kupila pa sem ga v Nemčiji, stane pa 27 DEM. Mislim, da je cena glede na firmo nedrčka kar ugodna.

Pa veliko sreče pri nakupih.

Lp, Milena.

Hvala vsem za spodbudne besede in nasvete!

Lp, Milena.

Glede cene in ostalega se lahko informiraš na strani doktorja Fabjana. Točnega naslova ne vem, poišči pa pod plastično kirurgijo.
Kolikor jaz vem se cena mnogo manjša…približno 3.000-4.000 dem.
Tudi lisca izdeluje zadnje čase lepe nedrčke. Take s kostjo, nič čipkaste (gladke) ali pa čipkaste, brez šivov po sredini. Pa tudi dragi niso,okoli 3.000,00 sit. In prav lepi so in skozi oprijete majčke se ne vidijo vsi tisti nemogoči šivi.

ko sem se začela intenzivno ukvarjati s športom in želela shujšati…3x lahko ugibaš, kaj sem zgubila najprej. takrat je še bolj potrebno skrbeti zanje, saj se odvečno maščevje stopi in jih je treba učvrstit, torej delati vaje za roke in prsi.

prijateljica je naredila operacijo….ne želi si jo. upam, da si je ne boš naredila. verjami, to ne boš več ti.

zakaj pa ne bi začela svojih prsi občudovati. kg nimaš preveč, zato najprej premisli o mnenju o sebi, nato pa, če še vedno ne boš zadovoljna, šport. sam nasvet…ne preveč, da ne boš nabildana.

lp, didi

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close