Najdi forum

Draga Karma,

res je, kar pravi Živa – sedaj je zgodba precej drugačna, kot bi si lahko mislili, če bi sklepali le po tistem, kar ste napisali v svojem prvem vprašanju.

Veseli me, da sta se z možem odločila, da rešita zakon! Zato vam predlagam, da vso energijo usmerite v razmišljanje in delovanje, kaj lahko vi naredite za boljši zakon, možu pa prepustite njegov del odgovornosti. Zdi se mi, da zase zahtevate preveč in morda niste pravični do moža – omenjate, da je prijatelj še vedno vaš prijatelj, mož pa o tem tako nič ne ve (le kako bi se vi počutili na njegovem mestu?). Vi pa veste o njegovi zvezi in vas daje ljubosumje. Predlagam, da najprej “pometete pred svojim pragom”, saj morda veliko svojih lastnosti projicirate v moža in ste potem nanj ljubosumni. Četudi se res še dobiva s svojo prijateljico – ali ste vi kaj drugačni, “boljši” od njega?

Iskreno se pogovorita z možem o tem, kar je bilo, in o tem, kako bosta živela naprej. Če sta se odločila, da rešita zakon, vama to ne bi smelo biti pretežko. Potem pa oba prekinita stike s svojimi “prijatelji” in se posvetita drug drugemu. Če ne bosta zmogla sama, predlagam, da se vključita v kakšen program za osebno rast.

Lepo vas pozdravljam!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

Ti si pa ena najbolj zamozavestnih žensk,kar jih človek sreča….na vse približno takšne poste odgovarjaš tako flegmatično, očitno še nisi začutila, kako je če te ima nekdo rad brez skrivnosti, kot so te,ki so tu gor objavljene?

Živjo ena,

Ali ima drugi skrivnost(i) ali ne-ne morem(o) nikoli z gotovostjo vedeti. Zato se s tem ne ubadam.

Sebe in druge imam rada na način, da dopuščam skrivnosti. Ne lastim si nikogar in tudi sama pripradam le – sebi.

V vseh odnosih mi je pomembno kako JAZ doživljam določeno osebo. Kaj pa ima ta oseba z drugimi osebami pa je (zame!!!) postranska zadeva.

Toplo te pozdravljam in ti želim izpolnjujoče in ljubeče odnose.

Jaz tud poznam enga takega tipa ki točno to dela kot ti praviš za svojega.
Sva bila en čas celo v razmerju, samo sem videla da je brezveze.
Doma ima partnerko (je učiteljica matematike) in hčero (mislim da sedaj stara 5 let) pa vem da sem mu lahko skoz pošiljala sms, je vsake tolko cajta doma v kopalnici vklopil telefon in tud odpisal.
Ima pa tudi stanovanje v MB (od babice poded.) in si tja pripelje tu in tam kakšno frajlo za cartanje. Ta partnerka si po moje niti v sanjah ne predstavlja s kakšnim ‘podnom’ živi.
On išče punce preko cheta. Tudi midva sva se tam spoznala. Me je pa kliknil pred cca. pol leta. če bi še prišla k njemu kao na kavo v stanovanje, pa sem ga zavrnila, mi je pa takrat priznal, da ima zdaj fetiš na srednješolke (pa on star 42 let). In pred tednom dni, ko sva s hčero šle na vpis v srednjo šolo ravno vidim pred šolo parkiran njegov avto, on v njem in čakal!?
Itaq da ne partnerke.
Pa je študiran (pravnik) in v neki strankarski službi v MB tako da bi moral malo bolj pazit kje se izpostavlja.

Hočem rečt, eni nimajo morale in nobenih mej kar se kur**rije tiče.

lep dan!

Veš kaj ti predlagam jaz Karma2….da se en dan skriješ v prtljažnik avtomobila in čakaš,kam z njim na randi boš pripotovala tudi ti!

Kaj ni to dobra ideja?Najceneje in sigurno,brez,da se ti laže,ker boš na mestu dogodka…..
To je storila ena moja prijateljica.Šok za moža in njegovo ljubico je bil nepopisen.Le tako je prišla resnici na dan in tega je že nekaj let.Nista več skupaj z ženo,pa tudi ljubica se ga je prej kot v letu naveličala in ga zamenjala z drugim.On pa je hotel nazaj k ženi,pa ga ni več sprejela,čeprav ob odkritju bi še na to pristala,če bi bil se mož poboljšal.

