Najdi forum

a dej no, sej nismo teličke, ki potrebuje mleko od krave, pač pa smo le ljudje in ne živali !!!

dej no, sej prsi niso naprodaj, kakor so diamanti in kepa zlata in tudi ni cene, ampak je samo za ogled in užitek !!!

Simon,

ženske imamo več adutov. Poleg lepih in velikih prsi imamo še čvrsto zadnjico, dolge noge pa mogoče še kaj…. Kot sem opazila ste tudi obremenjeni z velikostjo penisa o tem bi se lahko celo zamislila …., pa se ne bom.

Klara

Naprimer….????

Klara

Meni osebno so najbolj všeč ravno pravšnje, da sedejo v roko in da so kompaktne. Drugače pa je glede velikosti tako, ne glede, če svojo punco ljubiš tako kot je treba in iz vsega srca ti size pa shape prsi naj ne bi smel biti problem.

Draga Klara

Ženske res imate te adute, če pa govorimo o možganskem adutu, pa ponavadi stvar ni čisto taka, kot moški pričakujemo da bo.

S svojimi telesnimi aduti res privlačite moške, ampak jaz pravim, pa najbrž še kdo, da lepota brez pameti ne gre skupaj. Pa še to, pamet je večna, vsaj če ne pride po kakšnih bolezenskih stanj ali prevelike pozabljivosti v visoki starosti, lepota pa je kot vsi pravijo relativna in minljiva.

In tako draga Klara, če si ti enako takih deklet imam zate samo eno vprašanje. Kaj boš naredila ko bo lepota izginila?

Hvala, Drags

Kaj boš pa ti naredil, ko te bo tvoje filozofiranje izmučilo ?

Ej, lubica, sej je kul, da maš kao velke joške, sam če boš tipa dobila sam zato, ne bo dobr…

Obrne se že, to pa zato ker so velike bolj očem vpadne.
Na koncu je pa čisto vseeno kako velike so. Važno je, da niso preveč
povešene. Meni so všeč tako velike kot male. Povečini pa male bolj
– so bolj srckane..

Glede na odziv zgleda da si postavila dobro vprasanje.
Mene nikakor ne motijo male prsi, pravzaprav me motijo velike, torej sem privrzenec malih,…
zdaj kaj je majhno in veliko, ne bom opisoval.,….

lp 5er

uhhhh!
Nikoli si nisem domisljala kaj prevec zaradi malo vecjih prsi, zdaj pa me tukaj ze kr zastrasujete z nekim povesenjem pa to….
: )

No, naša Klara ima očitno velike joške, na katere je ponosna in misli, da so “božji dar”, blagoslov in splo in oh… Hja, ne vem koliko tipov ti bo še moralo povedat, da so manjše joškice boljše za igrat z njimi kot velike. Eno je gledat, drugo si pa želet. okej, vsak si verjetno želi te ogromne joške tudi kdaj malo pomečkat, ampak to je to… Tudi jaz rad pogledam slona v živalskem vrtu, da bi ga imel pa za domačega ljubljenčka mi pa še na pamet ne pade. Dejstvo je, da se velike joške z leti precej povesijo in niso za nikamor. Male in čvrste pa ostanejo vedno bolj ali manj enake, pa še boljše se je z njimi igrati, ker točno veš kje so, tiste velike pa se ti razlezejo vsepovsod po postelji…. 🙂

Nagradno vprašanje:
Sedita na mizi dve bejbi. Ena iber joškasta, druga ravna ko deska?
Kaj boš storil? H kateri boš šel? Kaj boš storil?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close