Najdi forum

Pozdravljeni,

Na vas se obracam, ker sam nevem kje zaceti iskat pomoc. Situacija je pa sledeca. Trenutno sem v vezi z zensko, katera mi pomeni vse, je najpametnejsa kar jih poznam, zelo lepa in privlacna, ljubeca, skrbna, skratka zenska katero moras res iskat. Problem nastane pa v meni, saj sem glede spolnosti zelo zadrzan, neznam izrazat svojih sexualnih fantazij, neupam si, vedno je prisoten nek sram. Zveza pa zato seveda zelo trpi, saj ona vidi to, kakor da me ne privlaci, kar pa seveda ni res.
Preden sem spoznal njo, sem imel dve resnejsi zvezi, v vsaki zvezi je bil enak problem, jaz!
Rad bi poiskal kaksno pomoc za moje tezave, rad bi koncno spolno(sexualno) zazivel, izrazal z njo naglas moje sexyalne fantazije, zelje. Upam, da me razumete, kaj zelim oz kaj iscem. V mojem otrostvu, se s starsi nismo o tem nikoli pogovarjali, tonie bila vedno tabu tema. Ko sta me starsa dobila pri mojih cirka 12letih se samozadovoljevat me je oce pretepel, ker naj se to nebi pocelo in se je tega treba sranovat.
Partnerko neizmerljivo ljubim in zelo si jo zelim osrecit, ji dat obcutek, da si jo zelim(ker si tudi jo), srcno si zelim resit ta moj problem, rad bi NORMALNO zivel. Blizam se pa 40tem letu.

Mi mogoce lahko kdo kako svetuje, kje oz kako naj zacnem? Mogoce kaksna knjiga o tem? Ze v naprej se vam lepo zahvaljujem.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

če se ga malo napiješ, boš bolj upal. seveda ne boš mogel vedno tako. a za začetek pa morda bi pomagalo.

Zdravo!

Prvo ne poslusat, da se ga napij…to seveda ni in ne bo resitev za nikakrsne tezave in nizko samopodobo, nikoli!

Predlagam ti katerokoli knjigo o zdravi samopodobi. Za samozgraditev. Ali pa malo razisci psihologijo! Tudi tam, ce se poglobis v besede lahko najdes sebe in posledicno tako lociras svoje resnicne strahove.

Meditiraj! Meditacija umirja custva in misli. Probaj biti v zdaj. Pusti preteklost, ker ti ne sluzi. Pusti vso slabo vzgojo tvojih starsev in vse slabe stvari za sabo. To nisi ti. To so drugi, vsidrani v tvojo glavo..misli kot so: to je ogabno.. ne morem tega rect/naredit ker ce bom, bom osramocen..tako kot sem bil pri svojih starsih. To, taksni negativni glasovi so laz, niso resnica. Niso vsi ljudje isti. Nima vsak clovek enakih zadrzkov, misli, emocij. Ne bo te vsak obsojal. Ce pa te, pa je to njihovo mnenje. In njihovo mnenje se razlikuje od tvojega. Ampak obstaja pa se 1000 ljudi v neposredni blizini s podobnim mnenjem in pogledom na, v tvojem primeru, spolne fantazije, in so mu ravno tako vsec kot tebi. In obstaja tudi 1000 ljudi, ki pa niso istega mnenja in pogleda kot ti, pa vseeno spostujejo tvoje mnenje kot tvoje in ti ne vsiljujejo svojega.

Verjetno, jaz bi rekla, da je problem, da si ne moras pomagati – v tistem momentu zacnes misliti negativne misli, ki so nekako povezane s preteklimi negativnimi izkusnjami in to ti vpliva na tvoje obcutke sramu oziroma strahu pred tem, da se bos zopet pocutil osramocenega. Vse je v mislih (negativnih, proti sebi, sam sebi si najvecji kritik) in potem custvih. Oviralo te bo, dokler se ne bos te povezave zavedal, te misli “odvrgel cez ramo” in nadomestil s pozitivnimi: “vsak ima napake, sprejemam svoje” in “pocutim se samozavestno” ali pa “bom rekel, kaj je pa najhuje kar se lahko zgodi? Ugotovim, kaj je pa njena dirty little secret!” Ali pa: “v tej obleki je cudovita, bom naredil eno od stvari, ki sem jo vedno sanjal, da naredim”.

