Najdi forum

prijava na emh in izkusnje

zivjo!

sem 19 letna punca, sama imam anoreksijo in me zanima kako poteka zdravljenje na EMH v Ljubljani, saj me moja psihologinja in psihiatrinja probavata prepričati da se prijavim na čakalno listo. Morda kdo ve kaj sledi po tem klicu ko se prijaviš? Moraš tja hoditi na preglede in tehtanja? Zanima me tudi (če seveda hoče to kdo deliti) kakšen ste imeli ITM ko so vas hospitalizirali, saj se mi zdi kot da jaz nisem dovolj slabo. Želela bi čimveč podatkov, kako je z izhodi,…

ima kdo tudi kaksno izkusnjo z NG cevkami, pod katerimi pogoji ti jo vstavijo in ali to delajo na EMH? Pa kako je kaj z delanjem faksa med hospitalizacijo?

hvala za vnaprej!

Zdravo, ti priporočam, da si pogledaš že prispevke na temo Zdravljenje na Enoti za motnje hranjenja – seveda pa upam, da ti še kdo napiše kaj o svoji izkušnji.

Vsekakor pa vprašaj – vse, kar te zanima, ko pokličeš ali greš tja na sestanek.

S pozdravi, Ana

Hvala za odgovor, sem pogledala.

Morda veste, če ko pokličeš rabiš tja hoditi na preglede oz sestanke ali samo čakaš do hospitalizacije?

Lep pozdrav!

Kolikor vem, je potrebno občasno, po dogovoru tja na sestanek ali vsaj po telefonu opraviti pogovor. Ko pokličeš, najbolje vse vprašati:)

New Report

Close