Ideja,ki pa morda res ni slaba,vzemi pa s sabo vsaj vodo,da od čakanja ne dehidriraš!

ha,ha tale je pa res dober nasvet. saj nevem al to misliš zares al se hecaš??? ker si tega res ne prestavljam.
no drugač, pa že cca en mesec več ne ugaša telefona in ga pusti na vidnem mestu. tako da trenutno ne potrebujem več privatnega detektiva :))) pa tud doma je sedaj vse o.k.

Mojega moža sem tudi zalotila in to prav preko mobitela.
Seveda je zanikal čeprav sem imela dokaze pred nosom ne moreš verjet koliko laži se je izmislil da bi se rešil a mu itak nisem verjela. klici ob vseh urah, sporočila, telefon je skozi imel pr sebi, obnašal se je zelo nenavadno in vedno je bil odsoten z mislimi takoj vidiš da neki se dogaja, ko sem ga vprašala kaj je narobe je vedno odgovoril da ga muči služba …
Res da je najin odnos škripal in mu po eni strani ne zamerim, na koncu mi je vse priznal in obrazložil kako in kje in kaj se je dogajalo, v glavnem za bruhat.
Res je škoda denarja in živcev to sem sama izkusila, a boljše je vedeti kot pa živeti v dvomih.
Ženske to tako dobro čutimo če je kaj narobe in ne damo miru dokler ne izvemo, nekatere so pač naivne in se slepijo da je vse v redu a to ne pelje nikamor.
Poznam veliko parov ki je eden od partnerjev varal tako moški kot ženska in to povrhu mati, tega res ne morem razumet, a na koncu so ostali skupej in se imajo še bolj radi kot prej.
Meni osebno je bilo lažje da sem zvedla čeprav je bolelo, v odnosu z njim sem se zelo spremenila, če pa to ne bo pomagalo in bo še vedno iskal druge okoli pole je pa z njim zelo narobe.
Na žalost kar vidim in slišim ga ni zakona ali partnerstva brez varanja, le da v nekaterih primerih partner izve resnico v drugih primerih pa ne.

? Kjub vsemu vztrajaš? IN tebi se zdi, da si se iz tega nekaj naučila? meni se zdi, da prav nič.

Nekaj podobnega, kot sedaj tUkaj berem se je meni dogajalo pri bivšem ravno v tem obdobju ..
Začelo se je njegovo varanje že v času moje nosečnosti , natančneje v osmem mesecu nosečnosti. V tem času nisva imela težav vsaj meni se je zdelo tako….Ženske so ga klicale tudi na domači telefon…in govoril mi je , da so to njegove kolegice ….Ker sem bila zaljubljena vanj in predvsem mlada in naivna nisem hotela biti zatežena, čeprav me je vse skupaj globoko črvičilo…Po rojstvu najinega otroka , pa se je popolnoma spremenil….ni si vzel niti trenutka zame in za otroka , ves čas je kao delal tudi sobote in nedelje…plačilne liste je skrival mobitela se nisem smela dotakniti, vedno ga je ugašal oziroma se ni ločil od njega …Ko sem ga vprašala , zakaj ugaša telefon, kadar je doma je imel izgovor da zaradi službe….Ampak v tem primeru bi ga itak klicali na domačo cifro…pa ga skoraj nikoli niso….Takrat sem začela sumiti , da tukaj nekaj ne štima , tudi najina intima je šlepala …začeli so se prepiri, med nama, ker sem želela da mi pokaže svoj telefon in mi ga seveda ni hotel prav tako je šel tako daleč , da je v strahu , da bom brskala po telefonu, telefon zvečer dajal pod blazino za glavo….V glavnem vedel se je kot norec…Na koncu pa mene prepričeval da sem nora….:(
Kako sem dobila dokončen dokaz , da me vara.Znova mi je delaj , da dela ves vikend…Jaz pa lepo telefon v roke in kličem v službo , da nujno rabim partnerja, ker ga nisem dobila na mobilni telefon…Pa meni oseba na drugi strani žice, da bivši tip ni v službi niti ni dežuren, kot mi je rekel…Mene pogreje do neba vendar sem se uspela zadržati in skovala sem načrt, kako ga bom dobila…zvečer se privleče domov , jaz pa čist normalno kako je bilo, on seveda, da so delali kot budale da še malcati niso imeli časa, da je lačen kot volk, mu ponudim večerjo, obenem sem se …komaj zadrževala da mu ne bi pljunila v obraz…..
Naslednje jutro se znova odpravi v “službo” ker je kao dežuren in imajo eno večjo okvaro ni jo morajo kao čimprej odpravit….Jaz pa kot , da to ni nič takega , in se celo rečem , da naj čimprej pride domov, da bomo imeli vsaj še kaj od vikenda….Pa ga kličem ob 12, telefon sicer zvoni vendar se tip ne javi kot že ničkolikokrat…..Jaz pa lepo pokličem taksi in se odpravim pred firmo v kateri je bil zaposlen….pošljem mu sporočilo , da naj me pokliče ker je nujno .Res me pokliče in mu rečem , da ga čakam pred firmo ,če lahko pride ven. Takrat je popolnoma znorel , češ če sem nora, da naj grem domov , ker se nima cajta z mano ubadat….In takrat sem mu po telefonu delala , da vem kaj počne , da vem , da laže in da ga sploh ni v službi in da je med nama konec. In kar je bilo najbolj boleče je to , da me je varal z svojo kao malo sestrično in ta ženska je bila pri nas dokaj pogosto na obisku z svojo mamo in žalostno je , da nikoli nisem opazila , da se med njima nekaj dogaja.

