Najdi forum

Mateja

draga Mateja moj preljubi možičej mi je polpolnoma enake zgodbe pel 16 let .Vmes je morda preskočil kakšno prijateljico in je bilo vse “vse” uredu v mojih zamegljenih očeh , vendar si zapomni da se nobden človek ne spremeni zaradi tebe , lahko samo malo bolj laže zaradi tebe.

Moj nasvet je samo teci stran od tega tipa kakor te noge nesejo , ker bo sedaj manj bolelo kot čez leta.

Slab mož (partner) ,ni dober človek.
Drži se misli nase in odidi.

Milja,

tvoj odgovor pa me je kar “zadel” in prestrašil obenem, ker vem, da je več kot možen, resničen,…in vem, da tega ne rabim in nočem,….

a zakaj imam ob vsem tem še vedno tisto upanje, da se človek lahko spremeni, da se je spremenil??

sem zeloooo razdvojena in veliko,neprestano razmišljam o temu, pa čeprav je sedaj “kao” vse OK,….

mateja

Ojla!!

zelo težko je to vse skupaj….
imam podoben primer in tudi nevem kako ga bom rešila…

no,sej enkrat te bo minilo vse to.očitno si nisi preden si spoznala tega tipa naredila en življenski vzorec kaj ti sploh potrebuješ oz. kaj želiš od svojega življenaja.
in spoznala si tega tipa ki ti je na zunaj bil všeč po duši pa kao ni ze tebe.in potem taki tipi se kot nalašč limajo na takšne osebe kot si ti.ko pa boš imela vzorec ustvarjen bo to kar si resnično želiš.

Želim ti veliko srečnih trenutkov!!!

Prijazen pozdrav!

hvala ti za tvoje besede,

veš kaj mi je sedaj najtežje,..zaupati nazaj,…..mu verjeti, ne bi v stalnem dvomu,..to je najtežje,…ne vem kako sedaj to rešit,….

kako dobiš zaupanje nazaj?
sedaj se ful trudi,….se spreminja (za naju),….je kao prekinil vse z njo,….

hm, ne vem kaj bo,…..

pozdravček,
mateja

Samo prijateljstvo med moskim in zensko je mozno le, ce sta oba zrela(njuna dejanja kazejo, da nista) ali ce je eden od njiju homo. Drugace so ponavadi vedno iz ene strani vsaj majhna pricakovanja…

To, da nista bila iskrena do tebe…mislim, da pove sve…

Jaz bi dala ADIJO fantu, s prijateljico pa imela resen in direkten pogovor o iskrenosti, zaupanju,…

Se bos sla detektiva?
Se mislis sprasevati in ugibati ali sta ali nista,…?
Zguba energije!

Sama se odloci!

Odnos mora temeljiti na zaupanju in iskrenosti, mislim.

Srecno!

Meni bi bil alarm pri pogrešam te, kdaj se vidiva. Zame bi bilo to dovolj da grem.

New Report

Close