Najdi forum

Pozdravljeni,

Sem mati samohranilka. Z partnerjem imava dogovorjeno preživnino za tega otroka. Zanima me, če se šteje njegov cel dohodek ali samo njegova preživnina, kjer vlagas vlogo za v vrtec.

Hvala.

Pozdravljeni,

kolikor vem, se šteje njegov dohodek.

 

Prijazen pozdrav,

 

Olga

______________________________________________ Zlo na svetu zmaguje takrat, ko dobri ljudje ne ukrepajo.
Odgovor na objavo uporabnika
maca91, 25.10.2023 ob 16:20

Pozdravljeni,

Sem mati samohranilka. Z partnerjem imava dogovorjeno preživnino za tega otroka. Zanima me, če se šteje njegov cel dohodek ali samo njegova preživnina, kjer vlagas vlogo za v vrtec.

Hvala.

Pozdravljeni,

 

Vprašanje o tem, ali se pri vlaganju vloge za vrtec upošteva celoten dohodek partnerja ali le preživnina, lahko variira glede na lokalne zakone in predpise. V mnogih primerih se pri vlaganju vloge za vrtec upošteva celoten dohodek gospodinjstva, vključno z dohodki obeh staršev ali zakonskih partnerjev.

 

V najboljšem primeru bi se obrnili na pristojne organe za socialne storitve ali upravo za vzgojo in izobraževanje v vaši lokalni skupnosti. Tam vam bodo lahko zagotovili natančne informacije o tem, kako se upošteva dohodek pri vlogi za vrtec in kakšne so specifične smernice v vaši regiji. Veliko sreče pri urejanju zadev.

Ti bi zgleda rada samo denar??? sramota

Spoštovani, vaše objave ne bom objavljala, ker ne razumete vprašanja..gre se izključno za znesek za plačilo vrtca..zanima jo, kaj se pri določanju višine šteje za prihodek, po katerrm se določa višina plačila vrtca. Gospa noče nobenega denarja!

______________________________________________ Zlo na svetu zmaguje takrat, ko dobri ljudje ne ukrepajo.

New Report

Close