Najdi forum

Lp!

Nekje sem brala, da iz naravnih las delajo lasulje, kar pa je zelo drago.

Zanima me, če se da lase tudi prodati in kje ter za koliko?

Jaz imam precej dolge lase, naravno barvo in se bom verjetno čisto na kratko ostrigla. In če se da lase res mastno prodati, le zakaj ne bi?

Če kdo ve…

Hvala, lp

Iz dolgih las na kratko?? Se ti je zmešalo??

zakaj bi se mi zmešalo?

dolga leta sem imela dolge, potrebna je sprememba, pa prihaja poletje in mi ne bo vroče.

Ja, ampak za poletjem bo prišla spet zima in tebe bo zeblo in žal ti bo. Verjemi, da ti bo. Saj je res, da je potrebna sprememba, ampak zakaj čisto na kratko?
Veš, čisto kratko frizuro lahko dobiš kadarkoli, dolgih las pa lep čas ne boš več imela. Premisli!

Mastno jih prav gotovo ne boš prodala.

Vprašaj v kakšnem frizerskem salonu, ampak kolikor je meni znano pri nas pravih lasuljarjev v bistvu ni in tudi las noben ne odkupuje. Vsi so samo neki slišali, da se da lase prodat.

V tujini pa obstajajo tudi dobrodelne organizacije, katerim lahko doniraš lase, onih jih pa potem predelajo v lasulje in poklonijo otrokom obolelih z rakom.

včasih so jih odkupovali v gledališču, kjer delajo lasuljarke lasulje

Joj tudi jaz sem imela dolge lepe lase pa me je neki prijelo pa sem se postrigla na kratko.To je bilo leto dni nazaj pa mi je še zdej tako žal,da ti ne morem povedati.Raje še enkrat premisli…
Mastno pa jih ne boš mogla prodat.

Sama sem imela 10 let dolge lase,pa sem jih postrigla….sedaj imam že 15 let kratko frizuro in žal mi je, da se nisem postrigla že prej….:-)…tolk bolj enostavno, lažje…glava, kot da ji je padel oklep dol :-)….to je moja izkušnja….o prodaji pa ne vem nič 🙂

Potem pa nisi prava ženska!

he,he,he…..ti si pa zrel za psihiatra

Ne, ne, res nisi prava ženska. Tista, ki si je všeč s kratkimi lasmi, bog pomagaj, tu nekaj ne štima!!

Če si iz MB, ti lahko povem, da sem zadnjič v izložbi frizerskega salona na Koroški cesti, mislim da je Tatjana ali Tanja (malo naprej od Glavnega trga) videla napis, da odkupujejo lase za lasulje. Ne piše koliko plačajo, piše samo koliko morajo biti najmanj dolgi (sem pozabila koliko).
Pozanimaj se! Seveda jih probaj prodati, sploh če imaš lepe in negovane.

Jaz kupim lase. Temno rjave, dolge 40cm.

Če se bo katera ostrigla, moj kontakt

[email protected]

New Report

Close