Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Prosim za mnenja,udarec pri moskem.

Prosim za mnenja,udarec pri moskem.

Ojla.Na vas se obracam z upanjem da dobim kaksen pameten nasvetek na “dogodivscino” ki se je zgodila mojemu mozu… torej.. sva nova v postopku v ambulanti za neplodnost. Dragi ima cez 3 tedne termin da odda seme da se pregleda. Zaenkrat nevema kako kaze z njim ker vsi slutimo da je vecji problem pri meni. Stvar pa je sledeca… pred tednom dni je partner s kolesom padel in se udaril v medenicno kost ter malo visje od predela kjer je penis “pritrjen” . Po dveh dneh je ze bila vidna modrica na mestu udarca. Ampak naju pa zdaj skrbi sledece… Cca. 4 dni po udarcu pa mu je zraven modrice na predelu medenicne kosti se pomodrel penis cisto na zgornjem delu. Modrica je kar precej vidna ampak ga penis prav nic ne boli. Niti na dotik. Boli ga samo predel udarca torej predel medenicne kosti in predel medenice. V moda pravi da se ni udaril. Zanima me ali  je lahko modrica na penisu  kaj nevarnega… ali je samo posledica udarca na medenici…vem da so moda tista ki so vecji problem ampak me vseeno skrbi kaj bi ta modrica pomenila..in me skrbi da v prihodnosti ne bo vplivala na plodnost……

New Report

Close