Najdi forum

Irena – strinjam se s teboj. Z mojim možem sva skupaj že 14 let – torej od mojega 19.leta. Skupaj sva preživljala lepe trenutke – se naplesala, veliko prepotovala (z nahrbtnikom na rami)…Skupaj sva drug za drugega trepetala, ko sva hodila na izpite. Sedaj sva poročena 8 let in imava se še vedno lepo. Ni ga moškega, ki bi prišel mimo in bi bil kaj več kot “lepo telo”. Se pa oba trudiva vzdrževati odnos – še vedno se trudiva z drobnimi presenečenji, sva nežna in pozorna drug z drugim. Mislim, da je to bistveno za uspešno vezo. Vem, da imam veliko srečo, vem pa tudi, da k njej tudi sama prispevam in vredno je truda. In po vseh teh letih je lepo, če še vedno zatrepetaš, ko zazvoni telefon in se na njem izpiše njegova številka.

Popolnoma se strinjam s Špelo. Tudi jaz sem z možem točno štirinajst let in me prav nič ne mika, da bi “menjavala” partnerja, ker ga pač nisem v mladih letih. Všeč mi je bilo, da sem takrat imela trdno zvezo, ker sem potrebovala poleg ljubezni tudi zaščito. Moram povedati, da tudi meni zatrepeta srce ko vidim njegovo tel. številko.
Še nasvet Ireni: ne tvegaj!!!

New Report

Close