Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Prosim za nasvet-je to revma?

Prosim za nasvet-je to revma?

žE nekaj let me neznosno bolijo noge,ob sedenju,ležanju,ponoči.Zdravniki mi glede na to ,da mi sklepi ne oterkajo govorijo oz. menijo ,da to ni revma.Kar se mi pa dogaja zadnje leto je pa neznosno.Vsako sedenje,počivanje mi povzroći neznosne bolečine od kolen navzdol kot bi me tepel po kosteh goleni in nartu ,stopalu. Ponoči pa je stanje nevzdržno,čeprav vzamem zdravilo Zaldiar spanca ni,vso noč tavam po stanovanju.Proti jutru končno malo zaspim.Spet se bojim iti na revmatološko ambulanto in bo faktor revme normal.Zdravnik mi je dal tudi zdrtavila Mirapexin ,-sum sindrom nemirnih nog.Zdravila mi pomagajo le za par ur,sem pa že 3 noči zapored po teh dveh zdravilih bruhala.Sploh mi je po Mirapexinu slabo in ga vzamem samo zvečer-2 tableti.
Prosim ,če ima kdo podobne simptome ,da mi svetuje kam naj še grem na pregled.Januarja imam MR ,saj imam tudi težave z ledvenim delom hrbtenice-globalno izbočenje diska L5 in osteohondroza.
Lep pozdrav.

New Report

Close