Najdi forum

Dokazi….zanima me, če se da pridobit sms sporočila, ki so bila poslana v zadnjih 3 mesecih? Ali vsaj dveh? Torej tekst…

Pridobijo se lahko prejeta in poslana sporočila zadnjih dveh let, to je arhivirano. Detektiv v sodelovanju s policijo in mobilnim ponudnikom lahko pride do sporočil in tudi pogovorov med dvema strankama.

a samo s policijo je možno prit do tega?

Morda lahko pride do teh podatkov, vendar je to čisti poseg v zasebnost in seveda protizakonito.

Imela sem slabo izkušnjo in sem se obrnila na milan.detektiv@gmail in so mi pomagali! Priporočam!!!

S svojim sedaj že bivšim možem, sem imela klasične probleme. Varanje, popivanje itd.. Zato sem pred ločitvijo najela detektiva, ki je vse to dodobra dokumentiral in potem priložil k postopku. Tista mala naložba takrat se je še kako zelo splačala pri ločitvi 🙂

Če katero zanima pa je to bil: Privatni detektiv[/url]

Včeraj si cel forum zasvinjal s svojo samoreklamo. Da te ni sram – a tebi je všeč, če za koga opraviš storitev, pa ti ne plača? Isto ti počneš tukaj – objavljaš brezplačne reklame, pa še lažeš zraven.
V Sloveniji krivda za razpad zakona tako ali tako nima najmanjše zveze pri ničemer, še najmanj pri delitvi premoženja, da bi se zaradi tega lahko komu splačalo.

Sem slučajno zasledila temo. Upam, da nisem prepozna. Pred nekaj časa je na forumu že bilo govora o temu.

Lahko s temu poskusiš https://zasebni-detektiv.si/

Upam, da bo vse vredu.

Sem slučajno zasledila temo. Upam, da nisem prepozna. Pred nekaj časa je na forumu že bilo govora o temu.

Lahko s temu poskusiš https://zasebni-detektiv.si/

Upam, da bo vse vredu.

Zgodba!
Eden od partnerjev ga lahko serje okoli, drugi ja pa pujs, ker je ugasnil telefon.
Zakaj se babšeta vedno ujamete na drugem ali tretjem postu?

Lep pozdrav…. sem zasledila temo, ki me zelo zanima. Tudi jaz sem 80% prepricana, da me vara…. poskusam s pogovori, pa pravi, da sem nora in da priseze na otroka, da me ni prevaral… ko ga klice ndolocena zenska, zbrise vse njene klice, tu in tam pozabi (vem, ker mu preverjam tel.) Pravi, da ni med njim nic, da sta 10 let nazaj bila par, ona ma zdej 2 otroka, ampak da ga klice vedno, ker se s svojim ne more tak pogovarjat…. ce je to res, zakaj rabi pred mano skrivat, da se slisita in brisat vse….samo od nje… ostale klice pusti…slisita se 1x tedensko izkljucno v sluzbenem casu, vikende niti pod razno, ker ma ona druzino… klice ga vecinoma ona ko ma cas… med malico ali frej uro(uci na osnovni in srednji soli)…. potem pa je se ena druga, tudi porocena z otrokom, njen dela v tujini… kao sestra njegovega kolega… ko sva bla 3 mesece narazen, je mel njene sms-e kao “miska cakam te” itd. Ko sem mu povedala da vem, je reku da z njo ni mel nikol nc, pac mata tak odnos ko je pr kolegu da jo je caku, da pride tja… moj je star 44, te dve pa tudi obe 42… s tem da moj ni mel nikoli prej nobene resne veze, uradno nobene zenske, prilicno odprte veze skoz….zdej ma z mano otroka, ziviva skupaj, ampak v teh dveh letih se mi je ze tolk stvari zlagal, da enostavno ne morem zanemarit tega 6.cuta, ki mi skoz govori, da neki fejst smrdi…. sicer je do otroka zelo v redu (3mesce je stara), res super oce… kot partner pa ne vem ka nej recem. Res bi rabla nekoga, da mi ugotovi kaj vse mi skriva…. ampak nimam tolk denarja, da bi mi blo kr tisoc al pa dva tisoc eur brez problema dat sam za podatke, ki jih mogoce lahko sama dobim… kako pridem do sms izpiskov brez, da to izve…. ziviva skupaj, ampak ima stalni naslov prijavljen drugje in se vedno tja dobiva vso posto…


Pozdravljeni.

