Najdi forum

Pozdravljeni!
Tudi jaz se že skoraj ne javljam več, iz podobnih razlogov
kot Maja1, ki je že napisala vse. Dodala bi samo sledeče. Tudi meni je že šinila misel v glavo, da bi forum poimenovali
enostavno kar Marelični forum z moderatorko.
V končni fazi me vse te peripetiji okoli te teme niti tako ne motijo. Se pač vključim kam drugam, ne na Med.over ali pa enostavno preskakujem odgovore. Če je to smisel foruma, me zanima – do kdaj?
Zadnji Majin odstavek (razen prvega dela) velja tudi zame.
Vsem skupaj lep pozdrav! Urša

Bez panike ljudi.Marelica je izgleda privremeno smirila hormone, zato nema smisla da ste se svi ugasili.Na kraju ču ostat ovde sam, pa če to bit onda Fadilov forum.Još samo ovaj Primož da ode u penziju, onda, če se forum zvat Fadil.over.net.Onda sam ja šef.Dobrodošli svi ljudi dobre volje i otvrenih srca, pogotovo lepe žene.

Jaz pa moram povedati, da se ne strinjam! Meni se forum še vedno zdi krasen in četudi ne bo več marelice tako pogosto tu, se bo vedno našel kdo, ki bo skušal provocirati. Tako to pač je! Saj kaj pa je drugega tale tema?

mislim a si ljubosumen/na na nekoga če ga pohvaljo? Bad!!!smilš se mi!!

dej fadil dej se nauc taprave bosanscine??? ce si ti bosanc sem jest brazilc??’ mi gres ze posteno na jetrca s tole bosanscino, si en navadn kmet!!!

Brez panike ljudje. Forum je še vedno tak kot je bil, nič se ni spremenilo, že prej so bili provokatorji. Sicer pa včasih se je fajn malo pošalit, eni ljudje so pač preveč nestrpni in za vsako bedarijo napadejo nazaj. Tudi po drugih forumih, kjer se je treba registrirat so provokatorji, zato to ne bo nobena rešitev. Najboljša rešitev je vsekakor IGNORIRANJE provokativnih sporočil, pa je stvar rešena.

NEHAT ŽE S TO MARRREEEELLLLLLIIIIICCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maca
Prav imaš nehajte že s to
MMMMMAAAAAARRRREEEELLLIIIICCCOOOOOOOOO.

Ne morem verjet koliko opravka si date z marelico… Najbolje bo, da kar odprete forum o marelici in bo. Ne jezite se, ne ocitajte, vzemite jo tako kot je!
Sploh pa, tudi ce je ona napisala ta zgornji post, ji je treba zato tezit? Mogoce potrebuje, da je sprejmete in mogoče ne ve kako bi to drugače naredila. Pomislite: vam ne bi bilo vsec, ce bi nek tujec odprl temo samo zato, da bi povedal kako ste privlacni? Ja, bi vam bilo! Zaradi tega, ker bi se sami bolje pocutili in zaradi tega, ker bi ljudje vedeli, da ste lepi. Mogoce je hotela samo to. Pa saj to ni nic takega, da bi jo mogli napadat. Mogoce je pa kdo drug napisal zanalasc v takem jeziku, ker je vedel, da bo vasa reakcija taka kot je bila – obtozevanje, in v tem uziva. Meni je marelica zelo prikupna, pa tudi ce je ona poslala vse poste o tem kako je ona lepa in fajn in tako naprej? To je na nek nacin tudi zelo simpaticno, a ni? Poglejte kdaj nekaj tudi brez jeze…
Pa lep pozdrav

Tudi jaz sem se v začetku vključila v ta forum, nekajkrat sem potrebovala nasvet, veckrat sem tudi kaksnega dala, zdaj pa samo se obcasno preletim kaksno temo, ki me resnicno zanima. Vse prevec se mi zdi, da je to postal forum pescice posameznikov, ki so na forumu vsakodnevno, so ze cisto domaci, se poznajo druzijo, odpirajo samosvoje debate – no v glavnem ni mi vec do tega, da bi se vklapljala v debate, ker se mi zdi da ne spadam zraven. Se strinjam z Majo1 in Urso – mislim, da smo se priblizno istocasno vkljucile na ta forum, opazam pa, da tudi nekaterih drugih forumcev ni vec oz. so postali pasivni – tako kot jaz.
Se vedno pa z veseljem obiskujem druge forume – za vsakega je nekaj.

Tudi jaz sem se v začetku vključila v ta forum, nekajkrat sem potrebovala nasvet, veckrat sem tudi kaksnega dala, zdaj pa samo se obcasno preletim kaksno temo, ki me resnicno zanima. Vse prevec se mi zdi, da je to postal forum pescice posameznikov, ki so na forumu vsakodnevno, so ze cisto domaci, se poznajo druzijo, odpirajo samosvoje debate – no v glavnem ni mi vec do tega, da bi se vklapljala v debate, ker se mi zdi da ne spadam zraven. Se strinjam z Majo1 in Urso – mislim, da smo se priblizno istocasno vkljucile na ta forum, opazam pa, da tudi nekaterih drugih forumcev ni vec oz. so postali pasivni – tako kot jaz.
Se vedno pa z veseljem obiskujem druge forume – za vsakega je nekaj.

New Report

Close