Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma PRILAGOJENA JOGA

PRILAGOJENA JOGA

Pozdravljeni!

Sem bolnica s fibromialgijo iz društva za lepše življenje s kronično bolečino. Sporočam vam, da se z oktobrom začne PRILAGOJENA JOGA. Naša strokovno usposobljena inštruktorica joge (Simona Zorko) je vedra oseba, ki pozna vaše težave in tudi sama bije bitko z bolečinami, zato bo jogijske vaje prilagodila našim zmožnostim.

Joga bo potekala dvakrat tedensko do konca junija. Predstavitev programa bo 25. septembra v Ljubljani (Kunaverjeva 6, Dravlje) ob 17.30. Predstavitev je neobvezujoča in brezplačna. Pridite v udobnih oblačilih in z nedrsečo podlago, saj bomo skupaj naredili nekaj vaj, da združimo prijetno s koristnim!

Za več informacij me lahko pokličete na 040/ 500 744, Stanka.

Lep pozdrav in…upam, da se vidimo!

hvala za informacijo lotusov.cvet….

osebno bi me zanimalo to ali pa karkoli, kar je (tako kot praviš) prilagojeno nam z določenimi gibalnimi težavami.

vendar je to v ljubljani. a morda kdo ve, če obstaja kaj podobnega na obali. hvala.

Živjo, Sončica!

Malo sem brskala po internetu in zaenkrat sem našla samo tole http://www.joga-v-vsakdanjem-zivljenju.org/vadba/posebniprogrami.asp
Mogoče bi se dalo z njimi kaj zmenit- kot sem prebrala na tej strani, lahko organizirajo razne tečaje po naročilu (tudi v Kopru).

Kar tako pogumno naprej! Moramo narediti kaj zase, kajne?

Stanka

New Report

Close