Najdi forum

Se opravičujem če je tema malo off, samo nisem vedel kam na pišem.

Imam problem , imam veliko družino v katero se je priženila moja “teta”. JE zelo pametna , visoko šolo-same dobre ocene (10,10,10). Ampak je zelo hudobna, zelo grdo se obnaša do otrokov, uničuje in otežuje življenje vsem, celo izbra si tarče ki jih matretira , ampak to naredi na tak način da preden se zaveš je škoda že narejna. Ker pretepa otroke , in zanalaš jebe ljudi direkt v glavo , je zbolela moja nona , ni mogla jest več, to pa je sledilo v rak, nato je umrla :(. Proti njen nemoremo nič saj je ona sprla celo družino. Pomoje je nekakšen sociopat. Zanima me če obstaja kašna bolezen za razložit njeno obnašanja saj je ze grozlivo. Vam dam primer da vidite kako je pametna : Nekdo v družinski firmi jo ni pozdravil, zato mu je nalozila dodatno delo, in vsakič ko ga je opravil , se je pokvarilo. Moja nona je šla uprašat tega fanta, on je povedal po resnici, kasneje smo našli sled pri njej doma. To dela tudi s svojim sinom, isto je naredila moji mami, teti, sinu. Razen stricu on je pa sleb in zatopljen v delo.

Vem da se sliši vse kot kašna telenovela ali pa kašno tako sranje ampak je res.

hvala za pomoč ^^

Pozdravljen,

težko bi ocenjevala stanje tvoje tete. Lahko pa ti povem to, da vkolikor se negativno obnašanje nekoga dotika več ljudi, je vedno dobro,da le-ti stopijo skupaj in podelijo svoja mnenja občutke in nazadnje tudi ustvarijo strategijo kako se do takega človeka v prihodnje obnašati, kako rešiti nastalo situacijo itd. Moč večine in enotnosti verjemi ima neverjetne učinke. Tako ti svetujem, da se povežeš z ostalimi prizadetimi družinskimi člani.

Srečno!

Maja

New Report

Close