Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Problem

Problem

Lep pozdrav!

Pred kratkim sem v neki Ljubljanski optiki opravila pregled in kupila očala. Namerili so mi dokaj majhno dioptrijo in velik cilinder. Skozi očala, ki sem jih dobila je bilo praktično nemogoče gledati, tla so se mi krivila, predmeti so imeli čudne oblike, skratka šla sem nazaj na pregled k drugem zdravniku, ki mi je nameril samo diptrijo brez cilindra. Reklamacijo so mi upoštevali in mi v eni uri zamenjali šipce. Ko sem dobila očala sem doma ugotovila da imajo popolnoma ukrivljen okvir, stojijo postrani in so popolnoma zvita. To so bila nova očala kupljena prejšnji teden. Seveda sem šla še enkrat nazaj kjer so mi jih nekaj ravnali in kolikor toliko naravnali ampak okvir še danes ne stoji tako kot bi moral, pri nosu me motijo in trepalnice mi udarjajo ob šipce. Vem da sem tečna ampak očala so bila popolnova nova, zadeva sploh ni bila poceni in sem zelo jezna. Kaj mi svetujete da naj naredim in kakšne so moje možnosti?
Za odgovor se vam zahvaljujem!

Tako, kot ste meni opisali (kronološko), opišite tudi optiku in če je optika dobra, bodo reklamacijo upoštevali in očala uredili, če ne pa boste morali zamenjati optiko.

Lp.

New Report

Close