Vaš partner prireja telefon zaradi vas. To v osnovi še ne pomeni, da vas tudi v resnici vara, ampak samo, da ne želi težav z vami. Izpisek torej ne bo veliko pomagal. Ne poznam vseh okoliščin dogovora, ampak kaj je on počel, ko sta bila vidva narazen, ne bi smelo biti pomembno za vajin sedanji odnos.

Večkrat sem že napisal, da lahko paranoično vedenje enega partnerja glede varanja potisne drugega partnerja v dejansko varanje. Seveda pa je možno tudi to, da je vaš 6 čut že od vsega začetka pravi. Kot psihoterapevt bi vam sicer svetoval, da več energije vložite v kvaliteten čas s partnerjem. Zdi se, da med vama ni pravega zaupanja. Kjer pa ni zaupanja ni odnosa (oz. je ta zelo slab). Kam usmerjate svojo pozornost je zelo pomembno.

V kolikor želite priti resnici do dna, boste verjetno res potrebovali detektiva. Morda se lahko z njim dogovorite za kakšno obročno odplačevanje. Preverite pri več detektivih kaj vam ponujajo in izberite tistega, ki vam ponuja največ za najmanj denarja.

Želim vam vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Plačala boš detektiva, da ugotovi nekaj, kar že veš. Partner bo pa na koncu zelo verjetno še naprej zanikal ali pa bo nate še bolj jezen.
Ali to potrebuješ zato, da ga lahko mirno zapustiš ali pa želiš le njegovo priznanje? Kakorkoli, odnos se z izkazovanjem nezaupanja ne bo popravil. Verjetno upaš, da v sms vsebinah ne boš prebrala nič pikantnega ali pa le iščeš dovoljenje, da lahko streseš vso jezo nanj. Na koncu, ne glede na vse, kar se v resnici dogaja, sta za odnos, ki ga imata, odgovorna oba. Razmisli, kaj v ta odnos vlagaš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To je tudi njegov odgovor-da raje zbrise, ker se noce prepirat z mano…. ampak ce bi mi ze takoj povedal, da je to njegova bivsa izpred vec kot 10 let in da se pac vsak teden al pa mesec slisita, bi sprejela… ne pa da neprestano laze in brise vse, po enem letu pa to pove…. ni logike, ce nima kej skrivat…. sicer pa mi je o sebi in o svoji preteklosti zamolcal cisto vse… od drugih sem izvedela resnico (njegova druzina), sam mi je o sebi govoril cisto kontra…. se zdaj ko imava otroka dolocene stvari laze, pa ve, da vem kaj je res in kaj ni…. ne razumem tega… kot bi sam sebi lagal o lastnem zivljenju, da se bolje pocuti…boljsega, bolj pomembnega….ne vem, ne razumem…. ne verjamem, da sploh lahko ima koga iskreno rad, nic se ga ne dotakne, nic ga ne prizadane, ko robot….poteudi se izkljucno, ce ima od tega korist…. ne vem kaj naj…

Pozdravljeni.

Izredno težko je analizirati osebo preko nekoga. Verjamem vam, da vam partner laže glede svoje preteklosti in tudi sicer. To je zelo slabo za vajin odnos. Zakaj to počne? Možnosti je veliko, v podobnih primerih gre za slabše integrirano osebo. Se bom pa izognil vsakršni natančnejši analizi, prvič zato ker nisem psihiater ali klinični psiholog in drugič zato, ker si o njemu ne morem ustvariti mnenja sam.

Glede rednih stikov z bivšimi jaz nimam preveč pozitivnega mnenja. Dopuščam sicer možnost, da iz partnerskega odnosa nastane prijateljski odnos, vendar, če zaradi tega nekdo ne zmore ustvariti popolnega stika z novim partnerjem (kar je očitno situacija pri vas) potem to ni dobro. Možno sicer je, da vaš partner ženskam enostavno težko reče ne. To bi na nek način razložilo tudi njegovo (podzavestno) potrebo, da vam govori stvari, ki so olepšane (takšnih primerov sicer ni malo).

Dejstvo je, da imata težavo in da vi partnerju ne zaupate. Trenutno tudi vi z vsem preverjanjem in kontrolo ne pomagate vajinemu odnosu. Tule na forumu ne boste mogli rešiti vaše težave. Občutek imam, da imata oba veliko ‘prtljage’ iz primarne družine in prejšnjih zvez.

Če želite od mene bolj natančno analizo se bosta morala oba s partnerjem oglasiti pri meni osebno.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close