Najdi forum

pri kolikih si?

Jaz sem se zacela samozadovoljevati v drugem letniku srednje sole, spolni odnos pa sem imela prvic, okoli dvajsetega leta. Najbolj nori kraj je bil na ladji, v kopalnici kjer so bile se stiri osebe(neudelezene). Naj se napisem, da uzivam se vedno s svojim prvim in nic me ne bo motilo, ce bo tako ostalo. Zato tudi vam, ki se niste pocakajte na pravega, kajti tega se kasneje ne, da nikoli vec izbrisati in zame je veliko lepse, ce spis z nekom, ki ga imas rad in on tebe!

Prvic sem pri stiriindvajsetih in mislim da nisem nic zamudil.

hay!”! no jaz pa jih štejem 16, s fantom sva skup že pol leta on pa hje 19!!

mene pa zanima kak veš da je pravi, pa kak veš da te ljubi!!

hvala dijo

Ali to pomeni, da že pol leta seksaš, ali da sta pol leta skupaj, pa še ne …

Kako veš, da je pravi? Ne bom ti znala preveč nazorno povedati. Sama sem vedela, da je pravi po tem, ker se je v meni nekaj obrnili za 180 stopinj. Ali je pravi se mora vprašati vsak sam. Ali dobiš od partnerja, partnerke tisto kar pričakuješ? Pri puncah je to največkrat spoštovanje, fantje pa dajo več na to ali jim punca zaupa. Mene fant ni sili . Sva se pa o spolnih odnosih in najinih željah veliko pogovarjala. Pri nama res ni šlo nič narobe, zato sem vedela, da je pravi on.Pri nekaterih gre vse narobe in jaz že ne bi vztrjala. Ne morem pa zagotovo biti prepričana, da bova skupaj do konca. Poskusiti ni greh in uživati vsak dan posebej. To je moje mnenje. IN naj še napišem. da meni ne bo nikoli žal, neglede na to kako se bo vse skupaj končalo. Žal veliko mladih ne more tako odgovoriti.

sploh ne vem kdaj sm se prvič začela samozadovoljevati.. vem pa da mi je prvič prišlo od samozadovoljevanja pri 16h in od takrat se bolj redno .. nedolžnost sm pa zgubila pri 17 in pol .. pa zdej k mam tega tipa se manj samozadovoljujem

majci ti si pa dokaz da zenske panicirate usake tolk preveckrat ko ni treba biti!

Samozadovoljevanje od 13. leta – pač tako, da sem se res masirala tam spodaj, prvič pa mi je zares prišlo pod tušem pri 14. Prvi sex pri 17., s fantom, ki je bil moj najboljši prijatelj. Za oba je bilo prvič, bilo je čisto spontano, lepo ampak vseeno me je grozno bolelo. Pa zelo smešno je izpadlo ker ga je ves čas skrbelo kako sem, ali kaj boli in se sploh nisem mogla sprostiti. Po tistem sva večkrat in vsakič je bilo bolje. Pri 18. mi je z njim prvič prišlo in ta orgazem je bil 5krat boljši kot tisti pri samozadovoljevanju 😀

Pri 25tih sem se nedolzen.Se se caka taprava.

Jaz jih imam 43 pa sem še zmerom nedolžen, pa tako bo tudi ostalo. To pa zato ker imam premajhen penis in ne bi mogel ženske zadovoljit. Pa ne se smejat.

Jaz jih imam 43 pa sem še zmerom nedolžen.

pri 13 sem seksal

Tudi za kratke se najde zdravilo khmmmm položaj ki zadovolji žensko.

Tako se reče, bravo!

Bog pomagaj, pa saj pri 13 si še otrok, jaoo kam gre ta svet.

Star sem 21 let, imam nekaj izkušenj, vendar še nisem seksal. Trenutno je ravno pravšnji čas (18-22) in nočem bit 25 letni devičnik ker to je res luzersko, se katera javi? Lahko kaj več kot sex 😉

Pri 18 sem prvič seksala. Zdaj jih imam 27.

Pozdravljeni. Štejem jih 21, pa še nisem imel spolnih odnosov. Drugače sploh ne zgledam slabo zato me to še bolj skrbi (: (tako pravijo drugi/e)

Kakšen nasvet?

Lp

ah jbt ga, štejem jih 30 pa še nism z nobeno, čakam še, sm pravjo da ni dobr čakat…

k bi bla kera tok pohotna da bi jo kr takoj začel exat nehu pa nikol… sm tud mel dneve k sm vidu kr čez obleko… matr me je rajcal dab eno.

matr vidm da ene pa res začnejo pa res zgodi… khhhm, so pa zlo pohotne 😉 🙂
jaooo, preveč klipov in video sm že vidu in skor preobrnu cel splet,najdu pa vse mogoče kaj delajo že v zgodnjih letih. Dost povedu… to horny.
by A.A.S.

Prvic sm drku p ukol 9-10
Sexu sm pa pr 14 prvic in sicr na wc-ju na osnouki

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close