Najdi forum

Mene pa zanima, koliko je to bitje (A) staro.
Če bi nam to zaupal, bi vedela, kako se z njim pogovarjati.
Morda na nivoju osnovne šole in v stilu računalniških igric.

A! zame pišeš bederije. Zakaj? Praviš, da ne bi bilo lepo, če bi bil sex 1x na mesec hmmmmm. Kaj pa, ko ti bo žena rodila in ne sme sexsati 6. tednov ali jo boš prevaral, drugo iskal za tvoje potrebe, da si sprazneš svoja ja….?????????
Prosim za ta odg.

LP, Pravična

Draga Tinka mislim, da si moj nasvet o poslovnem kostimu in visokih petah narobe razumela, ker meni osebno se zdi žalostno, da je to merilo uspešnosti. Točno se ne spomnim ne vprašanja ne odgovora imam pa v spominu, da nisem zagovarjala takšnih “poslovnih dam” temveč, da se mi zdi takšno pojmovanje neumno.
Tudi to je res, da če sem gospa direktorjeva nisem uspešna jaz ampak je on. Ampak po pojmovanju A-ja sem uspešna, ker sem “ulovila” uspešneža? . Je pa tudi res, če živiš v družini je to neka celota, ki je “uspešna” ali pa ne. Sicer pa je bil A-jev post namenjen seksu in zagovoru tega, da imajo uspešni več seksa. S tem pa se še vedno ne strinjam, ker vidim kaj dela “navadno ljudstvo”. Poleg že omenjene ženščine v naši firmi poznam še zapito kmetico blizu vikenda. Uh, gospa je seksala že z vsemi dedci po bregih. Upam, da mojega nima nagledanega…Da takšnih babnic nihče ne bi hotel doma ? Logično, da ne pa saj govorimo o seksu ne pa o zakonu…

Pozdrav vsem,
Mene pa zanima, kdo je Primoz, glede na to, da daje odgovore?

P.

OK. O vodenju forumov nimam blagega pojma. Najbrž je moja življenska izkušnja in tudi moj nazor malo drugačen od tvojega in me zato kaki odgovori ne prepričajo. Sicer pa “svaka čast” za tvoj vložek energije in časa v te strani. Kot nepoznavalec bi rekel, da tale šport (tvoja stran) najbrž ni ravno nek velik biznis, temveč je za to delo potrebno veliko entuziazma in veselja. Če sem te že kritiziral bi dodal še to, da sem tu dobil vpogled v svet, ki je običajno precej skrit in na forumih zvedel marsikaj novega.

Lep dan

Poletna, očitno si še zelo nova na teh straneh 🙂 Jaz? Hmmm…dobro vprašanje, le kdo pa smo?

O tem bodo pa drugi vedeli veliko več povedati.

primož

Gregor, saj veš, da se samo pogovarjamo in izmenjujemo mnenja. Vsaj jaz tako jemljem in si nikoli nič ne ženem k srcu, je pa res, da zelo rad prebiram moje kritike in to samo zato, da vidim kaj delam prav in kaj ne, nato vse lepo analiziram in če ugotovim, da imate prav, bom zagotovo spremenil.

Prebral sem eno misel: Takoj ko te bodo vsi hvalili in častili, vedi da nekaj delaš hudo narobe.

Ja tale stran….koliko časa bo še obstajala pa ne vem, kajti biznis je res bolj tako, tako……Ravno danes sem prebral v delu novico. Prvi moderiran forum o problematiki drog v Sloveniji……ajajaj kako pa naj finančniki zvedo, da so to prvi in najbolj obiskani forumi v Sloveniji, če vsi novinarji naredijo samo copy – paste, tistega kar dobijo po mailu.
Ko jih pa prosimo za kakšno objavo, se ti pa samo smejijo. Saj na teh forumih pa tako ali tako skoz visijo 🙂

No , veselja imamo res ogromno, da tole furamo in ker se zavedam, da ravno anonimnost lahko da tisto pravo sliko, smo to tudi naredili. Verjamem, da je marsikdo odkril nekaj kar je prej dvomil, ali pa ni vedel da obstaja. Prav tako pa dobim odziv stokovnjakov, ki so mi potrdili, da je ta sistem koristen, saj tudi oni opazijo in vidijo probleme sedaj v drugačni luči, kot so jih prej. In to iz preprostega razloga, tukaj povedo veliko več kot v ordninaciji. Tako so mi zagotovili, da je tudi zdravljenje veliko lažje in uspešnejše.

Primož

Samo še to: z novinarji imamo tudi v moji službi same težave. Objavijo le to, kar jim s senzacionalističnega vidika ustreza. Za celotno sliko jim ni mar. Ljubijo napakice iz katerih delajo slona, dobro opravljene stvari in uspehi pa so za objavo predolgočasni. Mediji nam tako ponujajo zelo izkrivljen pogled na svet.

Pozdrav

Ga bomo pa mi popravljali in ravnali :))

primož

Poletna!

Vprašaš kdo je Primož hmmmmmm…… Ti bom jaz takoj razložila ok. Primož je naš moderator in on je ustvaril ta čudoviti forum, če ne bi bilo Primoža ne bi imeli tako dobrega foruma – zagotovo ne. … To je po domače povedano Primožev forum vse kar bereš na med.over.netu je to Primoževo in da ne pozabim tudi dela humanitarno. Poglej si kako nam je uredil, da lahko vprašamo specializirane zdravnike kot je dr. Pušenjak Rejec Kersnik itd. Postaviš vprašanje in že v istem dnevu dobiš odgovor ne pa tako kot pri popovih zdravnikih, ki sem postavila eno vprašanje in je že mesec dni in ni ne duha ne sluha za odgovor. Torej bodimo korektni, do Primoža in ne ga žaliti prosim lepo…….
Tako!