Je zelo preprosto…ko prides do spoznanja. Je pa kar dolga pot.

Predvsem ti predlagam, da se znebi strahu oziroma kar malo stisni zobe in bodi popooolnoma iskren. Povej ji iskreno o cem sanjas. Potisni cez ta strah, najdi to moc v sebi ker vem, da jo imas. Pa samo govori. Govori svojo resnico, delaj na mislih da bos tudi cutil to svojo resnico in cez nekaj let bos “osebnostno odrastel”. Verjami.

Govorim iz svojih izkusenj prehajanja travm in strshov. Ko pogledas nazaj, si najbolj ponosen na koncu ravno nase, ker ugotovis da ce te clovek obsoja, ni clovek zate in gres naprej…in najdes svojo sorodno duso..ko ves kdo si ti in kaj ti zelis. In leta niso pomembna! Ni pomembno kdaj prides do te tocke, samo da prides. Da si ti resnicno ti, da ne lazes oziroma prikrivas svojega sebe vec v strahovih pred zavrnitvijo. Ce si zavrnjen, ni bilo namenjeno. Pa potem tudi vidis, da ni vse crno in belo 🙂 verjamem vate. Isci sebe dalje.

Pa za koncept, pretpela sem 2 posilstva, nasilje v druzini, nasilnega partnerja, toksicne partnerje za krajsi cas…pa sem sedaj z duso od cloveka, meni podobnega po pogledih in cutenju in pocasi, pocasi, pocasi se gradim v polno sebe…in tudi on potrpezljivo caka, da pridem do te tocke, ma so se ze vse moje glavne prepreke sprostile…samo se nekaj negativnih misli moram zaznati in spremeniti 🙂

To isto te nauci katerakoli knjiga, ce res beres s samokriticnimi ocmi :). Katerakoli za osebnostni razvoj.

bom kratek…dej to kar si napisal njej za prebrat….ona ti bo najlažje pomagala….

Vse psihične težave imajo isto rešitev. Odkrit pogovor.

Pozdravljen!

Najprej čestitke za pogum.

Poišči si pomoč. Psihoterapevta.  Sama imam veliko izkušenj z njimi. Veliko se da narediti na sebi, če le zeliz.  In verja, da ti bo uspelo.

Psihoterapevt ti bo pomagal. Pogumno.

Poskušaj se z njo pogovarjat o tem obrazloži ji svoje občutke. Tvoja partnerka bo presrečna, če ji boš zaupal svoje težave skupaj jih lahko rešita.

 

Meni so pomagali tu:
http://www.blizina.si/

Ja, težka s temi travmami iz preteklosti. V kolikor te ima dekle rado ji zaupaj. Verjetno te bo sram ji povedati? Kaj pa če ji najprej napišeš malo o tem, kako jo imaš rad in si jo zelo želiš… in

 

pa kaj te ovira… Ne boj se, če te ima rada bo razumela. Poskušajta se zbližati v tej zgodbi, skupaj bosta lažje premagala tvojo zadrego in sram. Ne misli si, da je dekle popolno in, da je nisi vreden, ker ona zagotovo tebe vidi drugače kot se vidiš sam. Če si te je izbrala, si ji že fajn! Samozavestno in romantično stopita skupaj in odpravita te zadrege in strahove. Zrela veza je taka, kjer o spolnosti in intimnosti lahko spregovoriš brez zadrege in sramu.

Zgodaj si se to spomnil mojster operater kurchine.

“Kurchu vreme prolazi”.

S takim jamranjem bo samo še zbežala stran. Ne začenjaj s takim “Pillow talk” ker te bo imela za eno usrano revo.

Moj nasvet je, potihoma nekje dobi viagro, da ti bo stal ko raketa potem pa hajka spredaj zadaj, da bo mir v hiši.

Za neke cigu migu kjer te ona od zadaj z strapon, kjer si sissy crossdresser pa pojdi k moškemu transvestitu (to pač ni varanje) in naredi svojo sramoto.

Aleluja.

