Najdi forum

pri kolikih si?

Ej fantje pa punce!! Mene pa zanima pri kolikih ste izgubili nedolžnost in pri kolikih ste se začeli samozadovoljevati!!! Prosim rabil bi čim več odgovorov, pa ne zato, ker bi bil kakšen freek ampak zato ker me pač zanima. Lepo bi bilo tudi, če bi mi povedali kateri kraj je bil najbolj bizaren, kjer ste to počeli. EJ FOLK, PA NE ZAMERI!

Samozadovoljevati sem se začela pri dvanajstih. No sicer sem se že prej kr naprej ko sem bila sama božala po mucki, mi je kot malčici ful pasalo. No potem pa sem pri dvanajstih odkrila najboljšo naravno drogo na svetu:ORGAZEM. Nedolžnost sem pa izgubila pri 16. Najbolj bizaren kraj? Zaenkrat ga še ni bilo, ker sexam šele en mesec! :)))
lp&plur

Samozadovoljevat sem se zacel nekje sredi osnovne sole .. pac, ko zacnes odkrivat svoje telo se malce bolj podrobno.
Odnosa pa se nisem mel (18) pa se nekak ne sekiram sam potrebn sn pa vsak dan bolj :))) Cez leta se je ze ful nabralo. Nekak se to zgliha s samozadovoljevanjem sam je se vseen huuuudo 🙂
Najbolj bizarn plac bi pa ze zej, ko smo ze nekak v novem tisocletju bil v postli v temi ;)))

cau

pri 15

prvič sm se drgnu pr 5 al 6ih SZ od 11ih seks pr 14

SZ se že od kar pomnim, za kar sploh nisem vedela, da je SZ, prvi sex pa pri 13.

Ali te je pri 13 letih (prvič) kaj bolelo, ali si uživala že prvič?

Kaj SZ je severozahod?

Liftmaster je pisal/pisala:
>
> Kaj SZ je severozahod?

mislim, da je SZ sirov zavitek.

halo??
kaj ne znaš nič sklepat…ok sej ni važn
SZ samozadovoljevanje
Tudi jaz se odkar pomnim in mi je včasih celo bolje kot pa seksati. Seksam pa od 16. leta.

čao, majči

Hey Majči, rajši se ne repenči preveč. Rajši malo delaj na samozavesti da bo boljše.
SZ se mi je enostavno zdel tako bedast izraz…

Hehe, sexolog – u got my point :))

A zdaj boš pa ti meni govoril, kaj bom jaz delala in kaj ne???!!!!!!! Mislim, evo, zdaj sem sama sebi potrdila, da tipi izjavljate bedarije takrat, ko ni treba. Jaz sem hotela samo pomagat…………

seveda, saj sem sexolog!
če ima še gdo kakšne probleme, naj mi kar piše.

Mislim, si se pa razkokodakal in to kar tri krat si moral
povedati kaj bi rad bil, pa ti na žalost ni bilo dano, sedaj
se pa tukaj razturavaš in si domišljaš nekaj, žal si samo petelin na
kupu gnoja…

lp

se popolnoma strinjam!!!!!!!!!!

No ja mogoče bi pa le morali začeti sexologe klonirati,
ker se tako lepo strinjajo (kar naenkrat) s tole umetno oploditvijo,
kaj češ denar je pa le denar.. hehe

lp

kok sem jas zadet eu hehehehhe bruhhuhuhu

Majči, si že slišala za prijazne diplomatske odgovore. Nisem ti ničesar rekel, kaj naj delaš oz. kaj ne. Samo svetoval sem ti, kaj naj počneš :)) Sama sebi si edino potrdila, da se ne znaš kontrolirat v tvojih izbruhih tukaj gor. Saj pravim, lažje se je tukaj zdirati po folku in igrati narejeno osebnost, kot pa iti v resničnem življenju veselo in dvignjene glave mimo gruče tipov.

HEY! TI PA ŽE NISI IZ REVIJE!!!
ŠE ENO TAKO, PA TE PRIJAVIMO NA URAD ZA VARSTVO INTELIGENCE IN OSEBNE IDENTITETE!!!!!

he,he…vedno se v teh temah na koncu ljudje med sabo zafrkavajo….ejj-Pinki ni tega hotel……
no, še moj odgovor-za samozadovoljevanje ne vem, kdaj sem začela, sex pa pri 16-pa me je zelo bolelo in tja do 19. leta niti nisem uživala-tako bi sedaj, če bi imela možnost začela kasneje.(sicer stvar posameznika-ampak jaz sem začela na tisto “foro” sex-at:imam ga zelo rada, pa bi mu rada ustregla…..pač napaka)…Nasvet za vse, ki še niso:pravi čas za sex je takrat, ko si ga sami zares želite (seveda pa ne pozabit zaščite!!)

pa lep pozdrav ….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close