Najdi forum

Ja, kar pomeni, da tak moški ni zmožen spostaviti zveze z žensko brez želje po “kavsu”, če se namenoma vulgarno izrazim. Torej ženska, ki je lahko njegova prijateljica, je le tista, ki si jo želi “pokavsati”. :)[/quote]
Waw matjažko, še eden izmed tvojih pametnih komentarjev. Kdo sploh govori o kavsu ?[/quote]
matjazko pač napiše kakšnega neumnega, tako kot ti kakega pametnega 🙂 🙂
No to je res neumno in če boš matjazko tako mislil, ne bom več prijateljica s tabo 🙂 🙂

pikica22, kot sem že napisala, (pa tudi Sadni), nisi edina, ki se ji zdi (ali pa je čisto možno tudi res), da se boljše prijateljsko zaštekaš s fanti kot puncami. Opažam tudi, da so prijateljstva med fanti tudi drugačna kot prijateljstva med puncami. No če gre za neka široka prijateljstva. Resno tesno prijateljstvo se po moje ne razlikuje toliko od tega, kakega spola kdo je in je možno tudi med fantom in punco. Pa vendar, imela sem enga res tesnega prijatelja, pa je prijateljstvo zbledelo kmalu po tistem, ko sem se znašla v vezi, pa sva bila z zdaj bivšim fantom tudi prej nekaj časa samo prijatelja. No potem sva postala pač še boljša, in to sva še zdaj, vmes je bilo pa malo težko…moram priznat…
Lepo je tukaj napisal billymore, mislim, da lepše kot jaz, pikica22, razmisli o tem. Tudi jaz mislim, da bi ti utegnil pomagat iskat fanta prijatelja, ko bi izvedel, da pišeš take poste 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pa saj ni matjazko nič neumnega napisal tako je pač izpadlo:))

Drugače pa se ni izšlo tole moje iskanje prijateljev.. sem pač poskusila tudi na ta način. Sem pa prepričana, da bom našla ta svoj biser:) preveč negativizma je pri ljudeh.


Ja, kar pomeni, da tak moški ni zmožen spostaviti zveze z žensko brez želje po “kavsu”, če se namenoma vulgarno izrazim. Torej ženska, ki je lahko njegova prijateljica, je le tista, ki si jo želi “pokavsati”. :)[/quote]

Narobe. Samo v primeru če ti je prijateljica tudi fizično kolikor toliko privlačna, potem se lahko hitro zgodi tista “iskrica” (z ene ali morda z obeh strani).[/quote]

Saj to ravno, ker je Sadni verjetno mislil, da moški lahko vzpostavi prijateljstvo z žensko le, če mu je fizično privlačna. Tak moški ima lahko potem samo “fuk-frendice”, saj prijateljstvo z nasprotnim spolom ne rabi biti omejeno oz. začinjeno z erotičnimi primesmi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Narobe. Samo v primeru če ti je prijateljica tudi fizično kolikor toliko privlačna, potem se lahko hitro zgodi tista “iskrica” (z ene ali morda z obeh strani).[/quote]

Saj to ravno, ker je Sadni verjetno mislil, da moški lahko vzpostavi prijateljstvo z žensko le, če mu je fizično privlačna. Tak moški ima lahko potem samo “fuk-frendice”, saj prijateljstvo z nasprotnim spolom ne rabi biti omejeno oz. začinjeno z erotičnimi primesmi.[/quote]
Jaz se raje družim s prijatelji kot s prijateljicami, večje zajebancije so, manj komplicirajo, pa tudi bolj jim lahko zaupaš.

Sicer pa predpostavimo, da bi res imel kakšno dobro prijateljico. Misliš, da ko bi spoznala svojo ljubezen, da bi se še naprej tako pogosto družila z mano ? Težko, ker jim ponavadi takrat on predstavlja vse in prijateljstvo in nekaj več ( če je res našla to kar je iskala, tako imenovano “sorodno dušo” ). Pa tudi, če bi se še naprej družila z mano, potem bi pa imel težave z njenim tipom, ki bi s časom postajal ljubosumen, češ zakaj toliko časa preživi v moji družbi namesto z njim. Ta moja prijateljica kar na lepem ne bi imela več toliko časa zame, kot ga je imela prej ( nima veze kako si razlagaš, zaradi njega, ali zaradi nje ). Enkrat, ali dvakrat na mesec bi se še dobila na kakšni pijači, kar pa vsaj po moji definiciji to ni več prijateljstvo, prijateljica ti postane samo še znanka.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni

Velik del moške druščine najde skupne teme predvsem v razglabljanju o nogometnih tekmah, avtomobilih in pogostem hvalisanju, koliko so jih “podrli”, sploh če imajo kako pivo v riti, ker takrat se nakladaštvo potencira. 😀 Mogoče se bolj družiš z geji? :))

To bi bil izključno njen problem, kako opraviti s svojim ljubosumjem in posesivnostjo. Na račun ljubezeni pa res ne bi prekinjal prijateljstev z nežnejšim spolom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sadni si je cel scenarij spisal. 🙂 Pa si prepričan, da bi bilo tako? Po eni izkušnji posploševat scenarije za vse druge ni dobro. Prikrajšaš pa tako ali tako predvsem sebe. Ok, razumem, da nimaš potrebe po prijateljici (znanki kot praviš), ampak če jo imaš in se ji zaradi tega scenarija, ki je neresničen, temu odpoveduješ, je pa zgrešeno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Velik del moške druščine najde skupne teme predvsem v razglabljanju o nogometnih tekmah, avtomobilih in pogostem hvalisanju, koliko so jih “podrli”, sploh če imajo kako pivo v riti, ker takrat se nakladaštvo potencira. 😀 Mogoče se bolj družiš z geji? :))
[/quote]
Mogoče si pa ti gej, ker skos omenjaš to besedo ? 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne uporabljam nobenega “scenarija”. Se je pa potrebno vprašati kaj je narobe s tipi, ki se bolj zaštekajo z ženskim spolom, ter hkrati na drugi strani s puncami, ki se bolj zaštekajo z moškim spolom…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marko je lepo razložil..

Ciao cara mia!:))))

Nič ni narobe s takimi ljudmi sadni, mogoče je s tabo nekaj narobe?
Jaz lahko povem zase zakaj se bolj zaštekam z moškimi: ker ne komplicirajo, ne tečnarijo, ne opravljajo(vsaj taki s katerimi se jaz družim), se ne smilijo sami sebi, ne javkajo, niso kokoši.
Razen mojga prijatelja, ki je gej on pa je tak priznam ampak z njim se družim ker je izredno inteligenten človek in dobim en kup uporabnih informacij od njega. Da pa bi mu jaz kaj zaupala o sebi to pa ne.
Z ženskami imam slabe izkušnje, ker če se slučajno kaj skregaš takoj raztrobijo tvoje skrivnosti in te opravljajo. Na srednji sta dve sošolki hoteli istega tipa in on je na koncu hotel biti z mano pol sem pa dobila batine od cele bande teh kokoši. Zato se ne zaštekam z babami ker sem dobila nek odpor do njih in sem ful pazljiva s kom se družim.

sadni ima prav, z tipi brez prijateljev je neki narobe, z zenskami brez prijatelic je neki narobe, zato iscejo na internetu

to je samo ena opcija, da še na netu iščeš. tudi partnerje si iščejo na netu pa ni nič narobe z njimi. če v rl ne najdeš neki kar ti odgovarja probaš še tako.
neki je z vami narobe, ker razmišljate tako glupo in omejeno.


Zdaj si me pa nasmejala 😀 Če si prebereš kar sta mi z Markom napisala zgoraj glede posploševanja si ravnokar storila prav to ! Spet ena od vaših tipičnih lastnosti, govorite eno, delate drugo. 🙂
Sicer imaš pa prav, ravno zaradi tega ne potrebujem prijateljic. Ženske so kot telefončki, zaupaš ji neko skrivnost in že gre naprej, pa če je storjeno namerno, ali ne, sploh ni važno. V takih primerih je izjem res malo, če sploh je kakšna…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Zdaj si me pa nasmejala 😀 Če si prebereš kar sta mi z Markom napisala zgoraj glede posploševanja si ravnokar storila prav to ! Spet ena od vaših tipičnih lastnosti, govorite eno, delate drugo. 🙂
Sicer imaš pa prav, ravno zaradi tega ne potrebujem prijateljic. Ženske so kot telefončki, zaupaš ji neko skrivnost in že gre naprej, pa če je storjeno namerno, ali ne, sploh ni važno. V takih primerih je izjem res malo, če sploh je kakšna…[/quote]

Ženske so…, moški so…. – to so posploševanja! ;))
All generalizations are false, including this one. Kapiraš? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No jaz sem ta izjema. Razen, če mi narediš nekaj res slabega izdam tvoje skrivnosti in te zjebem. Ženske s katerimi sem jaz imela opravka so bile takšne, da izdajo tvoje skrivnosti tko da to govorim na podlagi lastnih izkušenj niso vse take.

New Report

Close