? Kjub vsemu vztrajaš? IN tebi se zdi, da si se iz tega nekaj naučila? meni se zdi, da prav nič.[/quote]

To je pa res grozota, zenska ki je se povrhu MATI, je varala.. ce vara moski, ki je se povrhu oce, pa lahko razumes ??.. No, tega, da sama ostajas z laznivcem, prevarantom, ki ti je OCITNO opral mozek, pa si sposobna razumet 😉 – meni je pa to nerazumljivo npr., pa konec koncev, bos ostala z njim dokler bo tako hotel, kaj cmo.

Dokler en vara in sta oba vise manje za to, je vse v redu. Problem nastane le v primerih, ko se enemu ne zdi tak fajn ce je varan.
En moj znanec je detektiv, za jurja izve vse kar hoces vedet. Ampak res vse.

Namesto da zapravljas denar za detektive, poskusi sama prit na sled pin kodi za telefon, vzami si v sluzbi fraj nekaj dni in sposodi si avto, pa cakaj in glej. Aja, pa se na netu najdi prisluskovalne naprave za telefon. In konec koncev, zahteva naj en tvoj prijatelj pri mobitelnem ponudniku, da se mu dovolj posljejo detajlirani izpiski zadnjih pogovorov, ker jih kao ni dobil v roke. Vzami si en mesec casa in nameni energijo temu, da ga razkrinkas. Vec vlozenega casa ni potrebno. Moje mnenje je, da te vara, ker ti prekriva, laze.. Ze to je dovolj, da nisi zaupljiva.
Vprasanje. Zakaj pa sama ne zacnes pocet isto? Sepetas ko vztopi in hitro prekines, se na skrivaj smehljas in pises smse, ko on pride hitro spravis telefon v zep, ipd. Kmalu bo pozabil na svoje probleme, zanj bos obstajala se samo ti in njegovi sumi, da je varan.

ti noni mas prav saj to tudi počnem ga delam ljubosumnega.
ni mi opral možgane a imava 2 otroka in samo zaradi kurbic ker pač vem za katere je šlo vse sem jih poznala in so ves čas tekale za njim je pač lep moški, ne mislim uničit življenja otrokom ker ga imata ful rada najbolj se bojim zaradi skrbništva zato sem tudi se ustavila z ločitvijo, ne bi prenesla da mi jemlje otroke.
izpiskom telefona sem ves čas sledila, od raznih sodelavcev ki smo prijatelji sem vse vedela kaj počne skratka veliko reči sem postorila da sem izvedela vse.
totalno sem ga ignorirala in se delala kot da me več nič ne briga a tipu se je čisto zmešalo ni mogel več in se je izpovedal in opravičeval itd.do zdaj je bil normalen bomo vidli naprej.
tudi jst mu ne verjamem več nič in vse vzamem za rezervo skratka ima ultimat ko samo enkrat še kaj zvem in verjemi mi da bom pade ločitev, tako ga bom olupila do zadnjega evra.
ve dobro kaj zgubi odločitev je njegova.
važno da otroci malo zrastejo ker so še majhni potem pa sem mu povedala da si dobim hitro druzga in to bi njega ubilo bolj kot ločitev, ne bi prenesel tega.
on misli da mi je opral možgane in mu pustim da tako misli ker bom prej vidla njegov naslednji korak.

