Najdi forum

Stara sem 22 let. in vesela bi bila, če bi se lahko bolje spoznali. Moj mail je [email protected]. faj bodi….

Tudi jaz sem mela najboljšo prijateljico, ki sem jo zgubila tri in pol mesece nazaj, mojo zlato, ljubo mami.
Pobrati pa se ne morem.
Ti kasneje pišem na mail pa ti tam več povem.

Tudi jaz bi te bila vesela, če se oglasiš kaj na mail … sem ga napisala zraven v skoraj vsakem postu na forumu, a nekaj mesecev nazaj. Drži se! Mami je s tabo, in mogoče ti ona pošilja znamenja, da je z njo vse v redu in da ti na ta način pove, da te ima rada … Vsaj jaz to verjamem … Bom vesela, če se boš oglasila.

Evo grem v iskanje tvojega maila in se ti javim takoj, ko ga uspem najti.
Mislim, da sem ga celo videla “tam”, šibammm

Pravi prijatelji so redki,zato pa vredni kot dragulj.
Tisto,kar si imela za prijateljice,so bile bolj izkoriščevalke tvojih uslug in zato ne žaluj preveč za njimi.
Ima tvoj fant kar prav,ko pravi da si bila preveč u redu za njih.Bolj ko si fer in v redu,bolj te izkoristijo in to ni prijateljstvo.Morda iz kakšnega novega znanstva postane novo prijateljstvo in to takšno,kot si ga želiš sama in ki te bo izpolnjevalo in ne praznilo.

Drugače pa bi zelo pohvalila Boštjana Trtnika,ki je veliko in zelo dobro napisal o tej temi!

LP!!

Zelo se strinjam s trditvami, če človek skrbi samo zase izgubi druge, če skrbi za druge izgubi sebe. Mislim, da je večja težava in kaj potem, ko izgubi sebe in druge? Ko ugotovi, da je sam brez sebe. Kako poiskati samega sebe? Kaj priporočate takim?

Lp

Draga Adela!

Če imate občutek, da ste izgubile sebe, da gre življenje nekako mimo vas, da ne izražate tistega, kar bi želeli, potem se je dobro ustaviti. Vzeti si čas za poglobjen razmislek o sebi in življenju. Odgovorite si na vprašanja: Kdo pravzaprav sem? Kakšen je smisel mojega življenja? Kaj si zares želim? Kakšno življenje bi me resnično notranje izpolnjevalo? Kaj je zame v življenju res pomembno in vredno?

Takšna kontemplacija vas lahko pripelje bolj v stik z vašimi globjimi hrepenenji in notranjim jazom. Toplo bi vam priporočal tudi globinsko sprostitev ali meditacijo, ki vam tudi lahko pomagata, da lažje najdete sebe. Primeren priročnik za delo na sebi bi lahko bila knjiga Pomlad duše, ki vsebuje tudi CD s posneto meditacijo.

Želim vam, da bi našli sebe!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

čao,nisi edina tudi meni ni lahko,predvsem zdaj ko sem tako na tleh

mam tud podobne težave kot jih maš ti..sicer opažam da si že dobila odgovor tko da ne bom še jaz pisal o tem.mogoče bi mogu tud sam osebno razmislt o teh svojih mejah,željah in pričakovanjih v odnosih.je pa tko da sm zadn cajt že začel to izvajat v praksi.in se je izšlo..v pozitivno smer.če pa nebi povedu..bi blo pa spet vse po starem in jaz večni bebček.zanimiva debata,res..moram si enkrat vzet čas in prebrat vse odgovore v tem postu.a mogoče kdo pozna kako knjigo v zvezi s tem?ajde,lepo se mejte forumovci še naprej

New Report

Close