LP, Pravična

P.S. Primož vsa čast ti in ostani takšen kot si, do sedaj ne oziraj se kaj pišejo……

LP, Pravična

Saj nihče ne žali, samo vsak pove, tako kot misli. in tako je tudi prav.

primož

Čeprav sem nehal, ti bom odgovoril. Če bereš površno, ne pomeni, da pišem bedarije. V enem prispevku sem lepo napisal, da so take in podobne situacije povsem sprejemljive.

Bistvo mojega pisanja je, da nekdo, ki dneve in dneve nagovarja partnerja k sexu, pa tega ne dobi, bo slej ko prej ukrepal. Ali bo začel varati, ali se bo ločil, ali pa se zapil. It teh alijev je še kar nakaj in nihče od njih ne vpliva pozitivno na zvezo.
In prav je tako. Zakaj bi se moral nekdo vsak dan poniževati in klačeplaziti pred partnerjem zaradi osnovne človeške potrebe. In to pred nekom, ki mu je na začetku vse to dajal.

Primož,

Tebi sem enkrat omenil dr. Ruglja, ki govori z iskušnjami. Ok, te nisem prepričal. 🙂 To niti ni moj namen. Ampak ali si kdaj bral nasvete pokojnega dr. Koščička v Delovi prilogi ONA. Znan sexolog. Tudi njegovi nasveti so se močno razlikovali od tvojih. Vedno je v primeru neskladij v postelji, svetoval ločitev. Kajti te stvari gredo samo še navzdol. In če nisi zadovoljen, tudi uspešen v življenju ne moreš biti in tako negativno deluješ nase in na okolico.

Moje mnenje. Pa brez zamere. Upam, da nisem koga užalil. Če sem pa komu povedal, kar mislim da je prav, vendar si sam tega ne prizna in “kvazi” živi v neki duhovni rast, sem pa zadovoljen.

Lahko noč vsem,
A

Še nekaj za A:

Poglej, ko ženska ugotovi, poudarjam ugotovi, na osnovi NJENIH želja in potreb (za takšno ugotovitev potrebuje več ko 20. rojstni dan) da jo ima njen moški zato, da mu razširja noge večer za večerom, kot mašina in, in, da je to edino in najgloblje kar ga sploh razneži, da je to vse kar lahko nudi njunemu sožitju, ti povem, da se počuti bedno!

Ves čas tvojega pisanja močno povdarjaš, to kar TI želiš, to kar TI potrebuješ, to kar je zate vse in kar zmoreš dati in želiš dati – SEX………………..vse to je ženski lahko sveto dokler je ljubezen sveža, neobremenjena, sladka …………………in bledi, ko leta za letom vedno znova ugotavlja, da ob vsem tempu in utripu življenja, izkušnjah in dogodkih, ki naj bi ju bogatili in bi z njimi skupaj rasla, nanjo še vedno gleda, sebično, egoistično, vase zagledano……………….kot pred 10 leti!

Zelo malo veš o ženskah, glede na to, kar pišeš in zato imaš zelo malo možnosti, da boš katero od nas osrečil tako, kot to počnejo “Primoži” !

Pa vseeno veliko sreče v življenju !

zoja

E, to so resnice, po domače, zdrava kmečka pamet!
Živa

…ker sta obedve povedali preproste življenjske resnice.

P.S. Le da do A-ja ne čutim usmiljenja. Naj živi tako kot hoče.

Živa

Z vsem napisanim se sicer ne strinjam povsem, ampak da je tako na ŽALOST realno življenje pa.
Kam nas je pripeljalo…daleč od človeške duše…bolana družba.
Težko je v taki civilizaciji najti pravega partnerja in ustvariti globje odnose, ki seveda posledično dajo tudi v postelji lepe rezultate, ob ljudeh tako egoističnega razmišljanja…res žalostno…
Če bi ljudje GOJILI vsak svojo dušo in zdrav egoizem ne bi bilo vsega tega.

ena novinarka protestira, ker ne copy pastam zadevščin. In ne morete po nekaj gnilih jabolkih soditi letine!
Sicer pa se podpišem pod pisanje matejeH.
T.

Jaz imam takšno življenjsko izkuušnjo, ki ravno govori o tem kaj je pomembno.

imam fanta, ki je pred tem imel punce, s katreimi so dokaj hitro prešli na sex-ta razmerja so se hitro končala. in tudi na mene je pritiskal, jaz nisme popustila-odstopila od svojih načel. Cel čas sem mu govorila, da se najprej morava lepo sppoznat, potem pa se tako zgodi ali ne. in sva se spoznavala, spoznavala in dalj časa kot sva se spoznavala, raje sva se imela.

ta moj dečko je prišel končno do spoznanja, kaj je to prava ljubezen. Še danes mi reče, da je z menoj odkril nove dimenzije ljubezni, ki jih prej ni spoznal. Na koncu mi je dal prav, da sva počakala. IN ČAKAL JE, ČEPRAV MU NI USTREZALO. Naučil se je marsikaj, da je treba uživat v majhnih stvareh , da je treba uživat drug z drugim in to je najlepše. Zaprosil me je za roko, opravil katehumenat in spremenil svoje življenje. In on sam vedno reče, da se mu je življenje obrnilo 100% na bolje.

Zključek: on je spoznal obe plati življenja, ampak osrečila ga je zadnja izkušnja-izkušnja ljubezni.

klara

Pa še nekaj-besda SEX-zveni tako izrabljeno-jaz vedno uporabljam besedo ljubljenje-deluje veliko bolj osebno.

New Report

Close