Pelji jo na večerjo pa kšn glažek ga rukni, doma pa še biteljko odpri, važno, da pride do komunikacije, saj ti bo prišla naproti. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Jerry468, 27.06.2021 ob 16:42

Pozdravljeni,

Na vas se obracam, ker sam nevem kje zaceti iskat pomoc. Situacija je pa sledeca. Trenutno sem v vezi z zensko, katera mi pomeni vse, je najpametnejsa kar jih poznam, zelo lepa in privlacna, ljubeca, skrbna, skratka zenska katero moras res iskat. Problem nastane pa v meni, saj sem glede spolnosti zelo zadrzan, neznam izrazat svojih sexualnih fantazij, neupam si, vedno je prisoten nek sram. Zveza pa zato seveda zelo trpi, saj ona vidi to, kakor da me ne privlaci, kar pa seveda ni res.
Preden sem spoznal njo, sem imel dve resnejsi zvezi, v vsaki zvezi je bil enak problem, jaz!
Rad bi poiskal kaksno pomoc za moje tezave, rad bi koncno spolno(sexualno) zazivel, izrazal z njo naglas moje sexyalne fantazije, zelje. Upam, da me razumete, kaj zelim oz kaj iscem. V mojem otrostvu, se s starsi nismo o tem nikoli pogovarjali, tonie bila vedno tabu tema. Ko sta me starsa dobila pri mojih cirka 12letih se samozadovoljevat me je oce pretepel, ker naj se to nebi pocelo in se je tega treba sranovat.
Partnerko neizmerljivo ljubim in zelo si jo zelim osrecit, ji dat obcutek, da si jo zelim(ker si tudi jo), srcno si zelim resit ta moj problem, rad bi NORMALNO zivel. Blizam se pa 40tem letu.

Mi mogoce lahko kdo kako svetuje, kje oz kako naj zacnem? Mogoce kaksna knjiga o tem? Ze v naprej se vam lepo zahvaljujem.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Evo ti sam beri….Pejt v gostilo naroči kaj močnega lahko kr duplo se pravi 0.6 pol pa svoji napiši, da naj te lepo doma počaka, da že od jutra misliš na njeno muco in da ne držiš več zraven pa še…rad bi bil poreden že dolgo fantaziram vse sorte draga samo imam nek strah, da bi ti zaupal svoje fantazije, ker se verjetno bojim da boš v šoku al pa jezna, ker sej veš ljudje imamo različne želje. Ampak danes bi rad, da si zaupava in si vse odkrito poveva pa z veseljem kaj tud uresničiva

Tema je stara. Preberi knjigo Življenje je Tvoje Louis L. Hay, full dobra knjiga za vse težave.  Ona pravi, daje treba dojet, da bog ni maščevalni bog, ki se vozi na oblaku in s full velikim povečevalno steklom gleda v naše genitalije. Odpusti, sebi in očetu. Verjetno je bil oče v strogi krščanski vzgoji. Vprašaj ga o njegovem otroštvu. Verjetno je enako njemu naredil dedek.

nasvet z alkoholom sploh ni tko slab.  če kaj bi se od fotra moral naučit, bdsm. to bi blo verjetno dobrodošlo. pretepi jo ko  pesa, ko svijo. z tičem seveda. upam da imaš velikega. če ne, si tak gotof. te je tak brez veze se trudit. ker če imaš malega in tankega, je tko kot bi hrenovko po hodniku fuknil.  to ne bo šlo.  t ibi se rad bil naučit bit jebač pri 40.   good luck.  če je tko pametna in oh in sploh dobra pa te naj  nauči. kaj pa jaz vem.  način je za vse.  če bi mi povedal mere, kaj delaš sluzbeno kaj si treniral, kaj znas, bi it pomagal lažje.  ker bi našla, neki kar bi delovalo zate.  dam primer. če mi invalid na voeku pride in reče, da bi rad znal plesat full dobro. ja mu erjetno brake dance ne bom  svetoval. če to ni v okviru sposobnoti.  raumeš?  to pomeni  malo neki z rokicami migat pa kaki inštrument zašpilat. to je to.  če vi  nekako normalne postave, bo verjetno za dober sex, treba it na  bjj, mma,  uteži,  se začet družit z barabami. da te malo kalijo.  saj foter je bil dobra figura.  gorp o klopotvi z tičem pa je. prej malo masaže, vina, večerja, pa bdsm.  topa res ni neka težka filozofika.  rabiš inštrukcije??   hahahaha

New Report

Close