Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja preživnina za nazaj 10 let

preživnina za nazaj 10 let

mene pa zanima če fant ki je dal vlogo notri za preživnivo( saj zaradi tega ker je napisano pod dohodke da dobiva preživnino ne dobiva štipendije, ) in so mu v odločbi povedali da za nazaj dobi preživnine približno 3000 eurou. zdaj me pa zanima (fant je polnoleten in oba delava preko študentskega, z očetom pa nima stikov ker je oče agresiven in pijanec po domače rečeno in se z njim ne da nič zmeniti ker samo zmerja sina in ga pošilja v k**** po domače rečeno) če SLUČAJNO lahko ta znesek ki so ga očetu že trgali dol z kartice lahko dobi nakazano na mamin račun ne glede na to da je notri dal vlogo moj fant. (mama je brezposelna in midva skrbiva za vse. če bi ta denar dobila mama ga midva nebi videla nikoli)

Če je dal izvršbo polnoletni sin, je v izvršbo napisal tudi TRR, kamor naj se zarubljeni znesek nakaže, a ne? Predvidevam, da je napisal svoj TRR, ne mamin.

Hvala za odgovor.Sedaj me pa se samo zanima koliko casa traja da fantu nakazejo to prezivnino. Ocetu so baje ze trgali z racuna ker je na polno klicaril na okol da kaj se gremo in ce smo f******.

New Report

Close