Najdi forum

Koliko moške motijo majhne prsi pri ženskah?

Če ima fant neko dekle rad, mu je vseeno kakšne prsi ima. Sicer pa so fantom možgane oprale razne BayWatch nadaljevanke, kjer prsate Pamele kar letijo okrog. Ni važna velikost jošk, glavno je, da se mata dva rada.

Enako velja za velikosti naših penisov.

Lp,
Žiga.

Žiga dorb si reku

jaz bi samo dodal, da so nekaterim všeč majhne prsi, za nejo pa:
ne sikeraj se, če imaš premajhne.
Kaj pa je sploh premajhno?
To lahko marsikoga vprašaš, pa vedno boš naletela na drugačen odgovor. Enim je všeč taka oblika drugim taka. garantiram pa ti, da nekomu bodo že všeč.
Povedal bi en vic pa je mal nesramen bi pa veliko povedal,

za vsako ……. se najde svoj ……

Pa nisem mislil nič slabega, primerjava samo, nekomu bodo tudi tvoje všeč.

Jaka

cao

Ej mislim da velikost prsi ni taka velika stvar. Men recimo so na prsih itak najbl vsec bradavvicke, tko da me velikost sploh ne moti.

Lp
grega

Mene ne motijo kao male prsi!!! mislim, pa da je ŽIGA kr dobr povedu!
🙂

Pozdravljena !

Kot ženska ti povem,da se s temi odgovori , ki so ti jih napisali fantje kar ne tolaži, seveda so bolj zanimive ženske, ki imajo večja prsa (npr. št. 4 nedrčka ) , ker mislim da se vsak moški najprej obrne za večjimi prsi vključno s temi fanti, ki so ti pisali kot za manjšimi, zato se kar zamisli.

LP

klara

Res je da se obrnes za vecjimi prej kot za manjsimi, sam ce ma neka zenska velike prsi to se ne pomeni, da si zelis biti z njo. Ma sam vecje in so kul za pogledat. Vsekakor pa niso faktor, ki bi odlocil, da ti je zenska vsec. Tko da neja, bl je pomebno kaksna si nasplosno, kot pa koliko velike prsi imas. Verjemi.

grega

Nic nas ne motijo, ker jih sploh ni, hehe.

Ne resno – cisto u redu je, ce mas majhne. Celo veliko bolje, kot ce imas velike. Dekolteji so pac out, jih je pa toliko bolje grizljat!

Draga Neja

Po svojih izkušnjah ti povem, da so mi manjše prsi ljubše od velikih bomb, ki tam židjo, tako da se ženska komaj premika. Ti povem. Ženske z manjšimi prsi so v redu.

Hvala, Drags

Heloo !

Ne razumem zakaj jo toliko tolažite, sploh pa velike joške niso
bombe, kot jo Drags opisuje, če so prsi velike (številka nedrčka 4), vsak jih rad prime, ne pa da ne ve ali je prijel rebra ali pa joško. Tudi nobena jopica ti ne stoji lepo, če nimaš nič prs, ful so dobre še posebno ozke mikice, ki odkrivajo obline.
Zato prosim vas fantje, ne govort tisto kar ne mislite resno…..

Klara

takole jaz mislim:moškim za pogledat so sigurno všeč velike prsi(čeprav tistih posebej velikih tud ne marajo…po pripovedovanju), ko pa gre zato ali ti je ženska všeč ali ne-je velikost prsi nepomembna…smo pa ženske z manjšimi prsmi isto obremenjene, kot moški z dolžino penisov.Čeprav imajo ravno prave, se jim zdi, da bi imeli še več…no pa nazaj k prsim-po moje imajo radi tudi tiste manjše-posebej v času, ko so še lepo trde in pokončne (tiste verjetno odtehtajo vsako velikost).Pač tole vse po debatah……..največji problem je seveda v full povešenih prsih…dokler pa atke niso-je največji problem v našem razmišljanu….ko sta dva skupaj in se imata rada centimetri postanejo nepomembna stvar…….pozdravček

velike prsi so najboljše in najslajši užitek, ki o tem sanjarijo zelo strastni fantje oziroma moški, sam sem tudi strasten mladenič, ki sem velikokrat imel take velike prsate mladenke, zares kul je bilo !!!!!

veliki prsi – to je ZAKON !!!!!

dekleta, ne obupajte zaradi majhne prsi, tako ste ustvarjeni v naravi !!!!!

Grega

se strinjam s tabo.

Okusi so različni in mislim, da velikost prsi sploh ni pomembna: enim so všeč take in drugim drugačne.

Kar se tiče dekoltejev – to pa z wanderbraji sploh ni več problem ; )

Lp,

Neda

Draga Klara

Kako ne moreš razumeti zakaj jo tolažimo. Saj smo ljudje in tudi to počnemo med sabo (Če še ne veš).

> vsak jih rad prime, ne pa da ne ve ali je prijel rebra ali pa joško.

Mislim da moški, ali pa ženska ve razliko med rebrom ali pa joško. Če ne drugače pa za bradavičko prime, ponavadi je potem okoli le-te joška – vsaj tako je bilo ko sem nazadnje pogledov

> Tudi nobena jopica ti ne stoji lepo, če nimaš nič prs, ful so dobre še posebno ozke mikice, ki odkrivajo obline.

Tukaj se strinjam s tabo. Ženska mora imeti joške (Konec koncev se po tem tudi razlikuje od moškega). Ker sem še mlad so mi jasno mikice zelo všeč in tisto kar je pod njimi tudi, toda veliko starejših ljudi (tudi starši) včasih pravijo, da tako razgaljene zgledajo kot ene kur***. Seveda se jaz za to ne menim.

>Zato prosim vas fantje, ne govort tisto kar ne mislite resno…..

Kaj se ti ni zdelo resno pri mojem sporočilu. Sam govorim resnico im menim, da je taka pri večini moških.

Hvala, Drags

Najprej pohvala Dragsu, ker se ob vsakem njegovem sporocilu zelo nasmejem.

Morfološko gledano so joški le kos mrtvega tkiva – namrec mascevja. Veliki joski so navadno povezani:

1. z visokim odstotkom telesne mascobe zenske, ki jih nosi. Ce le-ta zivi v Sibiriji, je to lahko dobrodoslo.

2. z visokim nivojem zenskega spolnega hormona — estrogena.

Na drugega ne moremo vplivati (razen s hormonsko terapijo), zato je ta debata brezpredmetna.

LP

nisem več mlad pa ti povem, da se ne sekiraj. Takole je najboljše:
Prsi so za užitek hitro toliko velike, za mleko imamo pa krave!

Lp Pero:
>

ha ha Pero ha ha

Le zakaj se mi zdi, da ima vaša žena ali punca majhne prsi ?

Klara

a imas zato kaj več oboževlcev, če imaš večje. Ni vse lepo kar je veliko. Diamant je dražji kakor velika kepa zlata.

Mogoče je pa to tvoj edini adut?

Simon

Meni so vsec majhne prsi .. ampak morajo bit prave oblike.. :))

Punce — ce vas zanima koliko nas motijo majhne prsi —

— ravno toliko kot vas majhen penis, eto.

Hvala
Andrej

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close