Najdi forum

Draga Bolečina..napačno si me razumela. Daleč od tega, da bi ti privoščila slabo. Ampak preveč takšnih primerov poznam, tudi v moji ožji družini, da si upam trditi, da se tudi na tak način hoče rešiti nekaj, kar je na poti v propad, ali preusmeriti misli, ali še sama ne vem kaj. Na koncu poznam vsaj tri takšne pare, ki so na koncu tako ali tako šli narazen.
Pri tebi je prisotna mešanica jeze in žalosti. Partnerju ne zaupaš več in kot si sama dejala, mu nikoli več ne boš. Ne vem , če je to ravno zdrava popotnica za nadaljevanje vajinega razmerja. Novo bitjece v družini pa prinese še dodatno preizkušnjo, neprespane noči, nihanje razpoloženja, skrbi,….Vsekakor pa vama privoščim, da vama uspe.

morda bo tvoja bolečina manjša, če boš nehala razmišljati o sebi kot o ubogi revici, ampak se začneš zavedati svoje odgovornosti za svoje življenje. Misliš samo nase in na nič drugega, zraven pa v ta pekel vlečeš še vedno več otrok. Če si resno mislila, da boš ostala s partnerjem, potem bi morala najprej resno razčistiti vajin odnos. Tega pa se bojiš, ker je vprašanje, če si kvalitetnega odnosa sposobna. Ti pa na vrat na nos v novo nosečnosti, ker si TI TAKO ŽELIŠ, otroka, brez razmišljanja v kakšne odnose ga boš rodila. Če ti je žal otrok, potem se skuliraj in se nehaj obnašat kot pubertetnica. Odločila si se, da greš preko prevare, torej pojdi brez jokcanja in stokcanja. Otroka potrebujeta umirjeno mater, ne pa maščevalne furije. Če boš ok, se bo morda tudi partner obrnil k tebi, ker sedajle se mi zdi, da svojo avanturo nadaljuje (po obnašanju sodeč).

Pozdravljeni imam isto težavo. Moža sem dobila kako si je pisal z to žensko s katero me je prevaral. In sedaj ko sem ga dobila mu je žal tako kot ste napisal vi in želi začeti znova ker trdi da me ljubi in da me ne da nobenemu. Da sem samo njegova in da naj mu oprostim ker me je prevaral in prizadel. Da bo vse naredil da ostaneva skupaj. Da ne ve kaj se mu je zgodilo zakaj je to naredil. Imava punčko staro 2 leti in pol svojo hišo službe vse ampak res mi ni jasno kaj se je zgodilo. Seveda me boli in sem prizadeta samo da pomislim da je bil z drugo me boli zeloo. Res je da sva se dosti kregala kr za brez veze ampak kar se tiče seksa nisva imela težav. Je mlajši od mene precej ampak mislim da ni to zdaj toliko pomembno. V glavnem se sama nevem kaj naj naredim ali naj mu dam še eno možnost da poskusiva rešit zakon ker ločimo se lahko kadarkoli če nama res nebi uspelo. Bi pa zelo rada da bi obiskala kako skupno terapijo. Mislim da bi nama to zelo pomagalo ker imava slabo komunikacijo.

Mogoče samo v razmislek:

Imam prijatelja, ki je stopil v zvezo z žensko, ki je pustila moža, ker jo je prevaral. Vse kar je zgoraj opisano je tudi partnerka mojega prijatelja navajala. Da nikakor ne more preboleti, da jo je mož prevaral, da je sama dokaj konservativna kar se prevare tiče, da moža nikoli ne bi mogla prevarat, ker je to največja možna izdaja. In tako naprej.

Pravijo, da se zarečenega kruha poje največ. Ta partnerka mojega prijatelja, ki nikoli ne bi, kot je sama trdila, partnerja prevarala, je storila prav to. Prevarala je svojega partnerja, torej mojega prijatelja. Čisto nora je v svojega novega partnerja. Pustila je mojega prijatelja, sploh noče slišati več o njem. Trdi, da je sedaj našla pravega in da je sedaj prvič v življenju srečna. Tudi preselila se je k novemu.

Tako po pol leta, ko je pri novem, pa stvari kot kaže niso več tako rožnate. Seveda so to samo govorice. Novi se baje že spogleduje z drugimi. Res čudno in nepredvidljivo je življenje.

New Report

Close