Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prosim pomoč, odkar ne kadim marihuane se zbujam ves moker.

Prosim pomoč, odkar ne kadim marihuane se zbujam ves moker.


ah dej no,js ceu lajf tko spim k ti,pa nism niti mau panicna.pac tko je,kaj nej zdej.

baldrijanove kaplce naujo nc pomagale lejga,tvoj telo se cist od trave.se enkrat ti povem,dej casu cs,6let si se “zastruplu”.neda se ocistt telesa u parih dneh,z nicemer!

predlagam ti,da si na netu prebers, kaj sanje sploh so ter kako to use deluje.ti bo prec jasn.

prav tako več ne izgublam kg, nekaj sem jih pridobil, res je da me skrbi in še me je bol skrbelo, mislim da bi marsikoga če bi samo hujšal in zelo slabo spal.

ne predstavlam si takšnega spanja, da bi zaspal za 2 in in se zbudil in čakal 2h da zaspim nazaj ter bil cel dan utrujen in se opet zbudl, pa zaspal za po ure in tako dalje. Rajši začnem dehat nazaj. Ker bi se mi življenje čisto spremenilo, nebi mel moči za treninge prav tako za faks, bil bi raztresen in nebi mi blo do ničesa.

Nismo vsi enaki

Kača hvala za vse odgovore!

ja velik folka bi to skrbel,ce se nebi pred tem drogiral.
teb vidm da se zmeri ni jasn,da je trava droga in da mas zato probleme.zakaj te zdej skrbi?prej pa nisi pomislu na to,da bos meu probleme,k si kadiu?

drugac pa bols da si nehu kadit cike k travo 🙂 so bl skodlivi

Se strinjam, da so bil škodlivi, če skadiš 10čikov al pa 1ror, mi pa smo skadli 10-15rorov, takrat pa so rori sigurno bol škodlivi, nisem pomislil da bom imel takšne težave s spancem, zato bom skušal vse naredit, da bom živel in spal podobno kot takrat ko sem kadil. Bom pa skušal tudi cigarete počasi opustit, samo zdaj še jih nebi mogo.

Če pa maš ti takšne težave s spanjem, čeprav kadiš pa mislim, da bi blo tudi dobro da kaj počasi ukreneš.

Prej ko ne pridem na podobno raven, nebom kadil, ko pa se pozdravim pa si bom sigurno kakšnega prižgal.

kaplice so me pomirile in mi pomagale lažje zaspat, preberei moj drugi post katerega sem popravil, ker pri prvem so napake.

pa sej js to sploh ne uzemam za tezave?sanje morjo bit!mozgani non stop delajo,tut ponoc.usak clovk sanja,eni se sam ne spomnjo.je pa baje zlo dobr za spomin,da se usako jutro probas spomnt sanj.pac se zbujam ponoc,kdo se pa ne?enkrat sm zejna,drugic morm lulat,tretjic se zbudim zarad sanj,…no,pa mi nc ne manka.zjutri k se zbudim,sm naspana.

odvisn kaksnega motas,fuuul trave,pa cist mal cika..alpa na pipo,sam travo.so ciki velik bl skodlivi.

spau nebos vec nikol tko k prej,razn ce bos skadiu pred spanjem enga.

lej pomagal ti bo tut ce bos list papirja zvecu predn bos sou spat,ce bos biu preprican,da ti bo pomagal.

se strinjam!,

bom jih užival dokler se mi stanje nebo do večine popravlo, kasneje pa jih bom nehal uživat, ker ne škodijo zdravju.

Sem pa kadil normalne 0,3-0,5 pa 0,3-0,4 čika, ker mi je tak tudi pasalo.

Čike pa itq kadim že 11 let, travo pa več kot 7let.

no pozdrau se cimprej,jst grem pa na enga zdej! 😛

enjoy

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close