Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! prosim za pomoč

prosim za pomoč

Pozdravljeni, poskusila bom čim na kratko predstavit voj problem,sem mama samohranilka, trenutno brez službe. Ker me počasiže ubija to čakanje na službo,iskanje brez uspeha sem želela odpret spletno trgovino in vanjo vložit svoje prihranke. Za nakup blaga in plačilo oblikovanja splet. strani bi porabila 3/4 prihrankov. Ker pa nimam dovolj prihranjeno da bi sama odprla sp in krila vse stroške kot so prispevki (po novem so 280 eur), vrtec,hrana itd,sem bila zmenjena z očetom moje kolegice,da mi bo pomagal, seveda v zameno za plačilo. Vse sem organizirala, z dobavitelji zmenila, zrihtala ugodno računovodjo, plačala za spletno trgovino 600 eur pa mi par dni nazaj človek javi, da je dobil delo v italiji in da zapira sp, brez kakršnegakoli opravičila ali vsaj opozorila,da kaj takega lah pride vmes. In sedaj,če ne speljem stvari do konca bom v minusu najmanj 1000 eur,ki bi jih lahko porabila za nakup avta, ne pa da jih stran vržem po zaslugi nekoga drugega..Če bi mi kdo znal pomagati, ali kdo od vas ima morda odprt sp oz. pozna koga ki ima, da bi imela vsaj za par mesecev prek njegovega sp-ja to trgovino, vse je preverejno,da ustreza kriterijem prodaje v Slo, imam vse potrebne certifikate, garancije, dogovorjena sem z dobavitelji za rezervne dele,VSE je pripravljeno in preverjeno,seveda bi za uslugo plačala- pošteno in solidno ceno. Vem da sem izpadla naivna,vendar nisem pričakovala take neresnosti z njegove strani in sem bila prepričana v njegove obljube. Za vsakršno pomoč se vam v naprej zahvaljujem. Lahko mi pustite ZS oz pišete na mail: [email protected] oz tel št. 030698508

Zdravo vsi ,

Jaz sem Rebeka iz Ljubljane in želim samo izraziti globoko zahvalo Cooprative Rosselli za njihovo iskrenost, odprtost, preglednost, resnicoljubnost, ljubezen in podporo med in po tem, ko so od njih dobili posojila. Precej sem bil v rokah teh prevarantov in čas mi ne bo dovolil, da bi povedal vse, kar sem v zadnjih nekaj mesecih šel po spletu pri gostu ali dobil posojila, da bi se tukaj domoval v slovenščini, ampak Bog mi je odgovoril molitve s podporo in ljubezni gospe Rosselle Riccardo, ki me je sprejela in razumela z menoj kljub mojemu prvotnemu dvomu in nezaupljivosti ter s svojim dobrim srcem in ljubeznijo, zdaj sem lastnica doma prek svojih 2-odstotnih posojilnih skladov in sem se zaobljubila širite to novico in tudi svetu sporočite, da je še vedno pristnih in nekaj dobrih spletnih posojilnic, ki lahko pomagajo in oživijo suho kost, kot sem bila prej. Ne poslušajte in preberite tega pričevanja, ker je to resnična izkušnja, ki spreminja življenje, in vsakdo, ki potrebuje to vrsto obračanja, ne sme oklevati ali dvomiti v to, ker sem dokazal in prisegam na nebesa, da je ta zgodba resnična in tudi zgodba moje izkušnje z njimi. Oglejte si jih po e-pošti, če potrebujete finančna sredstva! email: [email protected], ali pa jo lahko pokličete prek njenega e-poštnega naslova: [email protected] za hiter klic klepeta ali whatsapp / +35677926593

 

Hvala

Rebeka

New Report

Close