Najdi forum

Zdravo!

Imela bi eno vprašanje. Ali obstaja med moškim in žensko samo prijateljstvo?Sprašujem,ker sem zelo zmedena. Že kar nekaj časa se dobivam z enim fantom,s kasterim sva se odločila da bova prijatelja. Meni je vedno težje biti z njim samo prijateljica,ker sem se zaljubila vanj. In sedaj sploh ne vem,kako naj to rešim. Jaz mislim da med moški in žensko ni mogoče prijateljstvo,ker se slej kot prej eden zaljubi in se igra konča. Zanima me tvoje mnenje,ker ne vem kaj naj naredim. lp
Tara

Tara, o tem smo enkrat že debatirali in moje mnenje je bilo, da se da. biti samo prijatelj in nič drugega, je pa vse to odvisno od ogromno drugih faktorjev. predvsem od tebe kot osebo in njega kot osebo. Kakšna sta v prepričanjih, ali živita svoje življenje ali sta preprosto osamljena in nekoga iščeta, pa naj bo to prijatelj ali pa naključna oseba. Poišči najprej sebe in pravi bo že prišel, pa čeprav bo to prijatelj.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Prijateljstvo med moškim in žensko je možno, vendar bolj redko. V kolikor se eden od njiju zaljubi, je prijateljstvo ogroženo, ker nekdo pač želi več, kot prijatelj lahko ponudi.
Po mojem bi bilo dobro, da prijatelju poveš, da čutiš do njega več kot le prijateljstvo. Morda pa je čustvo obojestransko. Če ni, potem je verjetno dobro stike omejiti, ker boš samo trpela po nepotrebnem.

zivjo!

Ja seveda da je mozno prijateljstvo med moskim in zensko…jaz imam veliko dobrih prijateljev k se res razumemo(pa to ne pomeni da sem kaj kdaj z nimi mela), ker ločim tip al pa prjatli:)…sicer je pa to odvisno od posameznika,,,so tud take situacije dostkrat kot je tvoja…

New Report

Close