Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Prošnja za nasvet

Prošnja za nasvet

Spoštovani dr. Rebolj,

Vljudno prosim za vaš nasvet. Stara sem 33 let, nikoli nisem imela težav z zdravjem. V zadnjem letu pa ogromno stresa-10 neuspešnih razgovorov za službo ter učenje za PDI. Težave ki jih bom opisala so se začele pojavljati s 1.majem….tiščanje v žlički, spahovanje, pokašljevanje. 6.maja sem dala kri, ki je pokazala le blago slabokrvnost. V tem tednu pa se utrujenost nadaljujuje, v rokah nimam moči na trenutke, mi stvari padajo iz rok. K zdravniku nisem sla, ker je odsoten, v sluzbo pride spet naslednji teden ko sama odhajam po 2 letih končno na dopust. Vprašanje ki me zanima pa je, ali je mogoče to samo izgorelost, psihičrn stres? Jr mogoče lahko kaj drugega bolj resnega? Raje zamaknem dopust in grem do zdravnika, ali lahko grem neobremenjeno na dopust? Hvala.

Težave iz prvega dela besedila bi lahko pripisal želodčni kislini, refluksu in ali vnetju želodčne sluznice, žal ne morem na daljavo oceniti ld česa vam stvari letijo iz rok, a povsem možno je, da se za tem ne skrivajo bolezenski razlogi. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close