ja raj mu ljubico izber, da boš vedla kakša je.:))))
pa da boš brezskrbi in mirno spala :))))

Sem imela, ampak res pred sto leti, to pomeni.. hmm.. skor 8 leti, podoben show. S tem, da ko sem jaz izvedla za prvo striptizeto – sem se brez zakaj in zato, locla. On ni hotel, opraviceval se mi je, jokcal, vse zanikal – ajmeee, ampak sem se locla brez debate, eno leto sva imela totalno prekinitev stika.
Nakar sva prisla spet skupaj. Jaz sem takrat za to pustila svojega novega jeb..a, ni bil slab, sem mogoce naredila napako, ampak ok, tu so bili otroci in toliko skupnih let z exom, tanovi je imel neke “tanove” finte ki mi ravno niso bile prevec po srcu (svoje ego tripe ki jih nisem bila vajena), no ja, pristala sem skupaj z eks mozem in ostala z njim spet 5 let (dosti vez, tudi tanovih, gre prej narazen – torej spet kar neko obdobje).
In ti povem, da je res nehal s tem. Ne vem sicer zakaj tocno, on je rekel, da ga je sola stala in se je naucil (tega nekako nisem mogla verjet), kakorkoli, s tem je v celoti prenehal.
Ampak – kakor hitro sva imela doma kak problem, kasneje, sem zasledila nekaj v tej smeri.
S tem, da mene ni vec ganlo, ker se mi je telesno uprl in prislo je do tega, da se me vec dotaknit ni smel. Torej, telo se mi je samo uprlo in zagabu se mi je do nebes. Kljub temu, da sem imela v glavi: stekava se, zezava se, okay se imava, imava druzino – je telo (po mojem podzavest) naredilo svoje.
Aja in bil je meegaaaa ljubosumen, posesiven, bolano ljubosumen in prestrasen, ce in ko sem sama kam sla (ker je tocno vedel, kako to zunaj poteka in kako moski navaljujejo na zenske hahah), saj tu se je verjetno igra obrnila: zacela sem hodit ven, revez ja casa vec ni imel iskat babnice, ce pa je bil preobremenjen z menoj.

Meni je enkrat ena kriminalistka tukaj rekla: vsak moski, ki gre vec kot enkrat k prostitutki ali ki vec kot enkrat prevara, NIKOLI ne bo nehal s tem. Hmmm, lahko je bilo samo njeno osebno mnenje, lahko pa je res temu tako. Glede na to, koliko meni zaupajo moski in da imam ogromno moske druzbe, bi se danes zelo strinjala z njo.

..da si pred njim… plešeš kot on špila…
A ja, še to , otrok nič ne bodo kurbice uničile, uničil jih bo njihov lastni oče ob podpori njihove lastne matere, saj kaj drugega ni pričakovati od preračunljivih in koristoljubnih staršev

Pozdravljene!

Rada bi vam dala mail, ukvarjam se s takim in drugačnim odkrivanjem in raziskovanjem lažnivcev, [email protected]
lep dan

Dame, potrebujete pomoc pri ugotavljanju zvestobe vasega partnerja, ni problema.
Vase zelje in potrebe posljite na [email protected]
Diskretno pomagam.

Ura dela je 50EUR. Če te zanima, pusti kontaktne podatke.

Ženska je pred 6 leti sumila da jo tip vara, pa ji ZDAJ ponujate svoje storitve. Pomojem zdaj že ve, ali pa ji ni več mar.

Morda pa najdeš koga na Netu.
Še bolše Pokličeš detektivsko podjetje – potem ti celo sami ponudijo taksi – da te pripelje k njim. Sam, ko primerjaš cene so za cca 150 % dražji.

Hja, ženska intuicija dela svoje, še posebno če ji znaš prisluhniti. Srce pa…ponavadi noče priznati, še posebaj ko gre za močna čustva do drugega…. Torej, če si pripravljena na trdne dokaze se mi oglasi na [email protected].
Pozdravček 🙂

New Report

Close