Najdi forum

Pozdravljen Miha,
Meni se zdiš popolnoma normalen, te je pač spolno vznemerilo zate nekaj drugačnega. Ne morem soditi, če si gay ali ne, ubistvu ti nihče ne more soditi. Tudi sam do sebe bodi malo bolj človeški in se ne sekiraj zaradi izkušnje, ki te je na nek način obogatila. Na tem svetu so stvari, zaradi katerih ljudje res trpijo in meni se zdi to, da ti ga eden potegne, totalno nepomembno. Pa če tudi si gay: pa kaj!. Poznam jih, kar nekaj in so super ljudje, njihovo življenje je polno. Živimo v letu 2013 in kot napredujeje tehnologija, bi morala napredovati tudi širina uma ljudi. Lp, želim ti obilo samozavesti.
p.s: Predlagam ti, da kontaktiraš društvo Legebitra, ki nudi individualno svetovanje, vodijo ga super ljudje:

http://www.drustvo-legebitra.si/

Hej Miha.
Jaz lahko delim s tabo zelo podobno zgodbo. Sem se pred leti, še skoraj najstnik dobil z enim trideseletnim tipom, ki sem ga bežno poznal preko enega kolega. Kao naj bi mu zamenjal strune na kitari. Ravno tako me je začel otipavat in zraven je nakladal od hudih žensk pa kazat koledar z golimi ženskami. Jaz sem se vzburil, potem pa mi ga je vzel iz hlač in potegnil. Bil je hud orgazem in prav tako sem ostal nekaj časa v šoku. Hitro sem odšel od njega in kar nisem mogel verjet, kaj se mi je zgodilo.

Še kar nekaj dni potem sem bil v šoku, še en mesec sem se počutil umazanega, veliko sem se tuširal in žajfal, imel sem se za norega. Nisem si upal preveč približat ženskam, ker sem imel take samouničevalne misli, povzročal sem si še dodatno trpljenje… Pozneje sem prebral, da so to vzorci vedenja spolno zlorabljenega otroka (jaz sicer nisem bil več otrok).

Šele čez dva meseca, ko sem se nekoliko umiril, recimo “očistil s trpljenjem”, sem začel bolj umirjeno funkcionirat. To je bila grozna izkušnja in od takrat bolj cenim vse, kar mi je dano v življenju, posebno cenim dobro spolnost in to, da imam spolne odnose s punco, ki jo imam rad.

Zdaj ko sem že malo bolj dorasel, drugače gledam na tist dogodek. Sploh pa do moških nimam nobenih čustev ali občutij, me ne privlačijo. Prepričan sem, da se danes ne bi pustil več zapeljati, kot vodljiv negotov najstnik, kar sem bil takrat, kjub temu, da me tipi niso privlačili.

Ni čudno, da je pri nas še toliko homofobije in sovraštva do gay-jev. O svoji izkušnji pišeš kot da si naredil nekaj ogabnega, je pa čisto normalno in očitno te je nekaj pri moških že moralo pritegniti. Eni ste tako zaplankani v svojih glavah. Pišeš da si se počutil umazanega…zakaj že? Kaj pa punca, ki je posiljena? Ona se lahko počuti umazano. Ah ta Slovenija, tako lepa, pa tako ozek folk…žalostno.

Kaj ti ni jasno, tudi bj09 je bil posiljen!

“Za bj09”, to kar ti imenuješ zaplankanost bi jest prej rekla odpor do nečesa, kar ti ne ustreza. Pač fantu ni blo dobr, jebiga, drugič ne bo več pustu kaj takega.

Zaplankanost je tudi označevanje in rangiranje folka glede na njihovo razmišljanje. In človek, ki je ravno nekoga označil za homofoba, bi prav tako lahko malo razmislil o svojih “pregradah v glavi”. Spoštovanje drugih in ne vsiljevanje svojega mnenja sta navsezadnje zelo lepi vrlini.

V tebi pa sama širina in globina…?

Predno greš dokončno narazen, če že nisi tam, pomisli, da je moškim primarno do seksa z moškim izključno zaradi erotike. Težko boš našla nekoga, ki se bo čustveno navezal na moškega. Taki so homoseksualci in običajno žensk ne prenesejo oz. se na njih ne zmorejo navezat in se z njimi ne zapletajo. Predvidevam namreč, da je tvoj (ex?) mož zagledal trdega oneta lepega maserja, se prepustil vizualnim občutkom oboževanja moškega telesa, ki so ga poznali že stari Grki in si ni mogel kaj, da svojo strast tudi ne bi uresničil.

Skratka, tvoj mož te ima(je imel) rad. Moški namreč čustva in seks zelo pogosto ločujemo in za večino eno in drugo nima nič skupnega.

Heteroseksualni moški seksajo z ženskami in se na njih tudi čustveno navežejo. Nihče, ki je čisto heteroseksualen, ne bo samo zaradi “erotike” z moškim in heteroseksualni moški nič ne občudujejo penisov svojih znancev, niti jih penisi ne vzburjajo. Kdor si s takimi bedastočami kot so zapisane v tvojem prispevku, maže oči, očitno tudi sam ni heteroseksualen moški. Pa ne mislim, da je z biseksualnimi in geji kaj narobe.

Daj preberi za sabo, kaj pravzaprav trdiš! Da nisi homoseksualen, če samo seksaš z moškimi, dokler se v moške ne zaljubiš???!!! A po novem je zaljubljanje in ljubezen odločilno, kako si spolno usmerjen? Dokler se moški ne zaljubi v drugega moškega, je vse OK in nič zato, če seksata, glavno, da se ne zaljubita???!!! Ma kaj vse eni ljudje pišete, no.

Je lepo živeti, ane, ko misliš, da ti polno ljudi zavida? Saj, mogoče ti zavidajo moški, katerim je že od nekdaj želja, da bi poskusili sendvič z dvema ženskama. Dvomim pa, da ti zavidajo ženske, če kdaj s svojim partnerjem povabita med rjuhe tudi kakšnega moškega, kateri potem od zadaj obdela še tvojega partnerja.

Veliko imaš proti predalčkanju, ampak sama prav tako predalčkaš. Predalčkaš ljudi na ozkogledne in take kot si ti, ki “imajo širino” in predalčkaš ter presojaš, kaj je normalno in ne, kaj je dopustno in ne. Dopustno je, na primer, da tvoj moški seksa z drugimi moškimi, ampak nedopustno je, da bi se v moškega zaljubil. Dopustno je, da ti uporabljaš ženske samo za seks, nedopustno pa je, da bi se v kakšno žensko zaljubila.

Jaz pa menim, da se motiš, ko ljudi določiš ali so homoseksualno usmerjeni ali ne, zgolj na podlagi čustev, seks pa nima zveze. Pa še kako veliko zvezo pri spolni usmerjenosti ima dejstvo, s katerim spolom seksaš – tudi če se na ta spol čustveno ne navežeš.

New Report

Close